ОСМИ клас 2020/2021 - И с цензура, и без - осмокласни майки се готвят за протест!

  • 39 504
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Нашият класен каза, че в понеделник директорите имат оперативки с РЗИ, вторник с учителите и тогава излиза решението. Да не четем из сайтовете. Не се знае четвъртък и петък как ще учат, дали ще учат и каква ваканция ще имат.

# 736
  • Мнения: 7 287
Бети, Мими, честити да са рождениците ви! Здраве, късмет, много поводи за радост и гордост! Да превръщат мечтите се в реалност!

# 737
  • София
  • Мнения: 2 856
Честит празник на рождениците! Здраве и късмет им желая! 😊

# 738
  • Мнения: 47 993
Аз също не чета вече. Тичъра ще каже. Каквото такова. Никъде няма да ходим така или иначе. Дали ще имат ДО или ваканция...се тая.

# 739
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Честити да са ви рождениците, момичета! Само хубави неща да им се случват!

# 740
  • Мнения: 447
Бети, Мими, да са ви живи и здрави порасналите момчета! Упорито да преследват мечтите си!

# 741
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Честити да са рождениците и здрави семействата им!
Ред, предложението ти много точно описва ситуацията вкъщи 😀

Чета ви малко по диагонал. Последните дни се занимавах с оферти за дограма. Идваха да вземат и мерките. За жалост тази късна пролет продължавам с освежаването на неосвежената част на апартамента..уфф..пак тавани, изолация на стени, дограма..а как не ми се занимава като си помисля после колко бял прах има навсякъде 🙄.
Направих си и количествен тест за антитела - имам 😀
От утре на работа 😀 - как не ми се ходи, помързелувах си една седмица вкъщи..По принцип съм планирана за една седмица отпуска от понеделник - ако успея да я препланирам, ще е супер...
И аз не се ядосвам вече за ваканциите. Каквото решат, такова..Ентусиазмът за учене е нулев, не иска да ги връщат и на училище - така си било супер...Оценките не са цветущу, не се и ядосвам вече. Ще му мислим другата година, тази замина....С подобряване на времето просто периметърът на колоездене се разшири - Ксилифор, оттам Лясковец; Света гора..Пера кални дрехи в несвяст 😁

# 742
  • София
  • Мнения: 6 153
Бети, честит да е синът ти! Лек да е пътят му в живота!

Мими, честит рожден ден и на твоето момче! Здраве и късмет!


Аз май също започвам да загубвам сили да се боря с демотивираните си деца. Днес наборът има отзив в Школо за слабо представяне по математика. Аман.

# 743
  • София
  • Мнения: 5 758
Честито на рождениците! Живи и здрави да са! 🍀🎂 Много късмет и успехи! Честит празник, момичета! 🌹
При нас е имало някакъв проблем с външен човек в "стаите", заплашвал и се заяждал, включително с учители. Влизал в няколко часове. Моят се проявил нещо, онзи казал че знае къде живее и щял да го намери. От училището търсят виновника, който вероятно е дал кодовете за достъп и щели да го изключат, така ми каза. Много се ядосвам на такива прояви.

# 744
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Бети,Мими, много късмет,любов и здраве за порасналите ви момчета!

С.чака с нетърпение ваканцията. Или тя се престарава ,или действително си учат сериозно. Не очаквам да ни удостоят с родителска среща.Контролни ,проекти и оценки си вървят.  Дано им дадат 1 и 2-ри април.
 Елфче,миналата година при нас някой заплашваше учителка в час, уж разследваха.  Дано го открият и вашия.

# 745
  • София
  • Мнения: 1 058
Благодаря ви за хубавите пожелания , момичета! Спокойствие и топлина в семействата ви ви желая Simple Smile
На мен, като че ли, ми се иска да ги пуснат ваканция тези 2 дни. Малко да разведрят главите.

# 746
  • Мнения: 3 491
Мими, да ти е  живо и здраво момчето! Да е жизнерадостен и успешен!
Аз също искам да ги пуснат ваканция .

# 747
  • Мнения: 4 967
Мими, да е жив и здрав и твоят младеж!
Благодаря ви, момичета, за чудесните пожелания! Да ви се връщат!

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Министъра каза, че 12 клас ще се върне със сигурност след ваканцията. Щяло да има график, вероятно като стария, за връщането на децата. Изобщо не се говори за изцяло връщане на децата, но пак е нещо. Та, стискам палци за нашите.

# 749
  • Мнения: 4 967
Да, и графикът за връщане ще стане ясен след 5 април, между 5 и 11-ти.

Общи условия

Активация на акаунт