Facebook / Фейсбук – 4

  • 44 707
  • 756
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 549
От къде се виждаха последователите от комп.? По-рано беше в "приятели" и излизаше една стрелкичка и от падащото менщ излизаше опцията за последователи, сега това го няма.

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
"Приятели" –> "Още" –> "Последователи". При мен поне е така, току-що проверих. Simple Smile

# 107
  • Мнения: 6 549
Значи при мен е промяната, защото и аз така си го спомням, но в момента не ми е така.
На самото меню "приятели" нямам "още".
Нали за тук ми говориш?
Скрит текст:
Имам "още"  по линията на "приятели", като вървят приятели - снимки - архив на истории - още. Там като цъкна има видео и управление на разделите. В управление на разделите също нямам последователи.

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
Не, не, не за тази лента говоря. Всъщност, не знам как си стигнала дотам.
Аз правя следното – отивам в личния си профил / личната си страница, натискам "Още" (намира се отдолу и леко вляво на профилната ми снимка), после "Приятели", пак "Още", и накрая "Последователи". Simple Smile

# 109
  • Мнения: 6 549
Коте, при мен не става. Worried По твоя начин на "още" ми излиза това, което и първия път съм показала (видео и управление на разделите). Иначе до тази лента се стига по същия начин - отваряш си личната снимка и цъкаш на приятели.

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
Хм, много странно! На последната версия ли си? Че нали някои успяваха да са на старата.
Наистина не мога да си обясня защо са налице такива разлики. Но не би следвало да няма начин да си видиш последователите – не вярвам да са изключили тази опция.
Дано някой друг също даде мнение и каже как е при него – дали по "твоя" или "моя" начин вижда нещата. Simple Smile

# 111
  • Мнения: 6 549
Да, последна версия.
Дано някой друг се включи. Flowers Hibiscus

# 112
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 841
Да, последна версия.
Дано някой друг се включи. Flowers Hibiscus
И при мен е същото

# 113
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
А разрешили ли сте да ви следват? Да не би пък да нямате последователи?

# 114
  • Мнения: 6 549
Да, преди си ги гледах, но при мен там отиват хора, които са ми пратили покана и не съм я приела или съм я отхвърлила.

# 115
  • Мнения: 28 066
Значи при мен е промяната, защото и аз така си го спомням, но в момента не ми е така.
На самото меню "приятели" нямам "още".
Нали за тук ми говориш?
Скрит текст:
Имам "още"  по линията на "приятели", като вървят приятели - снимки - архив на истории - още. Там като цъкна има видео и управление на разделите. В управление на разделите също нямам последователи.

На компютър при мен подредбата е
1. Всички приятели  Град по настоящ адрес  Роден град   Следва - списък на хората, които съм последвала и на онези, които позволяват да ги последвам, но не съм. До името им има активен надпис Добавяне

2. Влизам в Настройки на профила -> Вашата информация във фейсбук -> Осъществяване на достъп до информацията ви, клик на Вижте информацията си по категории, скрол до Вашата информация и клик на приятели и последователи /тук има следните категории - Приятели, Изпратени покани за приятелство, Получени покани за приятелство, Премахнати приятели, Кого следвате и Хора, които ви следват/.
 Клик на Хора, които ви следват и виждам същия списък от т. 1 - Следва, тоест списък на хората, които съм последвала и на онези, които позволяват да ги последвам, но не съм. Все обществени личности и даже няколко страници - примерно Garfield. Няма как Mark Zuckerberg и Antonio Banderas да са ме последвали. Joy

Още съм в Приятели и последователи, но сега клик на Кого следвате - отново същия списък Joy Обаче съм сигурна, че имам някои Приятели, които са ми и Последователи, защото от Настройки -> Публични публикации -> Public post filters and tools съм избрала Приятели, а не Публична.

# 116
  • Мнения: 6 549
Да, прегледах тези стъпки и при мен "кого следвате" и "кой ви следва" показва едни и същи хора, а именно тези, които следвам аз, а тези, които ме следва - няма и след от тях. Joy
Ами сигурно поредния бъг на ФБ,

# 117
  • Мнения: 2 202
Ако някой, с когото сте си писали активно и ви е бил приятел, ви блокира и ви разблокира, продължава ли да вижда онлайн статуса ви в месенджър, ако подновите комуникация? Защото аз съм в такава ситуация и не виждам кога въпросният човек е бил на линия. Знам, че може да е забранил да се вижда кога е онлайн, но категорично отхвърлям тази възможност.. Човекът не ми е в приятели.

# 118
  • Мнения: 346
Момичета помогнете ми Simple Smile
Искам да показва нон стоп, че съм online.
Разбира се чата ми е включен, но само ако съм в фб и мс показва online.
Като изляза показва минутите разбира се.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Когато не съм цъкнала "Изход" в приложението, дори да ми е спрян нета, изписва, че съм онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт