Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 81 520
  • 778
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 38
Дами, някоя дали е била при Иво до Пирогов и актуален телефон?

# 106
  • Мнения: 36
Ще ви го изпратя на лично 🙂

# 107
  • Мнения: 1 222
Иво само на място ли приема или по вайбър/скайп? Преди 4-5 години съм ходила.

# 108
  • Мнения: 36
Аз ходих на място

# 109
  • Мнения: 1 032
Ще ви го изпратя на лично 🙂

може ли и на мен?

# 110
  • Мнения: 6
Момичета, кой ще ми препоръчате за ректификация в рамките на 10 минути?
Проблема е в това, че последната цифра на часа ми на раждане е изтрита😀,а това си е отклонение.

# 111
  • Мнения: 3 261
Моят съвет е да я направите при астролог, при когото смятате да се консултирате, използвайки този час.
Ректификация не се прави самоцелно. А в случая не става въпрос и за по-голям интервал, за да си я правите от желание да си разберете Асцендента. 10-минутен диапазон е важен за техническата част на анализа. Тя се прави различно от всеки астролог с различни методи и техники. И обикновено астролозите после не приемаме чужди ректификации, от други колеги. Всеки си прави своя проверка.

# 112
  • Мнения: 6
Аз исках точно да ме насочите към даден астролог. Ще ви кажа защо...
Моя приятелка решава, че иска астрологичен хороскоп, но не знае часа на раждане. Имаше само приблизителен час от майка си. Прави 2 ректификации при двама различни астролога. И двамата се разминават. В последствие тя намери в Есграон часа си на раждане. И случая става така:
В акта пише примерно 6:00 часа
Единия астролог и казва 6:30 ч,
А другия 5:40 ч..
Тя сега на кой час са вярва?🙂

# 113
  • Мнения: 3 843
На този в общината, макар че и той може да не е точен на 100%

# 114
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Всеки астролог използва определени техники за анализа си, и когато прави ректификация, то е спроед инструментариума, който ползва. С конкетния час - ще може да направи прогнозата си.

Направете си ректификация при този астролог, който ще Ви прави прогноза. Ако след това отидете при друг - той също следва да направи ректифкация, а не да ползва часа от колегата си.

# 115
  • Мнения: 3 261
Далеч съм от мисълта, че всички ректификации са точни. Рядко съм виждала достатъчно прецизни.
Но наред с това има и друг момент – записът в общината също може да е закръглен.
И за точен час се приема онази ректификация, която най-добре сработва. Поне в моята практика е така. Ректификацията всъщност представлява търсене на "работен" час, който е необходим на астролога, за да му даде верен резултат. Разбира се, ако говорим за диапазон от минути. При по-големи часови интервали вече е много несигурно. В картата се търси освен събитийно, също така и смислово, обстоятелствено съответствие. Това предполага много добро познаване както на сигнификаторите, така и на производните карти. Само с дирекции и прогресии не става, т.е. по събития.

# 116
  • Мнения: 1 750
Момичета, кой ще ми препоръчате за ректификация в рамките на 10 минути?
Проблема е в това, че последната цифра на часа ми на раждане е изтрита😀,а това си е отклонение.
Който умее ще може да Ви направи ректификация дори и с този час на задаване  на въпроса. Smiling Imp Hands V Simple Smile

# 117
  • Мнения: 3 261
Честно казано не разбирам мотива на някои да платят за ректификация на един астролог, за да отидат после с този час на консултация при друг. Това означава, че другият, колкото и да е известен или популярен, не може да се справи с една ректификация. А щом един астролог не може да прави ректификация, това означава, че не владее достатъчно добре и прогностичните инструменти, както и аналитичните.

# 118
  • Мнения: 9
Здравейте!
Търсих, но не открих контакт за връзка на Даниела Ангелова от БАН.
Може ли някой да сподели телефон и къде приема.
Благодаря!

# 119

Общи условия

Активация на акаунт