Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 79 940
  • 778
  •   2
Отговори
# 120
# 121
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
С търсачката на форума излиза - Даниела БАН астролог 0884738771

# 122
  • Мнения: 246
То и аз не разбирам защо някой астролог ще иска 200-300 лв само за ректификация...Иначе...поне за мен...без да ползвам специални астрологични техники успях да сведа времето в диапазон до 11 мин.Нищо сложно.Разбира се,за чужд хороскоп нещата ще са други...

# 123
  • Мнения: 3 234
Ако е в едночасов диапазон, това не е нормална цена. Доста е завишена.
Обикновено при ректификация се цели точност до минута. Разбира се няма гаранция, че така ще стане, но към това се стремим.

# 124
  • Мнения: 426
Здравейте. Имате ли впечатления от Ивелина Рускова?

# 125
  • Мнения: 623
Мога да препоръчам таролог. Наскоро приятелка се беше уговорила с едно момиче да и гледа на Таро и помолих и аз да се включа. Впечатлена съм.

# 126
  • Мнения: 36
Здравейте, може ли повече информация?
Благодаря Ви предварително

# 127
  • Мнения: 620
Здравейте! Може ли актуална информация за Илиана Магерова? Каква е цената на хороскоп и ако се прави при нея рожден, включва ли и прогнози в близко бъдеще?
Правих си преди два месеца и бяха общи приказки за характера (които и аз самата си знам) и никакви прогнози, събития, нищо. Дадох едни пари на вятъра.

# 128
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Доколкото зная цената е 100 лв  и обичайно включва ректификация и прогноза.

# 129
  • Мнения: 620
Доколкото зная цената е 100 лв  и обичайно включва ректификация и прогноза.

Благодаря! А контактите са същите предполагам, гледах стари постове преди няколко години

# 130
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Да

# 131
  • Мнения: 426
Здравейте! Може ли актуална информация за Илиана Магерова? Каква е цената на хороскоп и ако се прави при нея рожден, включва ли и прогнози в близко бъдеще?
Правих си преди два месеца и бяха общи приказки за характера (които и аз самата си знам) и никакви прогнози, събития, нищо. Дадох едни пари на вятъра.
Правих си при нея хороскоп с ректификация. Не съм доволна изобщо. Беше декември 2019г. и нищо до тук не се е сбъднало. Мисля, че таксата беше 120лв., но може и да се бъркам и да е била 100лв.

# 132
  • Мнения: 10 174
М..да. И на такъв етап някои като нея казват, че астрологията не е ясновидство и човек сам си е виновен, че не са му се сбъднали прогнозите. Grin Колко удобно, нали. Wink

# 133
  • Мнения: 763
Здравейте,
Поинтересувах се за Румен Колев, но ми излезе само един пост от 2017, затова искам да попитам някой правил ли си е при него хороскоп. Търся лични впечатления. Благодаря предварително.

# 134
  • Мнения: 3 234
Здравейте,
Поинтересувах се за Румен Колев, но ми излезе само един пост от 2017, затова искам да попитам някой правил ли си е при него хороскоп. Търся лични впечатления. Благодаря предварително.

Не бих препоръчала, не е практик.
Брилянтен ум – математик, учен, с отлични астрономически познания, преводач и изследовател на антични текстове. Но и обученията му не са практически ориентирани.

Ако търсите консултация с методите на античната астрология, потърсете друг колега.

Общи условия

Активация на акаунт