Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 81 269
  • 778
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 254
Какъвто е астрологът, такъв ще е психопрофилът.
Много често не съумяват правилно и прецизно да разчетат наталната карта.
А какво правим, ако Асцендентът е граничен? Целият прихопрофил заминава на кино. Профита (опитни, известни) се дънят при ректификация на гранични Асценденти.

# 211
  • Мнения: 5
Не съм от HR отдел и нито морала, нито етиката ми позволяват да правя каквото и да е зад гърба на хората, без тяхно знание и съгласие.
Интересното, че чак и сюжет се разви с тази идея.
Да, необходим ми е основен профил!
Описала съм подробно какво търся.
Ако сте астролог и имате желание да работим заедно, ми пишете. Или пък имате препоръки към конкретен астролог. Иначе всичко друго е излишно.
Хубав ден!

# 212
  • Мнения: 3 254
Благодаря за уточнението.
Значи, както и предположих, пускате тази оферта като астро мениджър или посредник.
Желая Ви успех с проекта, все някой любител на астропсихологията ще се навие според мен.
Астролог съм с над 20 години практика, но практикувам доста по-сериозна астрология.
Мисля, че ще се намерят кандидати за Вашето предложение. Предлагането на психопрофили преобладава сред астрологичните услуги. За друго трябва да учат и да се развиват повече. Късмет!

# 213
  • Мнения: 5
Благодаря ви @Sotis!

# 214
  • Мнения: 3 254
По-младите хора търсят и се интересуват предимно от психопрофили, когато все още са в процес на себепознание и нямат кой знае какви житейски казуси и несгоди. Така че този вид услуги винаги ще генерират задоволителен клиентопоток.

# 215
  • Мнения: 9 152
Моето скромно мнение е, че с тези така ширещи се психопрофили става мазало.
Хората се сугестират . А често се случва да им се вменява някаква характеристика, която е далеч от същността им или има само нещо общо по допирателната. А всички знаем, че когато някаква истина е примесена с лъжа, човек се подвежда.
На мен психопрофилът, който ми беше направен( без да съм го искала/ поръчвала) , страници изписани, ми подейства почти шокиращо, да не говорим колко се разочаровах от самоувереността, с която ме убеждаваха в тези или онези " мои" специфики.

# 216
  • Мнения: 205
Здравейте ,чета ви отдавна ,изчела съм  почти всичко от темите,но все още не мога да избера моя астролог.
Търся такъв_а/ ,  който е добър с ректификация .Знам си часът на раждане, както е записан в общината, но не мисля ,че е точен.Майка ми смята,че е по ранен.В рамките на 30'-40 минути е разминаването, може би.
Ползвала съм услугите на астроложка преди 4-5години ,часът ,който тя ми изчисли беше с 20 минути по късно от записания ,което ми се вижда странно,анализът не съотвестваше на характерът ми,а и никоя прогноза не се сбъдна от това , което ми каза. Така че ,не е била "моята"астроложка явно.
Аз съм опитвала да си изчислявам сама в Интернет ,и ми дава 10 минути по рано от записвания час в общината.
Така ,че съвсем се обърквам.
Моля 🙏за препоръки  за астролог, от който сте доволни ,и най вече с уточняване  часа на раждане.
И още нещо ме интересува, има ли някой запознат с астрокартографията,има ли наистина значение къде живееш или всичко си е" записано "с  раждането ти,и където и да отидеш си "носиш"
 съдбата?
Благодаря💐

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 01:24 от Narida

# 217
  • Мнения: 202
Здравейте! Една позната ми каза, че си е правила хороскоп при дама на име Розалия. Искам да ви попитам, дали някой е използвал нейните услуги и какви са ви впечатленията?

# 218
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Привет!
Търся координати и мнение за добър астролог във Варна, а може и от друго населено място.
Искам да подаря за РД на мама, която става на 65 изготвяне на хороскоп.
Благодаря!

# 219
  • Мнения: 3 254
Не знам дали е добра идея да се подарява "хороскоп", тъй като той съдържа различна информация. А една годишна прогноза, в зависимост от естеството на периода, не винаги може да носи само положителен оттенък.

За Варна мога да препоръчам един колега астролог, поне е съвестен и етичен, гарантирано. Потърсете Реджи, има астрологична група във ФБ.

@Narida

Цитат
Търся такъв_а/ ,  който е добър с ректификация .Знам си часът на раждане, както е записан в общината, но не мисля ,че е точен.Майка ми смята,че е по ранен.В рамките на 30'-40 минути е разминаването, може би.

Мога да Ви направя ректификация, обикновено върша тази "мръсна" работа след известни и популярни имена.
Но в такъв случай трябва да имате предвид, че часът, който ще Ви бъде предоставен, може да "не работи" при друг колега, непознаващ моите методи на работа. При мен проверката е двойна, по две съвсем различни системи – традиционна западна астрология и ведическа астрология. Та, малко ми е съмнително на някой модерен астролог после да му "проработи" този час, поради непознаване на използваните методи и техники.

Последна редакция: пн, 27 сеп 2021, 12:46 от Sotis

# 220
  • Мнения: 205




Цитат
Търся такъв_а/ ,  който е добър с ректификация .Знам си часът на раждане, както е записан в общината, но не мисля ,че е точен.Майка ми смята,че е по ранен.В рамките на 30'-40 минути е разминаването, може би.

Мога да Ви направя ректификация, обикновено върша тази "мръсна" работа след известни и популярни имена.
Но в такъв случай трябва да имате предвид, че часът, който ще Ви бъде предоставен, може да "не работи" при друг колега, непознаващ моите методи на работа. При мен проверката е двойна, по две съвсем различни системи – традиционна западна астрология и ведическа астрология. Та, малко ми е съмнително на някой модерен астролог после да му "проработи" този час, поради непознаване на използваните методи и техники.
Да,моля  .Как мога да си свържа с Вас?
На лични ли да пиша?
Благодаря.

# 221
  • Мнения: 3 254

На лични.

# 222
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339




Цитат
Търся такъв_а/ ,  който е добър с ректификация .Знам си часът на раждане, както е записан в общината, но не мисля ,че е точен.Майка ми смята,че е по ранен.В рамките на 30'-40 минути е разминаването, може би.

Мога да Ви направя ректификация, обикновено върша тази "мръсна" работа след известни и популярни имена.
Но в такъв случай трябва да имате предвид, че часът, който ще Ви бъде предоставен, може да "не работи" при друг колега, непознаващ моите методи на работа. При мен проверката е двойна, по две съвсем различни системи – традиционна западна астрология и ведическа астрология. Та, малко ми е съмнително на някой модерен астролог после да му "проработи" този час, поради непознаване на използваните методи и техники.
Да,моля  .Как мога да си свържа с Вас?
На лични ли да пиша?
Благодаря.
Не мога да намеря групата на Реджи във фейса. Може ли на лично линк към страничката?

# 223
  • Мнения: 4 762




Цитат
Търся такъв_а/ ,  който е добър с ректификация .Знам си часът на раждане, както е записан в общината, но не мисля ,че е точен.Майка ми смята,че е по ранен.В рамките на 30'-40 минути е разминаването, може би.

Мога да Ви направя ректификация, обикновено върша тази "мръсна" работа след известни и популярни имена.
Но в такъв случай трябва да имате предвид, че часът, който ще Ви бъде предоставен, може да "не работи" при друг колега, непознаващ моите методи на работа. При мен проверката е двойна, по две съвсем различни системи – традиционна западна астрология и ведическа астрология. Та, малко ми е съмнително на някой модерен астролог после да му "проработи" този час, поради непознаване на използваните методи и техники.
Да,моля  .Как мога да си свържа с Вас?
На лични ли да пиша?
Благодаря.

Ще допуснете грешка!

# 224
  • Мнения: 369
Личното ми мнение, че при който правиш ректификация, при него направи и хороскоп.

Общи условия

Активация на акаунт