Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 8)

  • 40 049
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 28 531
Мими, много ми харесва, но като че ли не е съвсем ежедневна.
Аз не я търся за ежедневна, по коро за по официално, то иначе с тоя лъскав синджир като от махалата ще съм.
Савова аз и в ежедневието ходя с малка - ежедневна, от години съм свикнала да не нося нищо освен пормоне, телефон и несесерче с червило и спирала. В офиса държа всички останали натурии - химикали, тефтери, превръзки, парфюм, крем за ръце, лекарства, игрла и конец и пр. да не изброявам излишнопълначески чантите натурии. Дори очила имам и у нас и в офиса. Та не ги разнасям диоптрите. Joy

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 18:29 от mimi.7299

# 736
  • Мнения: 6 310
Аз не я търся за ежедневна, по коро за по официално, то иначе с тоя лъскав синджир като от махалата ще съм.
Ауууу, стига, бе! Аз си обожавам чантичките със синджирче! Laughing Даже от амазон съм си купувала допълнителни за клети чанти без синджир.

# 737
  • София
  • Мнения: 38 530
Ето ги и моите малки. И с анцуг си ги нося. Последните две трябва да ги пенсионирам, ама ми е жал.

На мен синджирът просто ми е неудобен.

# 738
  • Мнения: 7 898
Вече са ти казали, че е портомоне. Ако ти харесва вземай я Hands Thumbsup.
Дръжките от синджир са явно модни. Аз я пъхам вътре в чантата да не се вижда и я нося като портомоне Joy.

# 739
  • Мнения: 15 356
Рок,третата от ляво на дясно ме прониза.Разкошна е.Колко си висока,ако е удобно разбира се?

# 740
  • София
  • Мнения: 38 530
Към 170. Чантичката с пчеличката е фейк, ама бива. Заради нея си смених портмонето, че другото не влизаше.

# 741
  • Мнения: 28 531
Аз не я търся за ежедневна, по коро за по официално, то иначе с тоя лъскав синджир като от махалата ще съм.
Ауууу, стига, бе! Аз си обожавам чантичките със синджирче! Laughing Даже от амазон съм си купувала допълнителни за клети чанти без синджир.
Да, но при мен обличането е по ограничено, тази я търся за свободните летни вечери и дългите рокли. Притеснява ме размера 11 см и тя, там и телефон не влиза. За това още и се чудя. Все пак всичк друго  мога да не взема, но телефона ? Thinking
Хайде да се местим в новата говорилня!

# 742
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Мими,
Това са чантите, които нося
Затворени са залите, но тази е на приятели и няма външни посетители.

# 743
  • Мнения: 2 777
Така сте се разбърборили, че довършихте 50те страници за норматив Smile
Ето пак линка към новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1319696.new#new

# 744
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
О и там се разписах вече, личи, че не съм на работа!

Общи условия

Активация на акаунт