Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 52

• 28 496
  • 352
  •   1
Отговори
# 345
  • София
Дами, може ли малко съдействие?

Получих си днес от Нотино от намаленията MAC Taupe, но има леко застояла миризма. Имам още 5 червила, купени от MAC и нито едно няма тази миризма. Не е силно гранлива, но я долавям определено. Някоя има ли подобен кофти опит?
И изобщо, как ще докажа, че мирише кофти, като това е малко или много субективно.
Прикачвам снимка, не мисля, че е менте, а че е застояло. Пробвах го на устните веднъж.

Скрит текст:

# 346
# 347
  • София
Проверих го и ми излезна на 7 месеца, но те нали се сменят на 10г. Joy
Другите ми излизат края на 2018.

# 348
  • София
Може ли във въпросния сайт да се  направи регистрация?

# 349
Нямам представа. Но за проверка на кодовете не е нужна регистрация.

# 350
Дами, може ли малко съдействие?

И изобщо, как ще докажа, че мирише кофти, като това е малко или много субективно.
Прикачвам снимка, не мисля, че е менте, а че е застояло. Пробвах го на устните веднъж.

Пиши им, смятам,че ще ти приемат връщането. Имах подобен случай с един крем за лице, който ползвам от години, беше в срок, но аромата беше странен. Ако някой не познава крема, би помисли, че попринцип така мирише, но аз със сигурност забелязах разликата. И преди съм го взимала от тях и нямах подобен проблем. Приеха ми връщането, въпреки, че беше отворен и пробван.
*В последствие се оказа, че е проблем в самата партида на марката и вината не е била в Нотино, но въпреки това реагираха и съм доволна от реакцията им.

# 351
  • София
Здравейте, имате ли впечатления от пудрата на it cosmetics bye bye pores, независимо дали прахообразната или компактната. Прикрива ли по-широките пори?
Ако може и да ми препоръчате някоя, от която сте доволни, прикриваща порите и матираща, по възможност в този ценови клас около 40-50 лв. Благодаря!

# 352
Здравейте, прахообразната пудра на Radiant върши чудесна работа. Има много добро покритие. Компактната, матираща на Douglas също е хубава. Blush

Общи условия

Активация на акаунт