През колко години си сменяте телефона?

  • 3 427
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • SF/BS
  • Мнения: 28
Докато не сгъне чадъра нацяло, не го сменям, ако ще и 10-годишен да стане, защото имам много програми свалени, а настройването ми е най-отвратителния момент от подмяната.

# 31
  • Мнения: 101
На 2-3 години, в зависимост колко е остарял технически спрямо приложенията и тяхното потребление, както и според това колко е наранена външността на телефона.

# 32
  • Мнения: 481
Лаптопът ми е на 2 години, него бих го сменила чаак като се развали. Много си го харесвам.
А телефоните, на 2-3 години, не желая най - новият и най - модерният, но примерно, ако камерата на новия е по - добра, дизайнът и батерията. Тези неща определено ме привличат. Използвам айфон, но съм се влюбила в един самсунг. ахххах

# 33
  • Мнения: 6 288
За епъл- от 6s отидох на 11, значи доста:-) сменям рядко, но си вземам с най-много памет. Смених го, защото вече нямаше как да го ъпдейтвам, иначе всичко си му беше ок.

# 34
  • Мнения: 62
След 2рата година ги правят да се чупят, на 2 години и половина вече са неизползваеми.

Нарочно правят новите версии да не работят на стари телефони - за да си купиш новия.

# 35
  • Мнения: 4 518
След 2рата година ги правят да се чупят, на 2 години и половина вече са неизползваеми.

Нарочно правят новите версии да не работят на стари телефони - за да си купиш новия.
Какви телефони си купувате??? Аз само на един такъв самсунг съм попадала преди около 15 години... Предишния ми телефон купих от олх, вече използван няколко години. Издържа около 3 години.

# 36
  • Мнения: 62
След 2рата година ги правят да се чупят, на 2 години и половина вече са неизползваеми.

Нарочно правят новите версии да не работят на стари телефони - за да си купиш новия.
Какви телефони си купувате??? Аз само на един такъв самсунг съм попадала преди около 15 години... Предишния ми телефон купих от олх, вече използван няколко години. Издържа около 3 години.

Huawei

# 37
  • Мнения: 2 239
Според мен е по-скоро до партида телефон. Не всички са така. Имах едно HTC, което на първата година се скапа. Просто един ден не пожела да се пусне и се оказа развалено дъно. Казаха ми, че бил първа генерация от този модел и те били най-прецакани. Та аз попаднах на него. Grinning След това ползвах един самсунг, който в момента го ползва баща ми. На 5г телефон, не е мръднал. Ъпдейтва си се без проблем и работи идеално.

# 38
  • Мнения: 6 992
Аз съм с Huawei, държи си, през юли "навърши" 4, няма проблеми засега.  Докато ми върви инстаграм и мога да звъня от него - не сменям Grinning

Последна редакция: пт, 10 сеп 2021, 17:28 от Еовин

# 39
  • Мнения: 5 354
Samsung Galaxy J5 DUOS (2016), купен през август 2017, дори и след две години и половина си беше напълно използваем, да не говорим, че е нисък клас телефон. Колко пъти съм го изпускала на земята неволно, беше с най-прост силиконов кейс, нито веднъж не се надраска или нещи обели. Дори и протектор на екрана нямаше. Смених го заради малката му памет, иначе можеше спокойно до 5 години да си изкара. Сегашният ми е точно Huawei и силно се съмнявам догодина по това време да е напълно неизползваем. Най-вероятно си попаднал на дефектна бройка, на всеки е възможно да се случи.

# 40
  • Мнения: 114
Моя не го сменям, докато напълно не издаде багажа. Най-мразя да сменям нещо, което ми върши работа и в което с години съм си трупала разни работи - вярно, прехвърлят се, но просто не мога. Вече от 3 години съм с един и същ телефон и се моля да не се развали, защото изпитвам и трудност да сменям с ново. Не съм човек, който обича да е в крак с технологиите и с последния писък на пазара. Само като се сетя как преди 2 години си купих лаптоп и трябваше да прехвърля цялата информация от стария в новия, и ми става лошо..

# 41
  • София
  • Мнения: 1 662
Лаптопа ми е на почти 10 години - за жалост, вече има проблеми, но предполагам, че още година може да изкара.
Телефони сменям според ситуацията - в последните 3 години смених 3 телефона - единия се счупи, втория го дадох на майка ми, сегашния ми си работи супер, но го изпуснах и дисплея се счупи... работи си супер, но трябва да сменя дисплея, но някак не стигам до там. Ако изключим някакви такива извънредни обстоятелства, си карам с един телефон, докато работи добре, средно около 2-3 години.

Общи условия

Активация на акаунт