Тема за страха

  • 2 213
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 855
И мен ме беше страх от същите нещта,но когато гухнах малкото бебче страховете изчезнаха.

# 46
  • Мнения: 3 695
Това, от което се страхуваш, са най-хубавите мигове в Живота ! Изживей ги пълноценно, не задълбавай в самите проблеми и трудности, а мисли позитивно за изхода от тях !

# 47
  • Мнения: 1 555
Никога не съм се страхувала от раждането, макар че аз знам какво преживях! Не съм се страхувала от това дали ще се справя с отглеждането на детето ни, защото още докато бях бременна някак си психиката ми се подготвяше сама за това, логично е да има проблеми то без тях не може, но затова се наричаме родители, за да се опитаме със собствени сили да ги разрешим, дори ми се струва като предизвикателство ! Най-важното е детето да е здраво и да живее в любов, а всичко останало ще си дойде от само себе си ! Трябва да се мисли позитивно, особено когато става въпрос за Твоето Дете !!!! Радвайте се на живота !

# 48
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Мен най-много ме е страх от това да няма проблеми при раждането бебчето.Както и от самото раждане.Всеки ден се моля всичко да бъде наред и в уречения ден да родя леко и срещата с бебчо да бъде най-хубавия миг в живота ми, и разбирасе да разбера че всичко с него или нея е наред.А от раждането на там всичко ще се нареди от самосебеси.Всяка жена е минала по този път   bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 2 818
Страх ме е дали всичко ще е ок с бебето и дали ще се справя да бъда силна  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 4 806
този страх е естествен. Страх от неизвестността.
При мен той не изчезна с раждането.
По - скоро се видоизмени.
И си част от живота.
Просто трябва да се научим да живеем с него.
Подсказва ни, кои неща са истински важни в момента за нас.
И това му свойство трябва да се използва.
Но не и да му се даваме да ни обсебва.
Да гълта цялото време и енергия.

# 51
  • Мнения: 1 382
Не е нормално да не се страхува една бъдеща мама преди да роди, дори да е втроро, трето и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт