Дългото чакане след трансфер-тема 90

  • 53 685
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 241
Благодаря Ви много за подкрепата момичета.Говорих по тел.и с моята лекарка.Тя също настоява да продължа с лекарствата и да повторя в петък.Така и ще направя.

# 706
  • Мнения: 675
Вече има резултат от моето прибързано тестване на 9-ти ден 5.98 при реф. стойности <5.0. Не знам какво да мисля. Малко е, но няма да губя надежда. Лошото е, че ще мога да повторя чак в понеделник или вторник, а до тогава разчитам само на вас за подкрепа. Какво мислите? Има ли надежда?

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 07:06 от lady25

# 707
  • Мнения: 34
Vseznaika, в никакъв случай не си самоназначавай каквото и да е. Щом лекарят ти е предписал определен препарат, ползваш него. Той е съобразен с нуждите на организма ти и опита на лекаря ти с този препарат. Ако искаш замяна, задължително консултирай с него.
Аз за едни витамини ще ида на консултация с лекар. Оказах се с недостиг на Д и В12 близо до долна граница. Нямам намерение да купувам каквото ми падне, защото и идея си нямам от тази работа.
Здравей и аз като теб съм се шашнала с този вит Д сега след празниците ще видя какво ще каже док и ендокриноложката,че и аз спрях глюкофажа.Незнам дали да си пускам вит Б12 и желязо

# 708
  • Мнения: 413
Lady, не знам, мисля че за 9ти ден е доста ниска стойността, но няма да се отказваш. По стойностите се вижда, че има имплантация. Повтори го, когато можеш.
 
Вече има резултат от моето прибързано тестване на 9-ти ден 5.98 при реф. стойности <5.0. Не знам какво да мисля. Малко е, но няма да губя надежда. Лошото е, че ще мога да повторя чак в понеделник или вторник, а до тогава разчитам само на вас за подкрепа. Какво мислите? Има ли надежда?

# 709
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 870
Здравей и аз като теб съм се шашнала с този вит Д сега след празниците ще видя какво ще каже док и ендокриноложката,че и аз спрях глюкофажа.Незнам дали да си пускам вит Б12 и желязо
На мен ми изписаха Д3 на капки, от днес го започвам. Аз ще ползвам Smart Hit D3. Ще видим как ще подейства. Надявам се всичко да е наред с бебето и да си получава всичко необходимо.

# 710
  • Мнения: 879
Здравей и аз като теб съм се шашнала с този вит Д сега след празниците ще видя какво ще каже док и ендокриноложката,че и аз спрях глюкофажа.Незнам дали да си пускам вит Б12 и желязо
На мен ми изписаха Д3 на капки, от днес го започвам. Аз ще ползвам Smart Hit D3. Ще видим как ще подейства. Надявам се всичко да е наред с бебето и да си получава всичко необходимо.

Аз пия такъв по 4 капки на ден. Нямам представа дали съм повишила нивото, но бях под долната граница. Много е приятен на вкус. На теб кога ти казаха да пуснеш контрола?

# 711
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 870
Засега каза, че няма нужда от контроли. На мен ми изписа 10 капки на ден. След 20 дни ще се видим за НК клетките, тогава ще пусна ПКК, урина, КЗ и гликиран хемоглобин. Засега не иска контроли, защото аз ще го пия на първо време без К2. Сега лежа за зацапващо кървене и докторката смята, че не е подходящо да пия К2.

# 712
  • Мнения: 648
И аз пия такъв по 1 мл на ден, но го слагам във фанта, защото иначе не ми допада вкуса. Не е много концентриран, но поддържа добре нивото на вит. Д.

# 713
  • Мнения: 879
Засега каза, че няма нужда от контроли. На мен ми изписа 10 капки на ден. След 20 дни ще се видим за НК клетките, тогава ще пусна ПКК, урина, КЗ и гликиран хемоглобин. Засега не иска контроли, защото аз ще го пия на първо време без К2. Сега лежа за зацапващо кървене и докторката смята, че не е подходящо да пия К2.

Стискам ти палци всичко да премине със зацапването.

# 714
  • Мнения: 53
Момичета, утре ми предстои ЗЕТ, лигавицата е 7мм, S2, структурата е добра според д-р. Притеснява ме размерът, някой успял с лигавица 7 мн в деня на ЗЕТ?

# 715
  • Мнения: 65
На 7 април ми беше трансфера.Днес се видя един плоден сак.Кога според вас ще се чуе сърчице.Лекаря каза най рано 5 май.При вас кога се чу сърчице.
Почти месец след трансфера.

# 716
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 870
При мен трансферът беше на 01.04, сърце видяхме и чухме вчера в 6+1 г.с. Но е различно, може и по-късно да е. Някои го виждат и чуват чак в 7+ г.с. Докторът знае най-добре, ако казва, че всичко е ОК, значи е така.
Стискам палци, наистина няма по-хубав звук от този на растящия в теб живот.

# 717
  • Мнения: 263
Засега каза, че няма нужда от контроли. На мен ми изписа 10 капки на ден. След 20 дни ще се видим за НК клетките, тогава ще пусна ПКК, урина, КЗ и гликиран хемоглобин. Засега не иска контроли, защото аз ще го пия на първо време без К2. Сега лежа за зацапващо кървене и докторката смята, че не е подходящо да пия К2.

Докторката каза ли ти някакви причини да не го пиеш с К, тъй като аз си взех едни капки с К уж за по-добро усвояване, но сега ме замисли.. Rolling Eyes

# 718
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 870
Аз лежа в момента за зацапване. Спряха ми антикоагулантите и имуноложката каза, че в такъв случай за момента ще се въздържи от изписването на вит. К2, докато премине зацапването и не сме сигурни, че няма да се повтори. Нещо спомена за образуване на тромби, но не запомних добре.

# 719
  • Мнения: 8
Здравейте,момичета! На 21.04 ми беше ЗЕТ на 2 петдневни ембриона. На 22.04 си поставих Овитрел 250 единици.Как мислите,дали днес все още ще има отклонение в стойностите на ЧХГ заради Овитрела? Не мога да чакам повече, втори ЗЕТ ми е и пак не мога да изчакам до 05.05 когато ми е датата за теста! 🙄🙃

Общи условия

Активация на акаунт