Пролетта на прага чука, нови плетки диплим тука - юбилейна тема 100

  • 38 199
  • 751
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 855
Ааааааа, нееееее 🤣🤣🤣🤣🤣
Верно ли??????

И за това 950 евро?
Баба ми носеше такива пазарски торби. Вярно че на тях не пишеше Prada.
Значи 0,99 евро торбето, другото до 950евро за надписа 😀

# 331
  • Мнения: 47 986
Да бе, даже аз скоро плетох такава за баба ми, за пазар  Simple Smile Сега се бъзикаме, че явно има вкус жената Joy

# 332
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ти от рафия от натурно био еко поле с палми, отглеждани от трижди пречистени монаси ли си я оплела?
с бамбукова кука, направена от самия далай лама в най-загадъчния манастир в самия център на Шангри ла?
не!
тогава не се хвали. Simple Smile

миличкият ми се обади, че ми е купил изненада - прежда. Simple Smile нямам търпение да стане довечера да си я видя. Simple Smile

# 333
  • Мнения: 6 894
Ххаха и аз я оприличих на пазарска торба. Joy

Предлагам да лепнем марка п-Рада Миланово  и да подкараме с маркетинга и продажбите. Ще ги изконкурираме веднага, че даже и аз с раничката. Joy

Добри, да пратя ММ на обучение при ТМ, как се правят хубави подаръци- изненади на жената? Той хубави прежди ли цели? Че за ММ не съм убедена...

ПС Поразгледах и другите им чанти и не мога да разбера какво им харесват. На мен тук там някой модел ми хареса на долу  горе.  А едни манекенки.. ума ми взеха, окото ми уплашиха, сякаш ме гледат надзирателки от Аушвиц. Как са станали толкова известна марка, не зная.

Последна редакция: пт, 14 май 2021, 14:55 от Diorela

# 334
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
каквото взел, взел.
може да е много хубава, а може само да е много. Simple Smile при него никога не се знае. Simple Smile

# 335
  • Мнения: 1 108
Очакваме снимки, после! Вече събуди клюкарката в мен....да не забравиш визуално да се похвалиш!

# 336
  • Мнения: 6 894
vige, какви снимки очакваш - на преждата , или на мъжа? Или на мъжа с преждата, че после да натриваш носа на твоя какви мъже има.  Joy

# 337
  • Мнения: 1 108
Хахахах, абе  да ги снима заедно, пък кой какво ще гледа си е отделен въпрос...

# 338
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
мъжът избяга. Simple Smile







предният път съм взела всички  съм питала за още, затова сега е взел направо всички налични.

би трябвало да ми стигнат за нещо. каквото и да е то.
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 339
  • Мнения: 47 986
За розава П-Рада чанта Joy

# 340
  • Мнения: 2 855
Браво, и то 400 гр. Ето това е мъж, знае как да се отчете 😀

На мен много ми хареса мишока 🥰

Хахахахахаха

# 341
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
3 кила и двеста грама чанта! а като я напълня?! малеее, страх.

Simple Smile отдавна си мисля за една ковертюра за леглото. Simple Smile сега май ще имам две.
само да намеря идеи из нета и почвам.

# 342
  • Мнения: 5 383
Е, Добри, твоя мъж спечели наградата за най-грижлив помощник! Че и момичешки цветове е избрал, очевидно няма корист и скрити помисли в тая акция! А усетът за количество явно при много мъже е с фактор 10 Grinning
Аз ако имам мнооого прежда, бих си избрала някоя плетка, която гълта много, да стане дебело и пухкаво и топло. Плела съм една като рибена кост, не е еластична и не се навиват краищата, стои плоско. Казва се Herringbone stitch.

Искам и аз да си изплета пазарска торба, но нямам опит с рафия. По-трудно ли се плете, представям си я твърда и пръстите си разранени... Дали ще стане торбата от някаква друга прежда? Сигурно трябва да е нещо изкуствено от рода на полиамид, за да е здраво и да мога да го пера често?

# 343
  • Мнения: 9 903
Преди време плетох пазарска мрежа от ализе дива - много здрава, носи на пране, лека.

# 344
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062




Опити Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт