Бременност+кървене?!

  • 2 847
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Снимката не е много добра, аз поне чертички не виждам.
Няма какво да се направи сега. Изчакайте няколко дни и ако не ви дойде, повторете теста. Добре е тестът да се направи сутрин с първа урина, тези всичките с една урина ли са? Трябва да е концентрирана, иначе може и да не отчете правилно.
На снимката наистина не си личи. Предните месеци съм се взирала в тестовете и съм си въобразявала, че има чертички, но този път и мъжът ми ги вижда, за това и надеждата ми е толкова голяма.. Иначе тестовете ги направих вчера следобед, като се постарах да не съм приемала течности поне 3 часа преди да ги направя.

# 16
  • Мнения: 4 846
Ако решите да повтаряте теста, купете марка различна от Престо, че те често дават изпарителни черти.

# 17
  • Мнения: 6
Ако решите да повтаряте теста, купете марка различна от Престо, че те често дават изпарителни черти.
Лентичката е Lady test. Снимката е от момента, в който направих теста. Мисля, че що- годе се вижда бледата черта.
Мен ме притеснява самото зацапване от сутринта. Но каквото и да е, ще изчакам още няколко дни, в случай, че не ми дойде ще направя Sure chek с надеждата, че ако има нещо, ще го отчете.

# 18
  • Мнения: 4 846
Тази чертичка ми изглежда сива, честно казано.
Така на снимки никой от тези тестове не изглежда положителен. Реално има три варианта:
Бременна сте и всичко ще е наред, въпреки кървенето.
Биохимична бременност, която ще приключи с кървенето.
Не сте бременна.
Освен да изчакате още няколко дни и са видите какво ще се случи, друго няма какво да се направи за момента. Успех!

# 19
  • Мнения: 370
Момичета ще използвам темата за един бърз въпрос . Имам записан час при гинеколог за сутринта, но бих прочела мнението на някоя минала през тази неприятна ситуация . Цикълът ми дойде по-рано от обичайното, с нормална продължителност иии три дни след товаа ..оп отново някаккво кърваво течение и болки .. на третия ден от това мое положение ( тоест днес) след като прочетох какво ли не за това си направих тест за бременност. Положителен е . Ами много искам всичко да е ок ама май не е. Някоя минавала ли е през това

# 20
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета. Включвам се с въпрос и моля за мнение. ЧХГ ми е 337, което мисля е нормално, последният ми цикъл беше на 20.05, като е през 31-32 дни(по сметките ми съм в 5 г.с.). Имам болки ниско долу в корема и кръста, като през по-голяма част от времето са само от едната страна и понякога са по-остри и внезапни. Днес получих леко светло червено зацапване като няколко капки. Случвало ли се е на някоя от вас и смятате ли, че е нормално за този период, понеже прегледът ми е чак във вторник. Притеснява ме да не е извънматочна.

# 21
  • Мнения: 6 766
Здравейте, момичета. Включвам се с въпрос и моля за мнение. ЧХГ ми е 337, което мисля е нормално, последният ми цикъл беше на 20.05, като е през 31-32 дни(по сметките ми съм в 5 г.с.). Имам болки ниско долу в корема и кръста, като през по-голяма част от времето са само от едната страна и понякога са по-остри и внезапни. Днес получих леко светло червено зацапване като няколко капки. Случвало ли се е на някоя от вас и смятате ли, че е нормално за този период, понеже прегледът ми е чак във вторник. Притеснява ме да не е извънматочна.
Вие дори още не се водите в закъснение, ако цикъла ви е 31-32 дни. Дори на ехограф във вторник не знам дали ще се види нещо. Прекалено е рано за каквито и да било прогнози, особено пък извънматочна. Обадете се на АГ за съвет, наистина е доста рано.

# 22
  • Мнения: 370
Следвайте чхг през 48ч. Почивай повече. Ако е продължително кървенето вероятно ще ти изпишат прогестерон , след като установят къде е позиционирано. Желая успех!

Общи условия

Активация на акаунт