Бебчо рита силно в мама и й казва: "ЯНУАРИ вече ще сме двама!"

  • 11 450
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
vaa добре дошла сред нас Hugлека бременност и на финала едно сладко бебешор4е.дано ти бъде приятно с нашата компания за което не се и съмнявам де Mr. Green  bouquet

tinita моята вани4ка съм си я купила много отдавна.анатоми4на е  и има марку4 за изто4ване.мисля 4е ще ми върши добра работа

# 16
  • Мнения: 333
Vaa добре дошла при нас!  Hug

Тинита, аз си взех анатомична и смятам, че ще е много удобна, можеш да я видиш в албума с покупките ми. Има сифонче, което се равива, за да изтича водата. Тази тема доста я обсъждахме и стигнахме до извода, че е по-добре анатомична със стойка, за да не ни боли кръстчето.  baby

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 558
А колко струват горе-долу анатомичните ванички с възможност за изтичане на водата? newsm78

# 18
  • Мнения: 333
Всички различно. Моята е 95 лв., но защото има стойка за вана, иначе са до към 50 лв.

# 19
  • Мнения: 25
Ха 4естито на mim4o отново.Къде се криеш бе mim4o?
Аз тука да ви питам...нещо се 4увствам зле и мисля 4е имам температура.Ама съм в офиса и се 4удя редно ли е да ходя на ли4ния като даже не съм си я мерила?
И друг въпрос...имам да ви кажа сърцебиене.Някой да се оплаква от такова нещо?Ама 4ак имам 4увството 4е сърцето ми ще спре.

# 20
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Като се преуморя получавам много гадно сърцебиене с режещи болки понякога. Било от увеличеното количество кръв и просто трябва да се легне в такива случаи. А отностно температурата първо я премери, сега с тези топли и студени вълни много пъти съм си мислила, че съм с поне 38 а след мерене си е нормална.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
А добър ден! Аз като същински себеуважаващ се заплес да си призная, че писах в старата тема!  doh
На Мим честита нова фамилия!  Mr. Green Да сте живи и здрави и двамата и да си се обичкате до живот!   bouquet
На Ваа пожелавам добре дошла!   bouquet Що ли имам смътен спомен, че някъде сме се засичали по темите?  newsm78 Ако някъде съм те сяла за нещо - прости ми, нещо ми се струва познат ника!  Wink

Днес темата беше за Следродилната депресия!
Нямам какво да резюмирам, защото през повечето време ядох!  eat В общи линии обаче лекторката (психолог от Шейново) обясни, че това е нормално състояние и се случва с всички жени. Друг е въпросът в каква степен ги засяга, дали си признават и т.н. Може да се появи и 1,5-2 години след раждането и не трябва да се бърка с първоначалния стрес при раждането, който продължава до 3 седмици и си има термин, ама аз нали ви казах, че ядох през това време ...  Embarassed
Основни фактори са недоспиването, притесненията за бебето, както и общественото мнение, което ни натяква, че ние непременно трябва да сме особено щастливи, че сме бременни китоподобни същества или пък прясно родили и още не съвсем наясно кое как. Това, че майките и бабите ни се правят на утрепани, не значи, че и тях не ги е споходило. Иска се разбиране от роднините, ама то това аз мога да ви го кажа и без да съм психолог!  Crossing Arms

Желателно било поне за малко бебето да се оставя на друг и да се излиза и пуши с приятели, да се споделя (това за пушенето го повтори поне два пъти, явно и се дърпаше на жената!)
Не е срамно да се потърси помощ при специалист.
За ревящите безпричинно като мен - това също било форма на депресия, ама предродилна. Дължало се на спотаени мисли и притеснения, обаче не го осъзнавам. Лекарката ми каза да си рева и да не си потискам емоциите. Извод - от утре още с качването в трамвая ще си искам място, а няма да си дивея тихичко що никой не става!  Twisted Evil Също така, ако трябва да сме сериозни, големият рев при мен почна с края на ремонта - като наместихме бебешкото легло в нашата спалня. Та предполагам това ми е подействало разтърсващо и събуждащо, защото тя беба душата си рита, ама като видях леглото и май осъзнах, че няма цял живот да е там вътре!  Whistling

Сори за многословието. Ивонска, ако не я мързи, да допълва! Днес тя беше отличникът на отбора - слушаше и питаше. Остава и да помни  Joy

# 22
  • Мнения: 25
Мерси tsveta, оба4е на мен ми се полу4ава сърцебиене и при лежане.Например седя си в къщи кротко цяла ве4ер ама като си легна и сърцебиенето и преска4ането си остава.Аз преди съм имала един проблем сърде4ен(някакъв междукамерн дефект) и за това се замислям.
По повод температурата(в4е се 4увствам като баба с тия болести)имам хрони4но бъбре4но заболяване, 4иито симптоми са висока температура и тайно бъбре4но възпаление  Sad
Аз за това така ви питам, ако някой има като мен нещо болен да ми каже.

# 23
  • Мнения: 388
Здравейте момичета. Много благодаря на всички ви за хубавите пожелания  bouquet
И точно както се очаква, след сватбата се заформи едно търчане нагоре-надолу, разправии с разни документи и задължения - нещо много изморително за мен. На всичкото отгоре през последния месец съм трупнала още 5 кила - незнайно как. Вчера ходих на друг лекар с майка ми, която днес си замина за Италия. Много по-доволна съм от прегледа - е като се има предвид, че е частен. Само дето маймуната се беше навряла в таза ми и си криеше дупето, а аз исках втори лекар да потвърди пола. Нищо де. Какво да се прави - досрамя го от баба му. Embarassed
След малко ще ходя на консултация при моя темерут. Чудя се и той какво ли ми консултира...абе така е като не прибира пари  Money Затова пък аз реших да дам и тези за самото раждане на друг  Mr. Green
Добре дошла и от мен vaa, ще видиш колко хубаво е при нас Hug

# 24
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
mim40 много дълъг и сладък семеен живот и пълна къща с детски смях!
Елеонора, бъди щастлива, красива и обичана!

Ним, току що родило китоподобно същество е още по-зле. А най-зле е родило преди 6 месеца китоподобно същество. Умрях да се смея, с Ивонска обирате всички точки за колоритно писане.

# 25
  • Мнения: 689
Здравейте, момичета!

Добре дошла на vaa и от мен. И леко бременеене  Joy

Аз също получавам сърцебиене, но като се узоря.

А по въпроса за ваничката, доколкото знам - анатомичните не са чак толкова удобни, защото когато бебчето порасне малко и започне да шава повече и да цапа с крачета, този релеф на коритцето всъщност му пречи ...
Затова аз мисля да купя обикновено корито, само с възможност за източване на водата.
 Grinning

# 26
  • Мнения: 1 289
Здравейте, момичета!

Добре дошла на vaa и от мен. И леко бременеене  Joy

Аз също получавам сърцебиене, но като се узоря.

А по въпроса за ваничката, доколкото знам - анатомичните не са чак толкова удобни, защото когато бебчето порасне малко и започне да шава повече и да цапа с крачета, този релеф на коритцето всъщност му пречи ...
Затова аз мисля да купя обикновено корито, само с възможност за източване на водата.
 Grinning



И аз съм се спряла на обикновено корито-подобни отзиви чух за ваниките.
Само да ви се оплача...Снощи се обадиха на мъжо да излиза,и аз с мойте нерви ревнах и той се отказа и си остана вкъщи, но имах основание да се ядосам:В събота исках аз да излизаме двамата , но той не искаше.А сега му се обаждат приятелите да излизат по мъжки и нашия веднага е готов... Sick Ами бях бясна  #2gunfire и мисля ,че с право.
Ама снощи като си поиска.... Embarassed и аз с това добро сърце  bowuu.........отсърдих му се!!!
Да не забравя и аз Добре дошла на Vaa.

# 27
  • Мнения: 1 317
Благодаря момичета за пожеланията  Simple Smile
На Мим4о желая безкрайно много приятни емоции със съпруга и с бебчето bouquet

Мими и при нас има такива моменти, в които мъжлето иска да излиза с другарчетата, ама аз нещо не съм съгласна с този вариант - аз чистя и готвя вкъщи с един голям тумбак, дето ми пречи вече, а той да ми се мота по улиците  Naughty Не  Naughty
Само съм кротка като слязат на кръчмата пред блока, тогава съм доволна, че ми е под ръка  Wink

Sandy и аз получавам сърцебиене и то дори когато си лежа и нищо не правя. Бие толкова силно и толкова бързо, че чак ми се струва, че ще изхвръкне  newsm78
Знам че при бременните се наблюдава сърцебиене, но другата седмица на консултацията ще питам.
Vaa - добре дошла   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 6 798
Честито бракуване на Мим4о!!!Дълги години заедно и много любов!  bouquet
Добре дошла на Vav!
 Сърцетупа е характерен за бременните, но може да е показател, че има проблем с хормоните нащитовидната жлеза, то всъщност по време на бременност тя доста зор вижда милата, та за това така. И аз имам от време на време, не му се впечатлявам. Аз всъщност гледам за нищо да не се впечатлявам толкова де, само се притеснявам, че май бебето е доста голямо, вече ме рита в ребрата и не знам, някакъв слон ще е явно. Утре съм на консултация /живот и здраве, че малката е хремава и не знам да не зазлее и да не успея да я дам в яслите, а мъж ми е до Варна за 1 ден.../ и ще видим колко е голямо зверчето.

# 29
  • Мнения: 68
честит ти брак Мим40! Да сте живи ии здрави с мъжо и беб4ето!  bouquet

и аз взех, 4е се "разписах" в албума  "нашите снимки". Сефтосахме новата дигиталка. Ама бъчвичката (прекрасният ми корем де  Embarassed), друг път ще го снимам, 4е нещо ма мързи...

Общи условия

Активация на акаунт