Модни тенденции в прическите и всичко за косата Тема 18 В очакване на пролетта... :)

  • 54 641
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 567
Реших се, ще режа. 😃
Не мога, искам тази прическа и искам да махна тази коса.
Имам час за след 3 дни. И то след като звънях на всички фризьорки в града и нито една нямаше свободен час.
Коя на море, коя с пълен график, коя в майчинство. А аз като искам веднага трябва да е.
Записах при една от младите и новите(тук е от няколко години, но не съм ходила досега, но салона ми се вижда хубав и посещаем и ми се иска пък да пробвам и при нея).
Имам 3 дни да се настроя.
Казах й, че ще режем много,щото ме пита какво ще правим.
Косата ми е изключително суха и съсипана в краищата и ми писна да й робувам.
Надявам се като рискувам с непозната фризьорка да не съжаля и да ме направи както трябва.

# 721
  • Мнения: 8 969
"В празен ресторант не влизай", ама с една приятелка влязохме, и хич не сме доволни.
Така и със салоните. Щом има хора да чакат, сигурно е хубаво.

# 722
  • Мнения: 2 631
Ема, може пък да удариш десятката с таэи фриэьорка. : ) Щом ти е много суха и иэтощена косата, няма какво да губиш поне по отношение на дължина, другото е поправимо, ако се обърка нещо.

# 723
  • Мнения: 1 950
Точно и от пълни и от празни салони съм патила. Пълния салон ми коства да оправям щетите 8 месеца.. Цъфтеж след цъфтеж.. Докато не махнах всичко, до което се е докосвала дамата, а уж важна, ходи по конкурси, обучения, не знам какво.. След другата пък ходих 5 месеца като дете инфантилче с бретон до средата на челото... Всичко си е относително.
П. П. И в празен ресторант съм влизала, ядох и се чувствах като принцеса Wink

# 724
  • Някъде там
  • Мнения: 4 851
Много ми харесват тези тъмни цветове

# 725
  • Мнения: 18 567
Много ми харесват тези тъмни цветове

Тази мацка и аз я слвдвам, Цветелина. Мился, че е фризьорка. Много ми харесва прическата й, тя наскоро се подстрига. Точно такава искам, даже съм свалила снимки да показвам.
Момичето е много красиво, отскоро я следя, попадна ми случайно. Цвета си е най-обикнивен, ама цялостната визия(коса, прическа, лице, начин на облипане) е хубава.

# 726
  • Някъде там
  • Мнения: 4 851
Цветелина , не е ли жената на Криско?
И аз я следвам от скоро.
Много ми допада М№

# 727
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
Ами поредната кифла с напомпани джуки, но за всеки влак си има пътници както се казва. Косата ѝ нищо особено не е, но аз съм фен на естествено вълнисти, дълги и гъсти коси така че... Grinning

# 728
  • Мнения: 18 567
Не знам коя е 😃😃😃срам или не.
И аз съм фенка на такива коси, дълги и вълнисти и съм с такава, но при нея ми допада прическата, ако и да не е нещо осожено. Джуки не гледам, сигурно щото не са фрапантни като на някои други.

# 729
  • Някъде там
  • Мнения: 4 851
И аз джуки не гледам.
Харесва ми косата и излъчването което има.

# 730
  • Мнения: 3 792
Евтино излъчване и все разгърдена и каквато е напомпана отвсякъде да се чуди човек какво рекламира.
Косата й наистина не е нищо особено и с това високо плешиво чело пък съвсем не ми допада.

Вълниста коса няма да стои в такава прическа, трябва изправяне. Тя и нейната е изправена, но да се прави човек ежедневно ми се вижда много агресивно.

# 731
  • Мнения: 18 567
Барби така е, но аз няма да изправям,ще я нося начупена.
 Ще нараавим леки етажи, няма да е изцяло черта, именно защото искам да я нося натурална, вече съм била на черта, иска изправяне всеки ден, затова формата при мен трябва да е различна.
Искам етажирана, средна дължина, а не напълно равна.
Моята коса е съвсем леко вълниста. Затова в много важно как ще ме подстриже. Аз ще я нося така.



Тук се виждат леките етажи около лицето, не е съвсвм равна. При мен трябва да ги има, защото косата ми е гъста и чуплива и без етажи ще ми стои като палатка. Трябва около лицето да се отнеме от обема.
Иначе ако я изправям то ще е веднъж, два пъти седмично, защото  е податлива и си стои до следващото миене. Всеки ден абсурд. От години не изправям и си я щадя.
Въпроса е да ме направят добре. Реално  не искам нищо особено.
Най-обикновена коса сррдна дължина на етажи около лицето,до към ключицата или малко под нея.
Имам предчувствието, че ако ме направят хубаво тази прическа ще ми отива много и ще се харесам. Искам тази промяна много, но имам и аз като всички лош опит с некадърници.
Притеснявам се, разбира се, много ще се отреже, но все пак се надявам да стане добре. Не съм била с такава дължина от 7,8 години.
Лошото е, че съм с бретон. Ще е страничен, в последствие ще го пускам ако ми омръзне.

# 732
  • Мнения: 23 131
Такива прически ,уж небрежни, са доста добре подредени за снимката.Направени са топлинно за мен.Особено гъсти коси , ако не са естествено чупливи, не ги виждам така да стоят без оформяне някакво.

# 733
  • Мнения: 18 567
Такива прически ,уж небрежни, са доста добре подредени за снимката.Направени са топлинно за мен.Особено гъсти коси , ако не са естествено чупливи, не ги виждам така да стоят без оформяне някакво.
Така, но моята си е естествено чуплива и се надявам, че ще стои. Няма как да няма съвсем никакво оформяне, ще я правя с пяна.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт