Пред развод помощ

  • 9 964
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 85
Здравейте момичета! Искам да Ви кажа какво стана и да Ви благодаря за съветите. Вече не живеем заедно, аз и дъщеря ми сме при наще, а той си има приятелка. Вижда дъщеря си. Много трудно се реших, качих много килограми и бях на хапчета, но ето че събрах смелост и вече говоря спокойно за това. Много ме болеше к още ме боли , особено след като се разделихме той след две седмици имаше вече жена до него.

# 106
  • София
  • Мнения: 35 098
Хубаво си направила.
Сега ще преболедуваш, ще се успокоиш и ще вземеш живота си в ръце Hug

Жената обаче, не е нова. Бъди сигурна в това.

# 107
  • Мнения: 1 463
Много добре е, че родителите ти са те подкрепили! Безценна помощ! Не си сама!

# 108
  • Мнения: 6 764
Здравейте момичета! Искам да Ви кажа какво стана и да Ви благодаря за съветите. Вече не живеем заедно, аз и дъщеря ми сме при наще, а той си има приятелка. Вижда дъщеря си. Много трудно се реших, качих много килограми и бях на хапчета, но ето че събрах смелост и вече говоря спокойно за това. Много ме болеше к още ме боли , особено след като се разделихме той след две седмици имаше вече жена до него.
Това, че е с "нова" жена веднага след раздялата само може да потвърди, че си взела правилното решение. Живей си спокойно живота, щастлива с детето си. Оттървала си се от един насилник, това си е повод за празник. Горе главата, всичко ще се нареди.

# 109
  • Мнения: 2 039
Браво на теб! Живей си спокойно с детенцето.Всичко ще се нареди.
Този щом след 2 седмици има нова жена,правилно си го напуснала и жената сигурно е от преди.

# 110
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Браво.Важното е,че си се отървала и имаш подкрепата на родителите си.Желая ти късмет.

# 111
  • Мнения: 2 701
Поздравления за смелостта. Предполагам вече си се поуспокоила. Сега гледай себе си и детето и по-добрите дни ще дойдат. А относно бившия и гаджето гледай отстрани и се забавлявай. Вземай пуканките и на първия ред. Той щом изневерява, би е и е безотговорен рано или късно ще започне да се държи така и с нея.

# 112
  • Мнения: X
Тая нова жена хич не е нова, ами бог знае колко време я е движил докато сте били женени.

# 113
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Здравейте! Ситуацията е много сложна. С мъжа ми сме заедно от 5 години и имаме дъщеря на почти 2 години. Всичко беше прекрасно, докато не се роди детето. Тогава той стана друг човек, постоянно е на работа или си намира такава, не прекарва време с нас, когато му кажа да излезем двамата той почва да вика къде ще ходим , какво ще правим няма смисъл друг път. Доста често си позволява да ме псува, удрял ме е три пъти, единия път детето ми беше в ръцете. Аз го обичам и не се е променило нищо от моя страна, като го питам защо се държи така той отговаря, че постоянно мрънкам и го задушавам. Много ми е мъчно, не искам да се разделяме. Моля за съвет!
Въобще не вярвам, че това е истина.
Защо да не е вярно.Има много такива двойки.

# 114
  • Paris, France
  • Мнения: 14 025
Също така и всяка вечер пие не се напива,но като се напие става друг човек. Не мога да си представя живота без него, знам че онлайн няма как да ми помогнете, но няма да кого да споделя. Вътре в мен има надежда, че ще се промени и силно се надявам да е така.

Колко живот мислиш, че ти остава с този пияндур и насилник? Твоето не е живот.

Надежда, хахахаха.

Вместо да пишеш по форуми, веднага говори с родителите ти и се измълвай с детето докато си жива и имаш два, функциониращи крака!

# 115
  • Мнения: 1 005
Също така и всяка вечер пие не се напива,но като се напие става друг човек. Не мога да си представя живота без него, знам че онлайн няма как да ми помогнете, но няма да кого да споделя. Вътре в мен има надежда, че ще се промени и силно се надявам да е така.

Колко живот мислиш, че ти остава с този пияндур и насилник? Твоето не е живот.

Надежда, хахахаха.

Вместо да пишеш по форуми, веднага говори с родителите ти и се измълвай с детето докато си жива и имаш два, функциониращи крака!
Ми тя се измъкна и е при родителите си , ама не четеш Hug

# 116
  • Мнения: 1 163
Браво, авторке! Ще ти мине и мъката по него, просто време трябва.
Жената не е нова със сигурност, но то е едно да върти почасова любов зад гърба на жена си, съвсем друго - да живеят заедно. Новата ще го разбере що за стока е и не им давам много.
Важното е да не го прибереш обратно като дойде да се моли!

Общи условия

Активация на акаунт