Пред развод помощ

  • 9 983
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 586
Също така и всяка вечер пие не се напива,но като се напие става друг човек. Не мога да си представя живота без него, знам че онлайн няма как да ми помогнете, но няма да кого да споделя. Вътре в мен има надежда, че ще се промени и силно се надявам да е така.
Като пие по-добър ли става? Надявам се темата да е "пързалка".

# 16
  • Мнения: X
Само едно намигване към авторката - след като не иска да излезе с теб и детето дори до магазина, означава че пред хората се показва с друга.

Ама нали го обичаш - кажи му да я донесе у вас, хем ще ти помага с отглеждането на детето и слугинажа. И няма да ти сама и обсебваща.

# 17
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 276
Ти обичаш на инат. Ми търпи го колкото може. Той сега явно се чувства пренебрегнат и ревнува,че светът не се върти около него. Преди да направите дете не си ли говорихте той обича ли деца въобще, искал ли е да е татко, забелязала ли си как се държи с други деца? Случва се и мъжете да преживеят следродилна криза, понякога минава след време и децата като станат по-интересни за него може и да се промени. Ама може и да си остане същия дръпнат и нервозен. Ти си била с него, трябва да си го познаваш що за човек е. Това че ти е посягал хич не говори на добре, така по принцип.

# 18
  • Мнения: 6 780
Да те псува и бие НЕ е нормално дори да си най-мрънкащият и обсебващ човек на света.
Ако си обичаш детето, ще подадеш жалба срещу този изрод, ще си потърсиш адвокат и ще се разведеш.
Или можеш да останеш и години наред да търпиш унижения и шамари, а детето да расте с тази гледка. Не забравяй, че скоро ще има съвсем ясна представа какво се случва.

# 19
  • Мнения: 2 646
Сядам на шейната и започвам да чета..
"Всяка вечер пие, не се напива, но като се напие..." "Удрял ме е два три пъти, обаче го обичам и не мога да си представя живот без него"

Още не е Петък.. Понеделник е!

# 20
  • Мнения: 1 728
Сядам на шейната и започвам да чета..
"Всяка вечер пие, не се напива, но като се напие..." "Удрял ме е два три пъти, обаче го обичам и не мога да си представя живот без него"

Още не е Петък.. Понеделник е!
Може да е понеделник, но повечето сме затворени и всеки ден е петък. Хората от скука изтрещяха. 😀

# 21
  • Мнения: 11 571
О, има такива мъже. Все едно аз съм писала първият пост, без шамарите и псувните.
Да позная ли- рядко е возил бебето с количката, нямате 30 год., не е искал бебето, щото му е било все едно, взема хубава заплата.
Диагнозата- чати си с някоя колежка, или си има заигравка. Скучни сте му вече и я кара през просото, все му е тая.
Вижда, че го обичаш и ти се качва на главата. Поне по заведения няма да хойка, хаха.
Чакай да те пребие, въпрос на време ще е- месец, година.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Съвет няма да давам, то това си е пързалка. Бива ли да има толкоз тъпи...

Понякога наистина е нужно да се заемат социалните...

И аз си го мисля, ако все пак е вярно

# 23
  • Мнения: 2 352
Аз сложна ситуация не виждам. Хващаш си детето и си тръгваш. Докато не те е пребил от бой. Нищо чудно скоро и детето да започне да яде шамари. Тогава какво ще правиш?

# 24
  • Мнения: 2 708
На 20 ли си? А той на колко е?
Независимо от годините факта, че те бие означава, че не ви чака добро бъдеще. Колкото по-рано го зарежеш, толкова по-малко бой ще изядеш.

# 25
  • Мнения: 738
Ситуацията не ти е сложна, ти я правиш сложна. Ако една истинска майка позволява да бъде удряна пред очите на детето си, да, тогава става сложно.
Опрости си ситуацията, намираш си адвокат и подаваш искова молба в съда или ако е твое жилището задействаш и процедура за защита от домашно насилие.
Но, това, което чета е безотговорно. Това си е вашето дете, но нямате право да му повреждате психиката.
С мрънкане не става.

# 26
  • Мнения: 85
Аз съм на 23, а той е на 26. Детето го искахме и двамата. Да взима добри пари. Той е добър баща, може да си играе с детето по един час на ден, но никога не би го наранило. Знам че ситуацията е много сложна,но как да повярвам че това е края след толкова много време ми е много трудно момичета, да тъпа съм знам, но и представа си нямате колко ми е тежко не искам всичко да свърши. Като чета мненията Ви наистина се замислям, защото за дъщеря ми ще направя всичко.

# 27
  • Мнения: 1 625
Всеки път избеснявам от такива теми.
Първо, защото знам, че наистина има такива жени, които мислят така. Избеснявам, защото това им е втълпено от жени, които също са били такива. Не беснея на самите жени, защото голяма част от тях са "сварени жаби", смачкани, без самочувствие, понякога дори и натискани от семействата да стоят.
На второ място избеснявам, защото вероятността темата да е наистина истинска е доста малка. И се вбесявам кой и защо може да пуска такива фалшиви теми. От една страна са възможност, някоя жена в подобна ситуация да прочете и да се спаси. Но от друга, някъде на 10тата такава пързалка на коментиращите им писва да се подиграват с тях и мненията вече не са полезни.

Даркхауз, заради малкият процент вероятност темата ти да е истинска:
Спасявай се момиче! Спаси детето си от това.
Научи я, че никой няма право да я удря, че грешки са допустими, стига да се поправят. Че дори и да мислиш, че обичаш някой, ако той те наранява, трябва да си тръгнеш.
Научи я, учейки себе си на тези неща.
Детето ти разчита на теб да го научиш какво е добро и какво не. Не я обричай да мисли, че шамарите са нормални. Научи я, че може да си тръгне.

# 28
  • Мнения: 5 550
Дъщеря ти трябва да ти я вземат! Удря те с детето в ръце и ти хленчиш тука, че го обичаш. Ако си искрена, че ще направиш всичко за детето, веднага се разделяй с тоя боклук.

# 29
  • Мнения: 2 646
Всеки път избеснявам от такива теми.
Първо, защото знам, че наистина има такива жени, които мислят така. Избеснявам, защото това им е втълпено от жени, които също са били такива. Не беснея на самите жени, защото голяма част от тях са "сварени жаби", смачкани, без самочувствие, понякога дори и натискани от семействата да стоят.
На второ място избеснявам, защото вероятността темата да е наистина истинска е доста малка. И се вбесявам кой и защо може да пуска такива фалшиви теми. От една страна са възможност, някоя жена в подобна ситуация да прочете и да се спаси. Но от друга, някъде на 10тата такава пързалка на коментиращите им писва да се подиграват с тях и мненията вече не са полезни.

Даркхауз, заради малкият процент вероятност темата ти да е истинска:
Спасявай се момиче! Спаси детето си от това.
Научи я, че никой няма право да я удря, че грешки са допустими, стига да се поправят. Че дори и да мислиш, че обичаш някой, ако той те наранява, трябва да си тръгнеш.
Научи я, учейки себе си на тези неща.
Детето ти разчита на теб да го научиш какво е добро и какво не. Не я обричай да мисли, че шамарите са нормални. Научи я, че може да си тръгне.
+100000.. На същото мнение съм, само че не ми се пишеше толкова, при положение, че никак не ми е истинско. Но сега прочетох, че авторката е на 23,значи мога и да повярвам донякъде 🥴

Общи условия

Активация на акаунт