Мъжът ми изневерява

  • 5 257
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 332
Първо разкажи на всички - всичко.
Второ - сигнали към 112 и писмени жалби в РПУ.
Трето - няма да те остави и с доказателства.

Или се бориш в битката или търпиш същото нещо до края.

И не, няма какво да чакаш. Нещата се случват тук и сега. Обаждане в кризисен център за съвет и действаш.

# 61
  • Мнения: 6 889
За какво са тия доказателства? За какво?
Медицинското е доказателство за насилие.
Сега ми светна, че малкото дете най-вероятно е развило диабет от стрес. Спаси поне него, големите явно са загубена кауза с промити мозъци.

# 62
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Е добре. Как така осъжда хора толкова лесно, защото са го заплашили или нещо си? А теб те бие и не смееш нищо да направиш? Каква му е професията? 
Не те нищо не са му направили.Той си е такъв.Обикновен работник.

В такъв случай напълно възможно е да почнеш на чисто. Организирай се и действай. В малък град ли сте?
Да

Единственото което можеш да направиш на първо време е да помолиш родителите за прошка и да те приемат при тях за известно време. Сваляш пред тях всички карти и молиш за помощ. На първо време при тях с малкия и задължително жалба в полицията. Забрави за връщане назад...! Разколебаеш ли се - губиш! И ще стане още по-лошо за тебе, не за някой друг.
Хубаво си помисли, дали ти стиска и дали можеш да го направиш. Средно положение няма! Може да си сигурна, че мъжът ти ще настрои децата срещу тебе. Трябва да си готова да се откачиш и от тях за известно време, колкото и да ти е мъчно. И задължително се изнеси в по-голям град, каквото и да ти струва. И трябва да си наясно, че първите 2-3 години след раздялата, животът ти ще е от черен, по-черен. Всичко зависи от това, доколко искаш и доколко си решена да се откачиш.

# 63
  • Мнения: 738
Не мога да разбера как те защитава това, да имаш доказателство за изневерите му?
По-важното е отношението му към теб, с или без изневяра.

# 64
  • Мнения: 17
Не мога да разбера как те защитава това, да имаш доказателство за изневерите му?
По-важното е отношението му към теб, с или без изневяра.
Съгласна съм,но според него отношението му към мен е перфектно.Дори да си тръгна той ще бъде изоставения.А така като съм видяла,разбрала може би ще спре наглоста му В смисъл,че ще ме остави няма да ме притеснява

# 65
  • Варна
  • Мнения: 36 858
Мечтай си.

# 66
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Сготви му гъби.

# 67
  • Мнения: 2 749
Аз бих се радвала такъв да го слага на друга.

# 68
  • София
  • Мнения: 35 332
Ама вярно си мечтай.
Никога, абсолютно никога няма да му натриеш носа и той да каже - права си.
Никога няма да си права, ще си виновна вовеки.

Май, май, само си чесаме клавиатурите. Сега ще се окаже, че иначе ее грижовен баща...

# 69
  • Мнения: 11 580
Кажи за хапчетата, или още не си разцъкала Гугъл.
Сигурно и в гората не я пуска.

# 70
  • Мнения: 17
Кажи за хапчетата, или още не си разцъкала Гугъл.
Сигурно и в гората не я пуска.
Вие започнахте да ми се подигравате.
Хапчетата са Ксетанор
И да и в гората не мога да отида сама,защото може да има някой мъж и там да ме чака.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 36 858
Сега разбирам защо те е натиснал да се жениш на 17 и ти е направил три деца. Нормална, разумна, зряла жена няма шанс да му върже. Яко ти е промит мозъка.

П.П. Горките ти родители, не искам и да си представя какво им е било. Прави са били да те спират ама явно не си чула.

# 72
  • Мнения: 738
Ако има във вашия град поне един адвокат, непременно го посети и следвай неговите препоръки.
Може да не ти трябва това доказателство за изневяра.

# 73
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Кажи за хапчетата, или още не си разцъкала Гугъл.
Сигурно и в гората не я пуска.
Вие започнахте да ми се подигравате.
Хапчетата са Ксетанор
И да и в гората не мога да отида сама,защото може да има някой мъж и там да ме чака.

Да бе, да...! Точно тебе чакат в гората. Остави другото... Ами и дъската ти леко хлопа.
Май..., напразно се пънем.



Не мога да разбера как те защитава това, да имаш доказателство за изневерите му?
По-важното е отношението му към теб, с или без изневяра.
Съгласна съм,но според него отношението му към мен е перфектно.Дори да си тръгна той ще бъде изоставения.А така като съм видяла,разбрала може би ще спре наглоста му В смисъл,че ще ме остави няма да ме притеснява

Определено си много наивна и с крайно объркани представи, кое как се случва.
Така като гледам... Оставаш си в къщи.

Последна редакция: чт, 25 мар 2021, 13:07 от SeaHorse

# 74
  • Мнения: 11 580
О, не се подигравам.
Да, те в гората мъж до мъжа наредени и теб чакат.

Ако наистина е истина всичко, момичетата са ти дали насоки в общи линии. От теб се иска само кураж да действаш.
Тоя обаче верно ти е взел страха. Ама пък и родителската реакция ме учудва, или те не знаят в какъв кошмар живееш. Изобщо ходиш ли някъде, поне на фризьор, зъболекар- сигурно и те трябва да са жени.

Общи условия

Активация на акаунт