Не, това не е шега, виждам втората черта !~бебеправене 386~

  • 26 299
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 662
Честит празник! Дано всяка една от нас съвсем скоро получи благата вест! ❤️
Благодаря за прекрасната нова темичка😊
Може да се каже, че и аз съм от "старите кучета", подвизавам се при вас от 5 месеца, но реално борбата ми започна преди година и седем месеца. Много се радвам, че една по една, тези с голямата борба виждат втората черта! ❤️
Лиилоо, за мен ти си двойна орисница и с пълни шепи грабя от розовия прашец. 🌷
Още си пазя скрийншота с орисването ти ❤️❤️❤️🍀
Блускай, стискам ти палци всичко да е наред в понеделник. Дано има най-добрия развой!
Благодаря за пожеланията на всяка една от вас, ще си стискаме палчета взаимно🤞
Нека бъдем Благословени! ❤️
Амин! 🍀

Последна редакция: чт, 25 мар 2021, 18:35 от Kactus

# 46
  • Мнения: 1 501
Блускай, дано този 0.1% се окаже вашето човече и нещата се развият благополучно. Аз не преставам да вярвам в добрия край, ако не сега то съвсем скоро ще се случи.
Caprice, добре дошла в темата и да не се задържаш много. Годините ти не са много, тук има момичета включително и аз, които сме на по 39г и отгоре. Съжалявам за майка ти, не знам как се чувстваш и дано още поне 20г да не знам, едва ли може да се сравни мъката , но аз живея в чужбина и майчица не съм виждала от 2г. Постоянно я сънувам и ме е яд, че пустата чужбина ни раздели така и майка да не мога да прегърна. Умирам от страх да не им стане нещо на родителите ми, докато се оправят нещата с ковида и да мога да си отида.
Ако имаме второ дори няма да стане тази година да си отидем.
Гледам да съм позитивна и вече претръпнах и преживях много неща, но пусто не можах да свикна с разделите.

# 47
  • Мнения: 408
Честит празник момичета!
Благодаря и аз за страхотната тема. Винаги е много приятно и уютно тук.Аз много рядко пиша,но сега ще си взема от всеки вид прашец и ще се надявам и на мен да донесе късмет темата.
Започнах да следя темите ви,когато беше много труден период за мен и не съм спирала да ви чета.Много ми е тъжно,когато прочета за някоя загуба,защото и аз съм го преживяла и много се радвам,когато някой покаже двете чертички на теста си,защото знам колко е очаквано и желано. Желая успех на всички пишещи и четящи темата,дано всяка от нас сбъдне мечтата си скоро!
Блускай бъди силна,знам че не ти е лесно в момента и това цялото чакане,пожелавам ти най-добър развой на ситуацията.

# 48
  • Мнения: 125
Честит празник, момичета! Нека всички ние да получим съвсем скоро най-благата вест! 🍀♥️🍀
Rave, страхотна тема отново, много ти благодаря за отделеното време и памперсите 💗
Лило, разчуствах се от поста ти, прекрасни думи, благодаря за орисването. Грабя с пълни шепи от всеки вид прашец 💗💙
Bluesky, силно вярвам и се надявам понеделник да ни зарадваш с добри новини. 🙏🍀🙏
Аз от днес съм с цикъл, утре ще ходя на преглед, но се оказа че лекарката ми няма да бъде там. С моя пуст късмет.. Бях си подготвила толкова въпроси, сега като ще ме гледа друг изобщо не знам какво ще стане.. ☹️
Caprice, добре дошла в темата и да не се задържаш много.

# 49
  • Мнения: 1 176
Прекрасна тема и прекрасен ден!
Пропуснах да се запиша в предишната , но виждам че ме има на първа страница - много мило. Имах нужда се да откъсна от фикс идеята да броя дни и да правя тестове.
Честито на всикчи с добри новини и до финал! Събирам прашец и за пореден път се надявам да е този месец...

Блускай, не спирай да вярваш, че може този 0.1 процент шанс да е твоят, стискам много палци.

# 50
  • Мнения: 16
Здравейте, и от мен! Благодаря за новата темичка. И аз не съм от редовно пишещите тук, но си чета редовно. В момента пак отчаянието ме е завладяло... В понеделник бях при АГ и не съм бременна, не видя нищо притеснително на ехографа. Изписа ми Дуфастон за предизвикване на цикъла, понеже не ми е идвало от 31.01. Като ми дойде ми даде да изледвам хормони на 3ти ден от цикъла(TSH, LH, FSH, естрадиол, пролактин и тестостерон). Стана ми много криво, знаех че не съм бременна сега, но въпреки всичко много ми домъчня. Имам чувството, че никога няма да се получи. Притеснявам се и дали ще са наред тези хормони, а те със сигурност няма да са наред щом имам такива нарушения, и кой знае колко време ще отнеме да се оправят... Общо взето имам доста негативни мисли и напрежение тези дни, от които не знам как ще се отърва.

# 51
  • Мнения: 902
Момичета, аз влязох в някакъв филм, че съм с ранна О... Имам такива подозрения от миналия месец.
Днес пак правих тест за О. На 8 ден и ми се струва доста наситена..
Малко ме притесни това, защото съм чела, че с ранна О е проблем Sad

Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 1 334
little.madness колко дни горе долу ти е цикъла? С положителен тест на 8ми ден, О ще е на 9-10ти ден, ако цикъла е по-кратък може би не е притеснително, а може и просто този цикъл да е по-странен и да се е случила по-рано.

# 53
  • London
  • Мнения: 580
little.madness, стана ми интересно и нарочно се разрових за информация.
На няколко места сочеше, че това с ранната овулация и съществуващ проблем е мит. 🤔

# 54
  • Мнения: 110
Момичета, на първо място искам да благодаря на всички ви. Сред вас съм само от 3 теми, но ето че вие сте хората които  са неотлъчно  до мен и ме подкрепят. Прекрасни сте!
Имам въпрос и знам,че до някъде е глупав и че всичко е индивидуално. Не искам да чета другите теми защото се плаша за това ще задам въпроса тук. Никога не съм претърпявала  абразио или лапароскопия,но въпроса ми е по-скоро за лапароскопията. Как се възстановявате след  това (чисто физически) имам дете на почти две години и съм в размисли дали ще мога да се грижа за него след интервенцията (ако се наложи)?
Също колко време ви казаха да се пазите след това?

Последна редакция: чт, 25 мар 2021, 21:13 от Bluesky**

# 55
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 872
Литъл маднес, и аз да се присъединя, че каквото съм чела сочи, че проблем е късната овулация и кратката лутеална фаза, не ранната. Иначе нямаше да се ширят историите за забременели по време и веднага след цикъл Simple Smile

# 56
  • Мнения: 902
little.madness колко дни горе долу ти е цикъла? С положителен тест на 8ми ден, О ще е на 9-10ти ден, ако цикъла е по-кратък може би не е притеснително, а може и просто този цикъл да е по-странен и да се е случила по-рано.

Откакто правим опити варира между 26 и 31...
Последният ми беше 31
Миналите два месеца също имах съмнения за ранна О

Последна редакция: чт, 25 мар 2021, 21:17 от little.madness

# 57
  • Мнения: 1 996
Bluesky, минала съм и през двете, не беше кой знае какво възстановяването, от абразиото по-бързо бях във форма, а от лапароската имах болки няколко дни в рамената от вкарания въздух. Пожелавам ти този шанс да е твоя и да не се налага да се занимаваш с тези интервенции! Flowers Four Leaf Clover
little.madness, може и да е от смяната на сезоните по-ранната О, и при мен този месец избърза с два дена и за малко да я изпусна, важното е лутеалната фаза да е достатъчно дълга, както са написали и момичетата.

# 58
  • Мнения: 299
Блускай, моето абразио беше в петък. Около час и половина след процедурата физически бях 6 точки.

# 59
  • Мнения: 1 334
При мен също този месец беше 2-3 дни по-рано от обикновено. Като по учебник този месец беше на 14ти ден, но ние за съжаление не можахме да я оползотворим.. още ме е яд. 😒

Bluesky, аз съм минавала през абразио - беше с краткотрайна пълна упойка, няколко часа след процедурата бях замаяна, но после си бях ок и не съм имала никакви неразположения и болежки. Казаха ни да се пазим 3 месеца след това.

Последна редакция: чт, 25 мар 2021, 23:17 от Butterfly

Общи условия

Активация на акаунт