Флиртува ли с мен или съм яко във филма ?

  • 11 603
  • 182
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Всъщност не ми стана ясно тя какво иска, харесва ли поведението му, оплаква ли се, хвали ли се...

# 16
  • Мнения: 5
И на мен ми звучи много просташко това натискане. Имах един такъв колега. Женен, ама така си се държеше с всички. Веднъж ми направи коментар за задника и така му сипах, че после ме заобикаляше. Мразя такива селяндурски свалки... Някакъв да ме оглеждал, да ми точи лиги там.. айде няма нужда... Пък и на работа. Не бих се занимавала, ама това съм аз. Авторката да знае, че ако се стигне до секс, най-вероятно в някакъв момент ще трябва да смени работата.

Благодаря ви ,за съвета. Работата наистина ми трябва ,поне на този етап и не смятам ,че са ми нужни още проблеми и то със шефа ми.

# 17
  • Мнения: 3 439
Голям майтап,. на интервюто й допаднал като човек...
Посрещнал я е с китки на масата (ай ся във ваза) и са започнали флиртА с идеи за бъдещето 😄
Ако ти трябва (?!?) наистина тази работа, си пусни прахосмукачката и между ушите. Друг начин няма. Повтарям НЯМА.

# 18
  • Мнения: 450
Възможно е като нов служител,да се опитва да те предразположи,ако му изглеждаш нервна напрегната,иска да те опознае.Имах един шеф който постоянно се въртеше около новия персонал за да го опознае.Имала съм и друг тип шеф,но той още на петия ден канеше поредната на кафе и завършваха в леглото,но не неговото,защото той си имаше годеница.
Ако работата наистина ти е важна ,не се вкарвай във филма,а отговаряй на комплиментите с благодаря,но да звучи твърдо,покажи дистанция.

# 19
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Здравейте ! Първо ще започна от там ,че за първи път в живота си ми се налага да пиша тук ,понеже не знам наистина кой би ми дал съвет. На 25 години съм и наскоро започнах работа в един офис. Като цяло колегите са супер позитивни и приятни хора ( за сега) и наистина ми е готино да работя там. Има обаче един проблем.. и това е шефа ми. Ммм даа , класика в жанра. По принцип избягвам такива отношения в повечето ситуации не завършват никак добре. Та ,става въпрос за това ,че аз го харесах от момента в който се видяхме на интервюто. Допадна ми не само визуално , а и като човек до колкото успяхме да си поговорим тогава. От около 1 седмица ми прави впечатление ,че винаги гледа да е близо до мен. Опитва се да скъси дистанция като сяда близо .. и като казвам близо , то имам впредвид наистина близо. Така ,че крака му да докосва моя. Говори нещо забавно и веднага поглежда към мен , за да види дали ще се засмея и аз. Днес ме прегърна за повече време от стандартната прегръдка. Аз съм човек ,който като цяло пази дистанция от останалите , както и той понеже не се държи така с другите ми колежки. Преди няколко дни влезнах в офиса с една рокля и ми направи комплимент ,след като ме огледа от главата до петите. Според вас флирт ли е или просто си въобразявам ? И какво да правя ?
Флирт ли? От самото начало ще ме прегръща по-дълго и ще сяда до мен, така че да се докосват краката ни? Ми то е ясно какво иска. Въпросът е ти какво искаш от тази фирма, кое ти е приоритет? Ако е работата - дистанция, подходящо ОФИС облекло, което да не дава сигнали, че си търсиш любовник и вежливо отклоняване на подобни неща. Ако пък толкова си хлътнала и искаш да изпиташ тръпка - давай, но се оглеждай и за друга работа. Е, съществува и вариант да се влюбите силно един в друг, той да е свободен и да е намерил жената на живота си у теб и да заживеете дълго и щастливо заедно - ама гледай да провериш дали е така и дали това не е само в твоята глава, т.е. да не виждаш желаното за действително, а реалността да е съвсем друга Simple Smile Успех!

# 20
  • Мнения: 6 555
Е как пък ще благодари за подобни коментари ако не иска нещо повече. Това вече отива към сексуален тормоз. Шефа ти да ти пуска закачливи коментари и да ти се натиска. Аз бих го скастрила тактично с намеци първо, а ако не вдене и по-сериозно. И бих си търсила друга работа междувременно.

# 21
  • Мнения: 650
Давай смело - това си е класика - подчинена с шеф Simple Smile Предложи му да се разходите и после сподели впечатления Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 35 098
Като ти трябва работата, слагаш граница и не се подмокряш като го видиш. Лесно е.

# 23
  • Мнения: 363
Има една приказка там, където си вадиш хляба, не си вади...
Винаги съм спазвала това "правило", въпреки, че съм попадала на подобни ''шефове'' и никога не съм имала проблем. Simple Smile За разлика от колежки, които си пробваха късмета.

# 24
  • Мнения: 2 052
Дълбоко във филма си и си ти харесва така. По форумска традиция в следващата ти тема ще прочетем как "не знам какво ми стана" и "той някак се държи резервирано след това, не мога да си го обясня на какво се дължи".

# 25
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 061
Давай смело - това си е класика - подчинена с шеф Simple Smile
Класика е само във филмите за възрастни, в цивилизацията не е прието да се прави така още от миналия век. Ако на форумката и харесва да я опипват на работното място, нека си изживее филма. Пък и хубав бил, не е някой мазен чичо.

Кажи малко повече за шефа, спортен ли е, облича ли се добре какъв парфюм носи, че ми е интересно. Рядкост са такива Smiley

# 26
  • Мнения: 650
Давай смело - това си е класика - подчинена с шеф Simple Smile
Класика е само във филмите за възрастни, в цивилизацията не е прието да се прави така още от миналия век. Ако на форумката и харесва да я опипват на работното място, нека си изживее филма. Пък и хубав бил, не е някой мазен чичо.

Кажи малко повече за шефа, спортен ли е, облича ли се добре какъв парфюм носи, че ми е интересно. Рядкост са такива Smiley
Хахаха, сигурно в "цивилизацията". В България си е класика и си е редовна практика, знам за немалко случаи.

# 27
  • Мнения: 354
Иска да те налюби. И ти искаш. Фърлай се.

# 28
  • Мнения: 7 408
Иска да те налюби. И ти искаш. Фърлай се.

Да бе, а като я разлюби без работа ли да остане
 или да изтърпи всички негативи свързани с връзката на работно място ,защото по- често са такива. Позабавлявай се, пофлиртувай ,ама не минавай границата.

# 29
  • Мнения: 354
Иска да те налюби. И ти искаш. Фърлай се.

Да бе, а като я разлюби без работа ли да остане
 или да изтърпи всички негативи свързани с връзката на работно място ,защото по- често са такива.

Риск печели, риск губи.

Ще се надява да не я разлюби. Може пък да се издигне в йерархията.

Ако пък я разлюби и я изгонят ще си търси нова работа и ще има обица на ухото да не си вади... дето си вади хляба.

Общи условия

Активация на акаунт