Най-гадната зодия за мъж! - 4

  • 42 576
  • 888
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 747
Стъпвай му на врата на този Рак, къде с остена, къде с ръчкане и бутане, къде с ултиматум. Иначе ще ти се качи на главата, ами и хоро ще играе. Като усети, че те губи, изведнъж става съгласен на всичко. Но само за кратко, тогава използвай и действай, защото после пак си връща фабричните настройки.
Да, съгласна.
Преди връзката ми с моя Рак, имах 5 години връзка пак с един заспал Телец, ама айде тогава бяхме млади и щури. Та на Рака му казах на втората година или да ми предлага до 6 месеца или да си търси друга. Нямах време да седя и да гадая дългосрочни настроения. Факт, че спази срока и ми предложи в удобен момент - на екскурзия. От там вече се спуснахме в семейната въртележка - сватба, 1 дете, сега второ. Като се задейства на семейна вълна е по-смел.

# 361
  • Мнения: 13 082
Без да съм по темата, но кефи ли ви това наистина? Да кажете на някой “искам да ми предложиш” и той да го направи само защото вие сте му казали. Напоследък много често го чувам и за това питам…

# 362
  • София
  • Мнения: 166
Стъпвай му на врата на този Рак, къде с остена, къде с ръчкане и бутане, къде с ултиматум. Иначе ще ти се качи на главата, ами и хоро ще играе. Като усети, че те губи, изведнъж става съгласен на всичко. Но само за кратко, тогава използвай и действай, защото после пак си връща фабричните настройки.
Да де, въпросът е как да стане това.
Имам чувството, че ако му кажа "хайде да сме сериозно заедно" и ще избяга, а пък аз не искам да го губя и изобщо, много неприятна история.
Не знам какво да правя, като сме заедно, всичко е перфектно, разбираме се с половин дума, имаме еднакви интереси, харесваме еднакви неща, имаме еднакъв темперамент, забавно ни е заедно, правим най-хубавия секс на света...
Но както казват хората "много хубаво, не е на хубаво". Сериозното обвързване явно му е проблем. Ако не беше така, имам чувството, че щяхме да сме най-най-щастливата двойка!

Стъпвай му на врата на този Рак, къде с остена, къде с ръчкане и бутане, къде с ултиматум. Иначе ще ти се качи на главата, ами и хоро ще играе. Като усети, че те губи, изведнъж става съгласен на всичко. Но само за кратко, тогава използвай и действай, защото после пак си връща фабричните настройки.
Да, съгласна.
Преди връзката ми с моя Рак, имах 5 години връзка пак с един заспал Телец, ама айде тогава бяхме млади и щури. Та на Рака му казах на втората година или да ми предлага до 6 месеца или да си търси друга. Нямах време да седя и да гадая дългосрочни настроения. Факт, че спази срока и ми предложи в удобен момент - на екскурзия. От там вече се спуснахме в семейната въртележка - сватба, 1 дете, сега второ. Като се задейства на семейна вълна е по-смел.
Наистина май са на настроения...
Освен това никога не казват точно и ясно какво мислят... Пише ми "от няколко дена ми се въртш в мислите, но много грижи този уикенд, иначе исках да те видя", какво означава това според вас? Че иска да ме види за 2 часа на кафе, че иска да правим секс или да вечеряме или...Бог знае какво.
Като ме види, ми се радва като малко дете на шоколад, просто е разтапящо хубаво и сладко.
После обаче изчезва и все има работа.

# 363
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ми, не.
Едва ли кефи.
Ама нали виждате какво се случва с мъжете ? Мъжествеността се оказа най крехкото нещо евър.

# 364
  • Мнения: 747
Без да съм по темата, но кефи ли ви това наистина? Да кажете на някой “искам да ми предложиш” и той да го направи само защото вие сте му казали. Напоследък много често го чувам и за това питам…

Да, имам много приятелки, които седят в дълги връзки и се надяват още половинката да им предложи. Това е някаква мъка и защо? За да не си казвали сами какво искат.
Аз си казах моето мнение след 2 години връзка и 2 години съвместен живот, защото заживяхме бързо заедно и ако другия човек е съгласен - прави крачка, ако не е - разделяме се навреме.

# 365
  • Мнения: 15 960
Без да съм по темата, но кефи ли ви това наистина? Да кажете на някой “искам да ми предложиш” и той да го направи само защото вие сте му казали. Напоследък много често го чувам и за това питам…
Ами то по тази логика и да ти предложат брак след забременяване не е много романтично и внезапно осенило мъжа,  ама и това действа.

# 366
  • Мнения: 13 082
Нямам представа, аз съм антибрак и винаги съм била. Просто на мен ми е под достойнството да кажа на бай Пешо “искам пръстенче”  Който е ок, да го прави.

# 367
  • Мнения: 15 960
Нямам представа, аз съм антибрак и винаги съм била. Просто на мен ми е под достойнството да кажа на бай Пешо “искам пръстенче”  Който е ок, да го прави.
Аз съм абсолютно същата като теб и не съм го правила, но понеже някой пита за начин,  и казвам, ако не го бърка - да действа, вместо да седи и да чака.

# 368
  • София
  • Мнения: 166
Без да съм по темата, но кефи ли ви това наистина? Да кажете на някой “искам да ми предложиш” и той да го направи само защото вие сте му казали. Напоследък много често го чувам и за това питам…

Да, имам много приятелки, които седят в дълги връзки и се надяват още половинката да им предложи. Това е някаква мъка и защо? За да не си казвали сами какво искат.
Аз си казах моето мнение след 2 години връзка и 2 години съвместен живот, защото заживяхме бързо заедно и ако другия човек е съгласен - прави крачка, ако не е - разделяме се навреме.

Това за рак ли се отнася? Как го придума да живеете заедно толкова бързо?
Моят работи на две работи, непрекъснато му звънят двата телефона, защото работите му са такива, че са свързани с много комуникация и ако не е по работа, го търсят приятелите му, я за да пийнат по едно, я за да идат до някъде..., съответно аз оставам някъде назад и няма много време за мен, което е дразнещо, защото аз искам да си прекарвам време с него.
И имам чувството, че не се замисля над това, че с приятелите и работите си, няма как да има връзка...
Иначе като сме заедно, не спира да ме гушка, да ме гали и целува, това е мнооого, ама много разтапящо и сладко, освен това винаги спя на рамото му, което не се е случвало с предишните ми гаджета.
Абе много е нежен, много е чаровен, много е харизматичен, усмивката му е просто жестока, освен това има едни дълги мигли и като ми премига с тях, ми притреперва...
Какво да ви кажа - влюбена съм явно и това не се е променяло от мига, в който го видях за първи път в живота си. InnocentYumRelaxed
Обаче тази неяснота ме убива!

# 369
  • Мнения: 13 082
Така. Пак ще изляза груба, но… Раците са семеен тип, ако до сега не го е стегнала каската и не ти е казал “идвай да живееш при мен” пиши го изгубена кауза. Влюбения Рак много бързо се решава на такива стъпки. Мога да дам много примери, мъжа на сестра ми я покани да живее у тях може би на третия месец, приятел от детинство на първия след година и предложи брак. А братовчед ми директно купи апартамент и даде ключ на момичето. Та така…

# 370
  • Мнения: 747
И при нас беше повече инициатива на Рака, но бяхме в обща квартира с още 1 двойка студенти и ни беше купона на дневен ред, а не да го играем семейство. Но нещата се развиха в полза на връзката ни.
По-скоро в началото Рака се плаши от прекалено отворени и разкрити хора. Тъй като неговите чувства никога не излизат лесно през устата и му е странно що за хора са другите. Аз на вторият месец казах "обичам те" и той се обиди, че не може някой на 2 месеца да обича, пък й да го казва. Странни животни са.

Но добрата стратегия при всички мъже е да се дръпнеш, ако искаш да провокираш повече действия.

# 371
  • Мнения: 1 153
Така. Пак ще изляза груба, но… Раците са семеен тип, ако до сега не го е стегнала каската и не ти е казал “идвай да живееш при мен” пиши го изгубена кауза. Влюбения Рак много бързо се решава на такива стъпки. Мога да дам много примери, мъжа на сестра ми я покани да живее у тях може би на третия месец, приятел от детинство на първия след година и предложи брак. А братовчед ми директно купи апартамент и даде ключ на момичето. Та така…
Тук и аз съм съгласна!
Раците са семеен тип, ако решат, че ти си го правят веднага!
Бившия рак ме преследва ше, предложи ми съжителство на 3-ти месец и брак на 6-ти. Нямах тогава кой знае какви намерения и си го режех за всичко. От това той освирепяваше още повече и правеше хиляди жестове, докато не клекнах, не бях поласкана, вече постепенно исках и аз да съм с него и го заобичах и всичко.
Интересно е, че след като хване здраво, после спира да прави усилия - отиваш в негово жилище, родиш му едно дете и после си "вързана" според него и вече явно заявява, че това не прави, онова не може и общо взето да нямаш никакви претенции към него. Това за моя бивш и още 4-ма раци, които познавам близки с нещастни жени, излъгали се и са се примирила, че нямат мърдане след толкова години.
Аз се отървах след 15г.(и не съм се отървала даже още, защото имам включвания чрез детето - интриги, лъжи, настройване, телефонен тормоз). И са обсебващи да, и ревниви...Кристина явно е хванала различен рак 😉
От почти година не живеем заедно и сме разделени, но той продължава да ми прави мръсно и да ме саботира всячески. Ако е с детето си и разбере някак, че имам планове започва схеми, че има работа този ден, ама да ми го върне за 3-4 часа. Ама за малко, но не идва навреме. Т. Е когато си с него може да излиза той, ти не... Когато решиш да го напуснеш също не трябва да излизаш, а да ревеш и страдаш...

# 372
  • София
  • Мнения: 166
Така. Пак ще изляза груба, но… Раците са семеен тип, ако до сега не го е стегнала каската и не ти е казал “идвай да живееш при мен” пиши го изгубена кауза. Влюбения Рак много бързо се решава на такива стъпки. Мога да дам много примери, мъжа на сестра ми я покани да живее у тях може би на третия месец, приятел от детинство на първия след година и предложи брак. А братовчед ми директно купи апартамент и даде ключ на момичето. Та така…
Как да "го стегне каската" и каже "идвай да живееш при мен", ами ако попреча на събиранията с приятели, та нали има цял мокър бар, пълен с 1000 вида питиета...
От друга страна, защо ми се радва толкова много, като ме види?! Не спира да ме гушка и целува, да ме гали...Ако не му дреме, ще се държи ли така?

И при нас беше повече инициатива на Рака, но бяхме в обща квартира с още 1 двойка студенти и ни беше купона на дневен ред, а не да го играем семейство. Но нещата се развиха в полза на връзката ни.
По-скоро в началото Рака се плаши от прекалено отворени и разкрити хора. Тъй като неговите чувства никога не излизат лесно през устата и му е странно що за хора са другите. Аз на вторият месец казах "обичам те" и той се обиди, че не може някой на 2 месеца да обича, пък й да го казва. Странни животни са.

Но добрата стратегия при всички мъже е да се дръпнеш, ако искаш да провокираш повече действия.
Дали е тоеа? А и до каква степен да се дръпнеш, за да не помислят, че вече си изгубила интерес... Много е сложно...

# 373
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Това с гушкането и ах, колко си ми мила....ами и мъжете могат да играят ролички. Целта оправдава средствата. Не казвам, че в конкретния случай е така. Но милото отношение не винаги значи "Искам нещо сериозно с теб". Напоследък май стана модерно мъжете да си играят на връзки, които никога не минават на по-горно ниво. А жената си мисли, че той е МЪЖА и чака ли чака...

# 374
  • София
  • Мнения: 6 395
Е щом му дреме за 1000- та питиета повече от теб, сама си отговаряш.
 Съгласна съм с Ариа, отврат са ми раците с тяхното обсебване и притискане.
Този дали няма нещо близнашко? Асцедент ?

Приятелките ми с ултиматомите са рачки и везни, доволни са си от изпълнението на заявката.Grinning

Общи условия

Активация на акаунт