Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм студент по дентална медицина в медицински университет София. Факултета по дентална медицина се намира до ВМА.  Цените на услугите, които предлагаме са символични.
Като част от обучението ни търсим пациенти, които имат нужда от :
📍Вадене на зъби / корени (5лв)
📍 Лечение на кариес (8лв)
📍Кореново лечение (10лв)
📍Чистене на зъбен камък, особено ако имате пародонтит. (5-10лв)
Ако имате интерес можете да ми пишете във вайбър или да ми звъннете - 0895674758
Александра

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте!
Аз съм студентка по дентална медицина предпоследна година. Ако вие или вашите близки имате нужда от дентална помощ, във факултета по дентална медицина се предлагат следните манипулации:
- ЕКСТРАКЦИЯ (ВАДЕНЕ) НА ЗЪБ - 5 лв
- ЛЕЧЕНИЕ НА ЗЪБЕН КАРИЕС ИЛИ ПУЛПИТ - 8-14 лв
- ПОЧИСТВАНЕ НА ЗЪБЕН КАМЪК - 2-13 лв
- ЗА ДЕЦА - ИЗГОТВЯНЕ НА ПРОФИЛАКТИЧНА ПРОГРАМА, ИНСТРУКЦИИ ЗА ПРАВИЛНА ОРАЛНА ХИГИЕНА И НЕОБХОДИМО ЛЕЧЕНИЕ
Цялото лечение се извършва под наблюдението на лекар.
Цените са символични, а за ДЕЦА е напълно БЕЗПЛАТНО.
Може да ми пишете при интерес.

# 17
  • Мнения: 29
Здравейте! Студент съм по Дентална медицина - Пети курс гр.София  и предлагам следните услуги за вашите дечица: преглед, диагностика, профилактика, лечение на кариес и неговите усложнения. Всеки етап от манипулациите се извършва под контрола на лекар-специалист по детска дентална медицина. Всички манипулации са напълно безплатни.

Последна редакция: вт, 15 мар 2022, 10:48 от ani kiko

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз съм гръцки студент по дентална медицина в Медицинският Университет в София, четвърта година. Понеже предполагам, че има хора, които имат нужда от лечения мога да предложа БЕЗПЛАТНО третиране на кариес, екстракция на зъбите и дентално почистване за Вас и децата Ви! Можете да ми изпратите лично съобщение тук или да се свържете с мен във Фейсбук- Mihalis Milonakis, в Инстаграм- mihalis_milonakis. Не говоря добре български, говоря английски, но ако се наложи има човек, който ще помогне с превеждането.
#денталнамедицина #безплатенпреглед #зъби

# 19
  • Мнения: 2
СТОМАТОЛОГИЧНО ЛЕЧЕНИЕ НА ДЕЦА ОТ СТУДЕНТИ
-Преглед с изготвяне на план за лечение.
-Лекуване на кариес и неговите усложнения.                           
-Екстракция(вадене) на млечни зъби.
-Силанизиране на новопробили постоянни зъби.
-Мотивация и обясняване на техниките за добра орална хигиена.
-Безплатен първичен преглед и ниски цени на манипулациите.
-Издават се извинителни бележки за училище.
Факултет по дентална медицина- Адрес: бул. „Цар Освободител“ 84, 9002 Варна Център, Варна
Телефон - 0888 292 703

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте! Студентка съм по Дентална медицина в 3 курс. Аз и моите колеги изработваме цели протези на символични цени във Факултета по дентална медицина към Медицински университет-София.

Манипулациите се извършват под контрола на хабилитирано лице (доцент) с дългогодишен стаж и богат опит. А ние се грижим за удобството на нашите пациенти и за удовлетворяващи крайни резултати.
Спазват се всички противоепидемични мерки.
 
В случай, че познавате някой, който би имал нужда и интерес, може да се свържете с мен на: 0889465651

# 21
  • Мнения: 1
Здравей, Искра! Чувала съм много добри отзиви са поставянето на цели протези във вашия факултет. С удоволствие бих се възползвала, но за жалост се преместих в Благоевград тази зима, но лятото отново ще съм в София. Предполагам, че на Вас ще Ви трябва пациент още сега, но ако услугата е достъпна и август, ще се радвам да се свържете с мен. Пожелавам Ви успех!

# 22
  • Мнения: 4
Здравей, Искра! Чувала съм много добри отзиви са поставянето на цели протези във вашия факултет. С удоволствие бих се възползвала, но за жалост се преместих в Благоевград тази зима, но лятото отново ще съм в София. Предполагам, че на Вас ще Ви трябва пациент още сега, но ако услугата е достъпна и август, ще се радвам да се свържете с мен. Пожелавам Ви успех!

Благодаря Ви за хубавите думи! За съжаление лятото е невъзможно да се извърши съответната услуга във Факултета по дентална медицина. Ако все пак се отвори някаква възможност за Вас в друг подходящ период, може да се свържете с мен.

# 23
  • Мнения: 2
Здравейте, имам 2 деца на 7 и 4  и мога да ги доведа веднага. Голяма има останал 1 кариес а малката не е водена за преглед ,но може да са два.Ако някой търси и за големи съм свободен до края на май за кариеси, зъб.камък и един проблемен,който ще е за вадене.

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм студент по стоматология 4-ти курс и търся:
. деца пациенти (3-16г) за безплатно лечение на кариеси.
Процедурите се извършват във ФДМ-София под контрола на преподавател - лекар по дентална медицина.

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте, на 34 години съм от София съм и имам нужда от лечение на зъби и мостове. Ако някой има интерес, ще съм благодарен, моля пишете тук на лично или във вайбър - 0883401786

Последна редакция: пн, 30 май 2022, 22:35 от Venelin Stefanov 719756

# 26
  • Мнения: 1
Добър ден!Имам нужда от ново горно чене

# 27
  • Мнения: 34
Здравейте,майка ми е на 68 години.Има нужда от протези.Горе няма нито един зъб,а долу има останали 4 или 5 в лошо състояние.Бихте ли помогнали ?

# 28
  • Мнения: 1
Здравей приятелко!ще бъда откровен .4_години сьм и имам много голям проблем с зъбите си .причината да стигна до това положение е че изпитвам страх от ходенето на зьболекьр  и полжението ми до момента в устата е трагично.останали зьби в устата ми са 10 от който може би половината са с кариес ,полпит и незнам оште какво.и питането ми кьм теб е дали имаш интерес кьм моя случаи .надявам се да сьм подходящия пациент .0877416660 Николай

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте!
Дъщеря ми се нуждае от преглед при ортодонт.Всички мъдреци са извадени,девойката е на 25 години.Носила е 1 година силиконово апаратче,но резултат няма.
Ще бъда удовлетворена ако мога да помогна на някои студент за практиката му.
Очакам вашето най-добро предложение и час в близко бъдеще ,да разрешим проблема.
 0899780175

Общи условия

Активация на акаунт