Секси ли са татуираните мъже?

  • 9 533
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 805
Татуировката би била само едничък елемент от цялостното излъчване, наречено сексапил. Няма ли я харизматиката, татуировката е просто картинка някъде си.

# 76
  • Мнения: 8 505
В повечето случаи да.

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не Naughty. Чак са ми противни. Колкото и хубава да е татуировката, колкото и хубав да е мъжът - не, не ми харесва. Харесвам чистото мъжко тяло.

# 78
  • София
  • Мнения: 787
Принципно ми харесва, естествено зависи от татуса и от мъжа  Sunglasses

# 79
  • Sf
  • Мнения: 808
Немаше ме..Сори,казвам веднага..
Двама пикаели в мъжкия кенеф на писуарите..единия бял,другия черен..По едно време белият погледнал към члена му и му казал-"А и твоето гадже ли е Уенди?",а черния му казал-"Не бе,свил се е,инъче пише- Welcome to Maimi-have a nice day"!"


Значи пожеланията за ЧРД-то ти ще хванат дикиш Wink
Да си ни жив и здрав, сопрано!!!

# 80
  • Мнения: 3 268
По принцип не си падам по прекалените неща, но онзи ден видях на кръстовището в колата до мен момче/мъж, което беше с татуирана ръка. Цялата му беше изрисувана. Загледах се. Чак пропуснах кога светна зелено  Blush  Twisted Evil
Ти май си се загледале в момчето,не в татуто.Готин е бил явно Laughing

# 81
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Да, аз ги намирам за страшно секси.  Peace

# 82
  • Мнения: 1 149
Не, не е секси.
Понасят ми по-малки татуировки - тип бодлива тел на бицепса, нещо средно голямо на гърба, но не повече.
Винаги съм се чудила защо някой модели, които ме кефят така се загрозяват с татуировки - Бекъм например прекали.

Ако видя някой с цялата ръка татуирана, ако ще пръв красавец да е - ще ме отврати.

И ако сега стои секси на 20-30 добре сложен мъж, не мисля че ще е така когато той стане на 40-45  Sick

Прочете ми мислите миличка  bouquet

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За мен не са секси.
Може и да ми се смеете, но това лято отказах такси, повикано по телефона.
Отварям вратата и на какво мислите, че се натъквам?! Най-късите къси гащи, които съм виждала и най-изрязания потник. Цялата видима част от кожата беше татуирана Sick Ми платих му повикването и не седнах в таксито...

# 84
  • Мнения: 4 978
Много се кефя на татуировка, и на мъж и на жена. И да, мисля, че е секси.
Но все пак зависи и от човека и от татуировката, както вече много от вас са го казали.
Единственото, което ми разваля хубавата картинка е, че като поостарее човек, татуто придобива странни измерения и става като "на свинче звънче".

# 85
  • Мнения: 5 577
Да, харесват ми. Ама аз съм малка и всичко ми харесва още.

# 86
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Адски ми харесват!

# 87
  • Мнения: 2 407
Да, но ако не са целите ж татоси, като този от Сървайвър.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 974
Ами секси ееееее!!! Поне това което е в моята глава, спомени и въображение...определено е адски секси! Mr. Green

# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 969

 Говоря за добре направени татуировки, не тези в стил Варна, някаква котва и сърце със стрела.

Според мен лично мъже с татуировки са доооста секси  Wink

Е, зависи и от муцуната, и цялостното излъчаване на мъжа все пак, но като цяло татуировките по мъжкото тяло ми действат еротично и ми навяват определени помисли  Twisted Evil


Да, моят мъж по тях си го харесах Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт