🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 3

  • 35 865
  • 788
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 089
Ами мъчно ми е за Коко, но сам се прецака. Шеф Михалчев е доста прозрачен в реакциите си, когато проверява работата им и лесно можеш да се досетиш кога си тръгнал в грешна посока. Димплинг или каквото там трябваше да правят приличаше на пелмени, но на пара, както стана ясно. Ако е като гьоза, яла съм точно в ресторанта на шеф Михалчев и пак стигам до пелмени. Laughing Вкусно е сигурно, но нямам представа със сготвено предварително месо какво се е получило, както Коко ги сдела. Пролетните рулца бяха хитът на първите китайски ресторанти, които се появиха в София през 90-те. Толкова много съм ги  яла, че грам не ме изкушават вече. На Мартин не изглеждаха добре, едното беше спукано, но го нахвалиха.
Нещо не ми хареса сценарият тази вечер. Цвети отива на елиминация и точно в тази вечер има шанс да си покаже знанията за Фносни продукти. Едни такива уж съвпадения взеха да се случват много често. После елиминацията беше направо секира. Мартин не знаеше пържат ли се или се пекат пролетните, Нела не знаеше как да ги завие. Константин пък не знаеше изобщо кое как се прави.  С доста тежка задача ги удариха. И после едни хвалби, които направо като чудо на чудесата изкараха готвенето на хора, които нямаха представа за основни неща малко преди това. И само Коко посечен.
Задачата с пицата и десерт също беше неприятна. Нямах предпочитания кой отбор да победи, защото капитани бяха и двамата, които харесвам. Но застанах на страната на Стилиян заради Нела, която цяло свекървище се показва за втори път, а Мария и Алекс направо досадни станаха с тяхното превъзнасяне колко хубаво им било всичко и......сещай се, снахо - колко е зле направеното от другия отбор. А пък спечелиха със заготовките на зле-тата от червения отбор. Алекс недолюбва Стилиян, не знам по сценарий или искрено, но се изпусна пред камерите. Мария и тя беше доста неприятна тази вечер. Взе да ми прилича на дружинна, а това не е комплимент за нея.

# 601
  • Мнения: 4 290
Роу беше страхотна първата година в която участва, дръпна шоуто на друго ниво. Обаче сега не знам какво и стана Simple Smile изглежда неприлично разгонена лелка.

# 602
  • Мнения: 28 459
Роу беше страхотна първата година в която участва, дръпна шоуто на друго ниво. Обаче сега не знам какво и стана Simple Smile изглежда неприлично разгонена лелка.
Налегна я критическата, или злоупотребява с виагра, вярно, че в първи сезон не беше чак така, даже я харесвах...Joy

# 603
  • София
  • Мнения: 4 429



MasterChef - Епизод 16, Сезон 7 (14.04.2021)

# 604
  • Мнения: 4 290
Аз все още я харесвам и някои изцепки се опитавам да не ги забелязвам, но много бие на очи. Пъвата година излъчваше класа, вдъхваше респект, тази година.....не точно. Мисля си дали пък продуцентите нямат пръст? Не ми ще да се излага доброволно.

# 605
  • София
  • Мнения: 1 977
Хора тотално изтрещяхте, превземки на Рои с мъжете, Стилян бил човек на журито 😂😂😂


От доста време се въздържам, но някой трябва да ти го каже: моля да коментираш формата и участниците му, а не пишещите в темата! Прекалено често си позволяваш да определяш какво и как трябва да се коментира тук.

Разбира се, мога да информирам модератор, но не го правя.
Позволих си да коментирам веднъж начина ви на писане, че е хейтърски и повече не съм го правила, в крайна сметка не мога да променя негативен човек да стане позитивен. Днес просто изказвам несъгласие с вашите коментари, или може да се пише само ако мнението съвпада с всеобщото?
За мен Роу възхвалява и се првхласва не само на ястия на мъжете, а и на жените - пример храната на Нела днес.
Стилиян не е побутван от журито, както се каза на няколко пъти вече, а е момче с талант, дори днес каква им е идеята да го бутат, защото някой писа, че заради това са сменили местата на отборите, дори да е поставен, като той е с имунитет и за него е все едно ще бие ли отборът му или не?
Изказвам несъгласие с коментари, не мисля, че с това нарушавам някакви правила, но ако имате желание докладвайте или каквото там се прави.

# 606
  • София
  • Мнения: 22 944
То е ясно, че Стилиян не става за отборен играч, но се изненадах, че толкова много участници не го харесват.

# 607
  • Мнения: 4 821
Имам чувството, че Стилиян е човек на продукцията. По показаното от него не мисля, че е на едно ниво с Алекс и Мария, но ако слушаш шефовете ще си помислиш, че е едва ли не някакво полубожество в кухнята.

# 608
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Нела и Мария НЕ ми харесват изобщо, вече съм за Стилян, честно казано. Константин много се омота с тия азиатски щуротии, но и не намирам за редно всекидневно да имат азиатско за готвене.

# 609
  • Мнения: 2 394
Нела знаеше, че Стилиян не става за лидер, то и всички го видяхме де 😀. Но в крайна сметка това е отборна битка. Защо вместо да дудне, не му отне функциите( не буквално) и да направят нещо по добро. Играта не е за Стилиян, а за всички от отбора.

# 610
  • Мнения: 4 706
Нела и Мария НЕ ми харесват изобщо, вече съм за Стилян, честно казано. Константин много се омота с тия азиатски щуротии, но и не намирам за редно всекидневно да имат азиатско за готвене.
И на мен! Нела е като някаква лелка-свекърва. А Мария е сухарка от самото начало, толкова бързо и монотонно говори, че понякога не й се разбира.

# 611
  • Varna
  • Мнения: 264
Като гледам повечето ги харесвате по това кой как говори и как е облечен:D Визирам коментарите по горе за Мария,че била сухарка и тн.Ами я най-добре се радвайте на Виктория:D
Аз харесвам тези ,които са най-добри и дори да имам пристрастия винаги оценявам по-добрия.Хич не ми пука как се облича Мария или дали е сухарка.Дори ми е писнало от момичета по ТВ,които с атам само за да си покажат тоалетите и да се усмихват тъпо.Визирам панелистките на Гала.Като я гледам как готви и колко е възпитана и интелигентна може да си позволи всичко.Не харесвах Алекс ,че е самодоволен и си мислех,че е въздух под налягане,но определено има покритие.Не харесвам Тео,но как да отречеш,че това момче готви много добре.Такива като Нела и Виктория не харесвам,защото все някой им е виновен за неуспеха.

# 612
  • София
  • Мнения: 6 067
Както каза някой, опитват се по сценарий да създават дрязги между участниците. След като слушахме неколкократно изказванията на Нела за Стилиян, накрая я накараха пред строя да ги повтори, случайно да не остане някой неразбрал.

# 613
  • Мнения: 912
Оценявам на Мария готвенето. Но така да ми прилича на комсомолски секретар, да му се невиди - натегач. Не знам, но все си мисля, че душата на човек се пренася и върху яденето, което приготвя. Истината е, че като отидеш на ресторант не знаеш кой седи в кухнята и готви..... Ама някак си, се все пак е хубаво да вложиш страст в това, което правиш.

# 614
  • Мнения: 20 162
А как бихте коментирали думите на Александър, преди Мария да го вземе при нея, че ако попадне в отбора на Стилиян, би готвил за отбора, но не и за капитана 🤔 Нещо не ми е ясно как би могло да се получи.
Мария ми харесваше до сега, но вчера голямо и дразнещо ломотене падна.

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 09:14 от Lemy

Общи условия

Активация на акаунт