Харесва ли ви името Айя?

  • 10 514
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 088
харесва ми

# 61
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
готино, даже може още да се посъкрати: Ая

# 62
  • Мнения: 992
готино, даже може още да се посъкрати: Ая

точно това исках и аз да напиша  Peace

# 63
  • Мнения: 5 026
готино, даже може още да се посъкрати: Ая

точно това исках и аз да напиша  Peace
  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 1 252
Твърдо не ми харесва. Звучи несериозно. Име без смисъл и без имен ден въобще няма шанс да ми влезе в ушите. Как ще и викате на галено? Как ще и обясните, че приятелите и имат по 2 лични празника - рожден ден и имен ден, а тя ще е ощетена?
Но детето е ваше и вие решавате как да я кръстите.

# 65
  • Мнения: 1 263
Не!
Звучи ми като хълцане. Tired

# 66
  • тук-там
  • Мнения: 5 783
Много ми харесва. Вариантът Ая според ме е по-чист. Вкусове всякакви. Наистина е важно името да се харесва, но още по-важно е ти да го харесваш и да внушиш на дъщеря си, че носи хубаво име.

# 67
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ава,Аня ми харесват повече.Не ми допада много Айя,ама все пак решението как ще кръстите дето си е ваше.

# 68
  • Мнения: 7 474
Не ми харесва. Първо ,защото не можеш да го изговориш Й не се чува , и второ ,защото ми звучи все едно ,че е пропусната букава (Аля, Аня)  Thinking

# 69
  • Мнения: 1 455
Не ми харесва!

# 70
  • Русе
  • Мнения: 170
и на мен не ми харесва

# 71
  • Мнения: 5 140
Харесва ми, но може само Ая.

# 72
  • Мнения: 619
И аз съм за Ая.

# 73
  • Мнения: 3 336
Не ми харесва много, но все пак си е лично мнение, ти си решаваш. Аз също трудно бих избрала име за момиче, но мъжа ми настоя да е на баба му, аз пък избрах за сина ни и така и двамата сме доволни.

Ние и само двамата с мъжа ми имахме доста разногласия, а пък ако бях пуснала форумско запитване, щяха още повече да се усложнят нещата, така че както на вас си ви харесва, така го кръстете, да е живо и здраво Peace

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Не ми харесва. Първо ,защото не можеш да го изговориш Й не се чува , и второ ,защото ми звучи все едно ,че е пропусната букава (Аля, Аня)  Thinking

 Peace   По принцип не съществува подобно изговаряне- Ая да, но не и Айя. Ако е без Й, по- добре. Но като цяло не ми харесва  Confused

Общи условия

Активация на акаунт