STAR WARS Universe: A Long Time Ago in a Galaxy Far, Far Away

  • 27 757
  • 752
  •   1
Отговори

Анкета

Кой бъдещ Star Wars проект очаквате най-много?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 375
  • Мнения: 36 198
По-малко сезони според мен е по-добре, отколкото да го превърнат в сапунен сериал.

# 376
  • София
  • Мнения: 3 746
]Мисля, че има някакъв проблем в логистиката и договорките и затова няма да има повече сезони на Мандо. Сериалът, който трябваше да го пуснат в края на 2021 отиде за 2022 или 2023. Може би проблемът е с Педро Паскал, защото непрекъснато е в някакви други проекти, а от Дисни няма да го чакат

Последна редакция: ср, 25 авг 2021, 19:29 от Yellow_girl

# 377
  • Мнения: 129
Някой успя ли да гледа Disney Gallery за епизод 8 сезон 2? Не го намирам онлайн

# 378
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
Аз не знам дали да се радвам на тази новина. три сезона ми се струват малко за този сериал, но... явно си имат причини, не всички от които ние знаем.

# 379
  • София
  • Мнения: 27 026
Все още я няма Дисни галерията, сезон 2. Странно и в 'пиратския залив' я няма, нито при 'руснаците' я намирам.
Явно от Дисни+ добре са се справили този път...

Изненадващи единични появявания на някои големи звезди 🙂





Най-завлядаващите създания
5 of the most fascinating creatures in the Star Wars universe

5 години е разликата ако ви мързи да четете. Знаем, че Падме е кака на Ани.
How much older is Padmé than Anakin in Star Wars?



Асока




през 2022 г. официално






😆




😮




Последна редакция: пт, 27 авг 2021, 23:06 от Diavolo

# 380
  • София
  • Мнения: 27 026
Официално ''каубоят'' Кад Бейн е кастнат в ''Книгата на Боба Фет''
Очакваше се, но е чудесно да го научим. Simple Smile

В скрит текст ще пусна изтекла вчера снимка от ''Оби-Уан'' Това е 'класически лийк' и за това го слагам в спойлер, защото е важно, а и не е спуснато официално от Дисни, а изтървано. Не всеки може да иска да види това.
За тези, които се колебаят да кажа, че снимката не е нещо значимо, в смисъл никой не умира, нито имаме поява на изненадващ герой за който не се е знаело, че ще участва и се пази в тайна. Но пък си е знакова снимка все пак, за това и оставям на ваша преценка.


само ако сте сигурни отворете спойлера
Скрит текст:


Ами виждаме Хейдън Кристенсен като Дарт Вейдър и как страда и се поддържа...
Много хора не знаят, но живота на Вейдър е една жестока агония и болка. И в буквалния и в преносния смисъл. Самият Джордж Лукас в книгата библия 'А-я за Стар Уорс' споделя, че всъщност могъщият и страховит Дарт Вейдър от който цялата Галактика е треперила всъщност е една развалина и едно мизерно и жалко подобие на човешко съществувание...
В сериала ще се набглегне и върху това.

# 381
  • Мнения: 129
Все още я няма Дисни галерията, сезон 2. Странно и в 'пиратския залив' я няма, нито при 'руснаците' я намирам.
Явно от Дисни+ добре са се справили този път...



Ах, понеже си мислех, че аз нещо не търся както трябва Simple Smile



Eдно видео за наследството на фамилията Скайуокър
И нещо за което се чудя често: можем ли да имаме Star Wars изцяло без Skywalkers? Видяхме двата сезона на Мандо, че работеха супер добре и без тях, но за мен, а и за повечето фенове сигурна съм, краят нямаше да има такъв огромен емоционален заряд ако не се беше появил Люк.



PS Вече го има в Pirate bay, казва се Disney Gallery Star Wars The Mandalorian S02E02 REPACK 720p DSNP

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 00:17 от mos_pelgo

# 382
  • София
  • Мнения: 27 026
Най-накрая пуснаха специалния епизод за направата на финала на сезон 2' със специалното участие на Марк Хамил, Дейв Филони и Джон Фавро. 😎
“Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian – Making of the Season 2 Finale”

Линк за сваляне:
Скрит текст:



Не знам дали е тръгнало от този 'специален епизод' но днес излезе нещо като официално инфо, че героят на Люк Скайуокър, никога няма да бъде рекастнат. За Филони и Фавро има само един Люк Скайуокър и това е Марк Хамил. Дотук със спекулациите за Себастиан Стан и евентуално негово бъдещо участие като Люк.
Ще се използват съвременните технологии, така че Марк Хамил (и дубльори) ще участват и просто лицето му ще бъде изкуствено/дигитално подмладявано според нуждите.



Има наистина ненормални фенове в щатите. 😃
Поредното доказателство 😮

Found in Thomas Circle Park, Washington D.C.





true 🙂

# 383
  • Мнения: 129
Не знам защо, но според мен по-скоро му дадоха подходящия край на Хамил, преди да рикастнат Люк, ако изобщо смятат да продължат да правят истории около него. Дори в епизода се споменаваше някъде от един от екипа нещо от сорта на "letting Luke Skywalker go"

Говорейки за Люк, не знам дали някой от вас колекционира фигурки от SW, аз имам малка колекция от Marvel и SW и определено реших, че искам този Люк

https://www.sideshow.com/collectibles/star-wars-luke-skywalker-d … 909048?var=909048

Последна редакция: вт, 31 авг 2021, 12:55 от mos_pelgo

# 384
  • Мнения: 36 198
Аз не считам филмите на Райън Джонсън за част от канона, така че този край не означава нищо за мен. Това в тези филми е паралелна вселена - който я харесва, може да си гледа, който не (като мен) - просто я игнорира.

# 385
  • Мнения: 129
Аз не считам филмите на Райън Джонсън за част от канона, така че този край не означава нищо за мен. Това в тези филми е паралелна вселена - който я харесва, може да си гледа, който не (като мен) - просто я игнорира.

Този уикенд се насилих пак да гледам The last Jedi, реално за трети път...ми отношението ми е същото както преди, не става ;/ Искаше ми се да видя искрица от нещо, дето да ми промени мнението. После нарочно изгледах пак OT  и за пореден път се зачудих, как може някой, дето ги е гледал все пак толкова да изкриви нещата. Райн Джонсън просто иска да шокира аудиторията и не му пука за образите явно.
И от друга стана, не знам дали искам Филони и Фавро да влизат сега в обяснителен режим защо и как се е стигнало до The Last Jedi. По-скоро и аз ще се зарадвам повече на самостоятелни истории.

# 386
  • Мнения: 36 198
Точно - само да се спомене в някой от сериалите, че има паралелни вселени и от там нататък си карат както си искат, все едно филмите не съществуват.

# 387
  • София
  • Мнения: 27 026
Невероятно Стар Уорс дрон шоу на един обикновен мач от американската лига по бейзбол... 🙂





Изгледах специалния епизод за финала на Мандо 2. Много ми хареса. И си го оставям в пребогатата ми колекция, т.е. няма да го изтрия.
Освен, че имаше много интересни и забавни моменти разбрахме и някои любопитни неща.
Любимият герой на Дейв Филони е Пло Кун (?!), уау. 😄
Любимият герой на Джон Фавро е R2D2
Фавро е плакал като малко момчеце на финала с Люк и Арту
Марк Хамил ме трогна как се е разчувствал на всичките тези възрастни мъже и жени, които са плакали като малки деца на неговата знакова поява на финала на сезон 2.
Както писахме и тук още в старата тема за Мандалорецът, никой не е очаквал появата на Люк. Знаели са една шепа хора, а даже са заснели и сцената в която Пло Кунси маха наметалото и даже имаше лийкната информация, че изненадващата поява на финала ще е на Пло Кун, хаха.
Фавро и Филони никога не са си мислели за друг освен за Люк.
Стар Уорс е нещо, което трябва да вдъхновява и да доставя положителни емоции. Заслужава подобаващо отношение - Фавро
И разбира се краткият коментар на Филони, който доста разбуни духовете по форуми и социални мрежи, че според него Асока Тано е по-опитния джедай в сравнение с Люк Скайуокър и по-добрия фехтовач. Или хайде да кажем с по-разнообразни умения в техниките със светлинния меч.
Думите му неправилно бяха изтълкувани, че едва ли не е казал, че Асока е по-силна от Люк. Изобщо не казва това!, но нали сега трябва да се цъкат статии и видеа, лайкове, гледания, тиражи и пр. щуротии. Започнаха да се правят анкети и да се пита феновете, кой е по-добър, хахахах. О не, аз ще се въздържа, защото това вече граничи с лудостта. А даже вече имаме и лагери, не е истина просто. Иначе Люк почти масово навсякъде печели допитванията, но това е ясно.
Аз се надявам само двамата най-накрая да се срещнат. Люк и Асока никога ама никога не са се срещали, дори и в легендите. Което си е меко казано шокиращо.
Кога ще ги срещнат? Неизбежно е сякаш. Не знам, може би в сериала за Асока, или в Мандо 3, кой знае.
Но би била една дълго мечтана и велика сцена. Синът на Анакин се среща с любимият ученик на Анакин! И да дадат самият Анакин като 'призрак' да им се любува отгоре. 🙂
А защо не са се срещали? Ами според мен поради две причин: Асока има страх и съмнения относно името Скайуокър след шока да види любимият си учител като Дарт Вейдър, който за малко не я уби, а реално и си умря и Езра я спаси по един неортодоксален начин.
И отделно Асока си търси Езра и Траун и просто пътищата я разделят с тези на Люк и останалите бунтовници по време на войната с Империята. Естествено истинската причина е, че всичко това отдавна е приключило, а Асока е нов герой и няма как да я сложат във вече канонизирани и приключили истории. Това е ясно за всички, за това Филони и Фавро много внимателно изчакват наистина подходящия момент и сценарий, за да ги срещнат, а не просто да го направят, защото това е нещо, което трябва да бъде изпипано до съвършенство.

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 16:27 от Diavolo

# 388
  • Мнения: 129
Според мен ще срещнат Асока и Люк, тя трябва да разбере за Анакин и няма от кой да го разбере ако не от сина му, който го спаси. Мисля, че това ще бъде също един много запомнящ се момент Simple Smile

И нещо от Галерията, което е ми стана ясно, актьорите са имали в скрипта, че джедаят е Пло, ама реално са играли с Макс Лойд и им е било казано, че той ще е Пло или? Ако някой ми се появи облечен в тия дрехи и с този колан, ръкавицата и зеления меч, нищо не може да ме убеди, че не е Люк...та според мен актьорите са знаели.

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 23:08 от mos_pelgo

# 389
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
Пло си е пич, но ако си мислят че няма да го разпознаем се лъжат Grinning
първо той има съвсем друг стил и излъчване, второ той е от  раса която доста се различава от човешката,  нужна му е маска за да диша. има други отличителни белези и това неговото лице не може да се скрие таака лесно под качулка или под каквото и да било. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт