Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (5)

  • 60 801
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Беа, подхващай Последно лято. Хубава любовна история, добро чувство за хумор. И приятелство комай, поне засега. А и лелки никакви. Даже май нито една дотук. И чехли няма. Но пък хубави изгледи около и в Чешме. И любов, любов...


Пепелче, аз сега я гледам последната серия, на половината съм. Обещаващо мълчание и погледи засега между Наз и Сонер. Сонер може и да излезе пич, както се надявахме с теб. Поне дотук е. Малко дребнее до Наз, ама толкова е влюбен, че съм на негова страна. Стига да не се издъни, де.

Нашият чаровен овньо пак с рогите напред. Подпали всичко, де що можа и се кротна да си ближе раните. Обаче онзи гад Фатих хич не изглежда лесен.

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 11:50 от Светълчо

# 61
  • Мнения: 881
Светълчо, започнах го преди време, ама нещо не успях да го усетя. По същия начин беше и със Стая 309, не си ли харесам главния герой, нищо не ми трепва. Освен, че ми е интересно, защо мислиш гледам Masumiyet с такова желание всеки път Wink

# 62
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Стая 309 - и аз не го харесвах Фуркан сума ти време, обаче после го захаресвах и лятото с голямо удоволствие гледах един летен с него - Моя сладка лъжа. Има в него финес, елегантност и интелигентност, ама трябва явно да го погледа човек и да свикне, че е малко по-различен тип актьор. Но, разбира се, хората са различни и вкусовете също. Аз имам и други такива случаи, дето отначало не харесвам някого, а после много ми харесва - Бурак Дениз е вторият такъв. Имам и обратни случаи - да разлюбя някого.

Пепелче, токущо изгледах аз Лятото и много, ама много ми хареса - и се смях, и плаках и отдавна не съм гледала сериал, в който така да ме вълнува съдбата на героите.
Али Атай е моята изненада тук и сигурно е първият актьор, който хич, ама хич не ми харесва физически, обаче има страхотно присъствие и ми въздейства силно неговата игра.

В някаква друга тема в този форум една потребителка застъпваше теорията, че турските актьори не ги бива в любовните роли, след като се оженят. Поводът да бъде казано това беше Къванч, а прогнозата беше за Баръш А. - че като се ожени миналото лято за Гупсе, може и той да загуби силата си в такива роли.
Обаче Алперен е женен и не бих казала, че не се справя, напротив, много са му силни точно тези сцени.
А словесните двубои между него и прокурора могат да влязат в учебник за безконечни пререкания:smiles:Много се забавлявам с тези диалози аз. Искри хвърчат и в двете посоки.
На нещо дребно ще обърна внимание - сцената, в която Наз плачеше при Сонер. Свикнали сме героите да размазват по лицата си сълзи и други секрети с пръсти, длани и китки докато плачат, обаче тука, моля ви се, мафиотът подаде на момичето кърпичка! Много рядък случай.. Само още веднъж съм виждала подобно нещо - героят на Керем Бюрсин даде кърпичка, но не помня на коя партньорка.

# 63
  • Мнения: 7 911
Светълче, точно сега го гледам, но спрях, за да пиша колко ми харесват сцените между савджъто и Акгюн.
Най- хубавите им диалози все в колата и в екшън. 😀
С най-голямо удоволствие гледам Али А., а и с Фунда също са чудесна двойка.
Въобще в един сериал да имам три любими двойки май не ми се е случвало. 😀

Продължавам да гледам, ама бааавничко, за да си удължа удоволствието. 😀

# 64
  • Мнения: 197
И аз харесвам Алперен като цяло. Смятам, че доста се разви като актьори и има какво да показва, но от това, което съм видяла и като човек е готин - не привлича вниманието, намери си неизвестна съпруга, не попада в очите на папараците, свири на пиано, обича кучета и има хубав стил и му отива дълга коса.


# 65
  • Мнения: 880
Алперенчо и повечето ги харесвам с къси коси.
Гледах Мениджърите. Добре върви сериалчето, спокойно. Харесва ми.
Личи си, че всички се разбират добре и са добър екип. Simple Smile
Поздравче с Ismail YK - Aşkına Memnu. Малко е простоват, но винаги съм харесвала песните му. Stuck Out Tongue Winking Eye



Иде Фатмата на 27-ми https://www.instagram.com/p/CNj9AVgKe6w/ Smile
Хем преди не съм я гледала, хем последните й три роли са ми еднакви, но все пак мисля да гледам първи епизод.

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 13:06 от ~Carolina~

# 66
  • Мнения: 4 678
Щом няма отделна тема за сериала Наследство -Emanet , може ли да помоля тук хората които се занимават с това да направят такава тема за този сериал ако може разбира се. Мисля че заслужава вниманието ни.
Предварително благодаря. Иизвинявам се ако тук не е мястото за тази молба , понеже незнам къде точно да се обърна.

# 67
  • Мнения: 7 911
Azisiq, става много лесно пускането на нова тема.
В Романтични сериали има бутон Нова тема и другото е като писането на пост.

Най- добре е да го направиш сама, за да си поддържаш после ти темата.

# 68
  • Мнения: 4 678
Azisiq, става много лесно пускането на нова тема.
В Романтични сериали има бутон Нова тема и другото е като писането на пост.

Най- добре е да го направиш сама, за да си поддържаш после ти темата.



Благодаря за информацията и съвета.

# 69
  • Мнения: 7 911
Azisiq, честита първа нова тема!
Справила си се чудесно!
Пожелавам ти да си намериш съмишленици и да ви е приятна раздумката в темата!

Само една малка забележка 😀-
Скрит текст:
вероятно преводът на сюжета е от гугъл преводач и не е много разбираем.
Мисля, че като автор на темата имаш възможност в рамките на 24 часа  да коригираш и допълваш.




Последна редакция: вт, 13 апр 2021, 22:01 от pepel_ot_rozi

# 70
  • Мнения: 880
Дениз Джан Heart Eyes
И аз видях арт-а на Ахсенчето. Много откачени неща, само тoя портрет става. Smile

# 71
  • Мнения: 4 678
Azisiq, честита първа нова тема!
Справила си се чудесно!
Пожелавам ти да си намериш съмишленици и да ви е приятна раздумката в темата!

Само една малка забележка 😀- вероятно преводът на сюжета е от гугъл преводач и не е много разбираемо.
Мисля, че като автор на темата имаш възможност в рамките на 24 часа  да коригираш и допълваш.





благодаря надявам се всеки който харесва сериала да се включи в темата.

# 72
  • Мнения: 27 911
Снимките на сериала летния с Кубилай и Бенсу Сорал стартират следващата седмица. Има и нови попълнения в каста но не мога да сложа фото през телефона ,а не запомних имената.

Кари да те питам почива ли се в Турция на Рамазана и докога продължава ?

# 73
  • Мнения: 880
Рамазана тази година е от тази вечер до вечерта на 12-ти май.
Мисля, че на самия Рамазан Байрам (от 13-ти до 15-ти май) почиваха по една серия, щото дават други "развлекателни" предавания и филми. Иначе по ТРТ-то все пускат по някоя нова продукция специално за Байрам-а.

# 74
  • Мнения: 28 184
ТРТ1 измести началния час на сериалите си в 20:30 заради ифтар.
Трима от екипа на "Неверният" са с вирус - Бурак Серген, Мелис Сезен и детето. Утре ще има епизод, следващата седмица - не.

Общи условия

Активация на акаунт