Дванадесети клас - първите профилирани

  • 49 932
  • 756
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 451
Моят, като го знам, сигурно ще пропусне бала. Я няма да разбере кога е, я куверта ще забрави да плати…

# 166
  • Мнения: 9 514
Моят, като го знам, сигурно ще пропусне бала. Я няма да разбере кога е, я куверта ще забрави да плати…
Споко! Имат си активисти, които подсещат редовно Wink
Днес младежа ме подсети да му дам пари за капарото за бала. Преди седмица ме пита "Що се планира от толкова рано, то цяла година до тогава!?!"

# 167
  • София
  • Мнения: 4 451
Peneva, дано си права. Той твърди, че още нищо няма организирано, нито дата, нито капаро. А на мен ми е странно всички други да са запазили дати и ресторанти, само нашите да не са… Знам ли?

# 168
  • Русе
  • Мнения: 7 949
Лельо Ог, подсещай го, защото е странно все още да нямате резервация.

Алекс говорил с някой от завършващите и те се оплакали от ресторанта, в който ще е бала. Чалгаджийски бил, гадна манджа, гадна музика, но съучениците му го искали заради безплатния вход за дискотеката към ресторанта, която е в същото направление

# 169
  • София
  • Мнения: 9 620
Моят, като го знам, сигурно ще пропусне бала. Я няма да разбере кога е, я куверта ще забрави да плати…

По-добре си запиши от сега датата - 28.05.2022 Wink

# 170
  • София
  • Мнения: 4 451
Знаех си, че пак не е разбрал! А къде ще е знае ли се?

# 171
  • Русе
  • Мнения: 12 240
Ни най-малко не ме интересува бала. За тоалетите и обувките си от повече от година си се грижи сам. Додавам му само за по-скъпите маратонки и чат пат купувам някоя дреха от амазон, но гледам да се придържам към доказано предпочитани от него марки или стил, защото може и да не го облече после.  Така че определено ще се нагизди сам. Имам няколко фирми, с които съм работила, специалисти в шиенето на костюмите, но предполагам няма да ми позволи да се меся. И на него не му хареса особено данданията и организацията с ресторанти и дискотеки, покрай тазгодишните изпращания на приятели, та може и да измислят нещо по-смислено. Но си е тяхна работа. Като ме пита, си казвам, като не ме пита ,гледам да не се обаждам много, че и без това няма да ме послуша.

  Повече ме вълнува да завърши 12 клас, че е с доста екстравагантно мислене понякога. Иначе твърдо ми е обещал, че ще го направи. Но като знам колко идеи развива и колко е убеден в успеха се,тръпки ме побиват.Но на тези теми не ми се говори,че се изнервям.

# 172
  • София
  • Мнения: 9 620
Знаех си, че пак не е разбрал! А къде ще е знае ли се?

Знае се, на обичайното място - Шератон Simple Smile
Не са събирали още пари, поне моята не ми е искала. Само спомена, че вечи имало дата, да съм си я вкарала в календара Simple Smile

# 173
  • София
  • Мнения: 5 463
От този форум винаги има какво да научи човек  Simple Smile Благодаря, rosi_ta
И у дома темата за бала не е подхващана, но явно си има активисти, щом и мястото, и датата се знаят, при това без да сме давали пари.

# 174
  • София
  • Мнения: 9 620
Призма, добре че има деца, които са се заели с въпроса, защото ако разчитат на такива като моята, без бал ще останат.

# 175
  • София
  • Мнения: 5 005
И аз се отчитам с дадено капаро за бала в Шератон... догодина.

Шегата настрана, но нашите тийнове вече са най-големи в училище. Simple Smile

# 176
  • столицата
  • Мнения: 4 524
Защо всички искат да са в Шератон? И какво капаро ви поискаха/ако не е тайна/?

# 177
  • София
  • Мнения: 5 005
Защо всички искат да са в Шератон? И какво капаро ви поискаха/ако не е тайна/?

Капарото е 20 лв. Напливът е голям, места нЕма.

# 178
  • София
  • Мнения: 6 256
При нас също се събират по 20 лв за бала. Изборът е ресторантът на хотел Интерконтинентал (зад опашката на коня). Кой го е избрал и по какви критерии не знам. Дано да им е хубаво на децата!

# 179
  • Мнения: 5 022
Нашите бяха в Маринела. Има и дискотека. Резервацията направиха още първия срок на 11-ти клас.

Общи условия

Активация на акаунт