90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема IX

  • 28 125
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 62 595
Сега гледам сцената с имота с Андрей и родата на Либи. Толкова грозна картина, а сигурно без камерите щеше да е още по-грозна. Андрей е напълно в правото си да се се оставя да го правят на маймуна, вижда се ревността и борбата между брата и сестрата, но в случая искат да изтикат Андрей. Личи му, че е бил полицай и е свикнал да решава, не им се оставя.

# 691
  • Мнения: 36 523
Аз не знам изобщо как се свалят и качват торенти, а явно друг не го прави в момента. Мога да напиша заявка в профила си в Замунда, но там май всичко е на доброволни начала, може да не се намери ъплоудър.
В Ю туб се качват епизоди с лошо качество и на английски.

# 692
  • София
  • Мнения: 62 595
Ансуело го съжалих. Калани си е наумила нещо и хич не й пука. Кой й вкара в главата тези ролеви игри, Ансуело има леки мисловни проблеми. Ето, той си каза - защо да бъдем други, носа ти пица, да бъдем себе си". Тя е настроена на конфликт и няма значение той какво казва.

# 693
  • Мнения: 11 041
@Andariel, всъщност той е Асуелу (няма "н"), пълен пубер. Не знам коя жена би търпяла години наред такъв инфантиляк. Това за ролевите игри беше  безумно. Има много хора, на които това изобщо не им допада, тя как реши, че той има нейните вкусове, не разбрах. Този диалог ме подсети за сериала "Новите съседи" с Антонио Ресио (дето извозваше скариди и казваше "не продавам риба") и жена му, с която си играеха на медицинска сестра и пациент в леглото, на полицайка и превишил скоростта шофьор, хахахаха


@pppqqq, аз съм качвал торенти, но не в Замунда, а в сайтове, които вече.... ги няма. Доста играчка е. В Замунда съм качвал само веднъж, според всички шаблони, правила и канони и най-накрая се оказа, че само аз си виждам торента. Оказа се, че там трябва да имаш някакъв ранг, да си дългогодишен потребител на замунда и да си оторизиран да качваш торенти. Демек... остави, не се занимавай.
Ако има нещо, качи го в dox.bg , ще го изтеглим, пък след 2 седмици линкът е невалиден, кой видял, видял

@pupitka, много мерси за отговора. Просто ми беше интересно как стоят нещата в може би най-испаноезичния щат на САЩ.

@Susie, точно от тази телевизия нищо не се качва никъде. То, че не е позволено... е ясно. Но явно няма и такъв интерес. Виж сериалите на БТВ и Войо, независимо какви са по народност, ги качват поне в 5 сайта + торент тракери. А и там не е позволено, но има интерес.
Единственият шанс да гледаш нещо изпуснато е... просто да имаш интерактивна телевизия (IPTV) и да си връщаш до 7 дни назад. Все пак е нещо.

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 17:18 от diziler

# 694
  • Мнения: 36 523
Мен в момента Калани ме дразни много. Той си е такъв, а тя все се опитва да го промени. Да е мислила... И защо тогава настоява да купят къща - за да си вложи той парите и после тя да подаде молба за развод и да му я вземе? Доста подло ми изглежда.

# 695
  • София
  • Мнения: 62 595
Тя го е харесала такъв, не вярвам да не го е видяла, че е с по-елементарно мислене и му трябва време да разбере нещата и е по-буквален. Сега се сърди, че не иска да му е майка и че той не пораства достатъчно бързо за нейния вкус. Ако му каже нещо конкретно той ще го направи, а тя си мени изискванията през пет минути. Беше недоволна, че имат конфликти и той не се старае - ето, той се старае. Сега това не й е достатъчно и пак той виновен.

# 696
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
И мен Калани ме дразни - видно е, че Асуело не е много умен, но тя упорито го тормози да се променя и иска неща от него, които той самият няма как да осмисли. Като не я кефи чак толкова, да се развежда и толкова, а не да го одумва с родата си постоянно. В край на сметка спала с него на почивката, направила набързо 2 деца, а сега реве, че бил безотговорен. Ама ти не го ли видя това по-рано?
Ее, Дизи, това ми е един от любимите сериали. 🤣

# 697
  • София
  • Мнения: 11 587
И аз смятам, че Асуелу има ментални проблеми. Той се старае много, застава срещу семейството си и държи наистана на Калани. Това му е капацитетът и предвид, че той я обича, ако е по-умна тя, може да изкара от него доста. Тя му се сърдеше и че работел и щял да ги зарази така. Емиии да решава какво иска Калани.

# 698
  • Мнения: 36 523
Хм, сега гледам осми епизод от Ю туб и Анджела каза, че 5-те внучета са на домашно обучение и тя им е учителка.
В един от епизодите на Пилоу толк, тя обърка Йордан и Израел и попита какво значи юдеизъм (не съм сигурна как стана дума за това). В началото на участието си имаше изказвания от типа на "Африка и Нигерия са едно и също нещо"... В Bares all също имаше изцепки. Чудя се, внуците как изобщо се научават да пишат при такава учителка...

От друга страна, Колт е станал програмист при Деби за учителка?!

# 699
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Много е масово да се обучават децата в къщи - хоум слуул му викат. География нямат, та хич не ме учудва, че не знае нерде Ямбол.. нали. Дават им материалите и си имат програма, не е свободно обучение. Полагат и изпити след всяка година.

# 700
  • Мнения: 3 983
Сериозно ли колт се е обучил за програмист при майка си как става тоя номер като това ми се струва мн сложна материя?

# 701
  • София
  • Мнения: 62 595
Той спомена в една от сериите, че е по машинките във Вегас. Едва ли е някакво неземно знание, което трябва да усвои. А сега човек може на много неща да се научи, защото има много ресурси в интернет, стига да му се занимава.

# 702
  • Мнения: 36 523
Мисля, че той си има диплома, но за да може да следва където и да било, би трябвало да има добра предварителна подготовка и прилична диплома за средно образование. Как става това, като пропуснеш истинската гимназия и имаш само базови познания...

# 703
  • София
  • Мнения: 62 595
Като при нас - малко ли "академии" има? Съвсем обикновени курсове за програмисти - плащаш и учиш. А той диплома вероятно има от гимназия, нищо че е бил хоумскулинг.

# 704
  • Мнения: 36 523
Но в първия сезон, в който го даваха, не спомена ли, че работи във военна база? Може би помня грешно. Знам, че го уволниха от там, обаче за да го приемат, сигурно е трябвало да има сериозна подготовка.

Общи условия

Активация на акаунт