ЕНДОМЕТРИОЗА - Тема 16

  • 38 703
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 629
Момичета при мен мина 1 година неуспешни опити за бременност след аборта. Не мога да си го обесня, как първият път забременях на 7м опити, а сега нищо уж всички изследвания в норма, при ММ няма проблем...
Страх ме е какво следва оттук нататък, през какво още трябва да премина, каква ще е следващата процедура или пък кръвни изследвания, лекарства...
ММ даде само една проба и толкова беше, при мен правят всичко възможно лекарите... Вече толкова ми писна, плача от яд, предавам се....
Пиша тук защото знам, че ще срещна подкрепа.
Специални благодарности на Инферия за подкрепата през цялото време. ❤️

# 736
  • Мнения: 726
Минзухарче, никакво предаване...Имате още много възможности пред вас, дори не сте стигнали до ин витро, а може би е време? Може би е добре да направите и ДНК фрагментации на мъжа ти, една спермограма само не е достатъчна, а предвид, че имаш аборт, аз бих. Препоръчвам ти също да си вземеш мио инозитол за подобряване на качеството на яйцеклетките.
Напълно разбирам как се чувстваш Heart На мен доста ми помогна да говоря с психолог за тези неща, защото чувствах как никой не ме разбира от близките, а с повечето изобщо не исках да споделям. Но още по-добре би била група за взаимопомощ, скоро ще почва нова група в клиниката на Калчев. Със сигурност би било от полза да има с кого да поговориш, когато ти е тежко и да не е само онлайн.


Продължаваме в НОВА ТЕМА: https://www.bg-mamma.com/?topic=1480054.msg45269375#msg45269375

Общи условия

Активация на акаунт