Ринопластика, тема 2

  • 80 575
  • 726
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6
Наистина така беше и преди година и половина, когато и аз търсих мнение за неговата работа нямаше нито 1 отрицателен коментар и заради това рискувах.Още повече,че неговата асистентка Мартина умело маскира недостатъците му и се опитва да внушава на всички,че той е добър специалист и за тази цена никой друг няма да направи операцията.Когато пристигнах в Истанбул и отидох в кабинета му за предоперативна консултация  той ми показа модел на нос на някаква жена преди операцията и след операцията и аз силно се разколебах.Но тъй като вече бях дала парите и това се случи няколко часа след дългото пътуване ,не знаех как да се върна обратно в България и да откажа операцията.Когато видя реакцията ми и колебанието ми започна да нервничи и каза,че при мен ще се получи по-добре.Като истинският ефект от ринопластиката ще се види 1 година след нея и нещата при нас бяха здравей, дай парите и чао.Оказа се,че парите са единственото нещо,което го интересува,а не удовлетворението на пациентите.

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 14:28 от Глория Бейкова 716717

# 346
  • Мнения: 1 597
Мислиш ли за ревизия?

# 347
  • Мнения: 6
Да, но не знам на кого бих могла да гласувам такова доверие.

# 348
  • Мнения: 1 597
Има много добри лекари, следвам доста в Инстаграм. Аз на този етап си оставам така, не е нещо фрапантно при мен.

# 349
  • Мнения: 6
Бихте ли ми препоръчали някой добър хирург за ревизия?

# 350
  • Мнения: 505
Аз ще ходя при при доктор Caglar за ревизия с хрущял от ребро.

# 351
  • Мнения: 1
Здравейте на всички , искам да напиша мнението си и преживяванията си след моята ревизионна ринопластика при Нихат Кая.
Изключително бях доволна от самия доктор , от резултата и от отношението и организацията там.
Аз “лично” подчертавам лично!!! Преди да бъда нападната имах усложнения , получих сериозни проблеми след пълната упойка , под която бях близо 6 часа . Не можех да спя три дни и въпреки мойте молби да остана в болницата повече от една нощувка ( както правят с всички ) аз бях изпратена в хотела си с думите , че нищо ми няма и ще се оправя . Да не спиш три дни и да получаваш паник атаки при всеки такъв опит за мен беше стресиращо ! Тръгвах да запивам и усещах как се задушавам и започвах да плача.
Подчертавам , че съм доволна от доктора и от работата му , но в моето усложнение никой не реагира , наложи се да се прибера в БГ и да взема мерки тук за здравето си .
Незнам какъв съвет да дам и какво мнение , опитах се да им кажа , че не всеки е готов да се възтанови след 1 нощувка в болницата , но отговорът им беше , че такъв е договора с доктора и ще е много скъпо и непосилно да лежа още една нощ там..
Честно казано ЕЙ в такъв момент разбираш , че да си в чужда страна и да се оперираш не е много удачно …
След това бях смъмрена от екипа и доктора , че Си позволявам да говоря за това   , явно за тях е важно да не се “знае” и “каже “ лоша дума .. но аз не мисля да крия !
Това също ми направи странно впечетление , тъй като аз смятам , че всеки има право да изкаже мнението си , негативно или позитивно..
Моето в никакъв случай не е негативно!
Просто не е обърнато внимание какво се случва ако пациента има усложнения ..
Отиваш си в хотела и чакаш да преживееш 2,3,4 дни.. опитах да говоря и с представителката му както и с още няколко човека от екипа му , но отново безуспешно .
Та в БГ бях поставена на силни успокойтелни , за да започна да спя поне малко!
Освен това не изключвам все още варианта да не съм била събудена правилно след такава упойка или нещо да е объркано с нея . Престой ми среща с анестезиолог , защото смятам да разбера каква е причината . Това не е първия ми път под упойка и такава реакция за мен е необяснима …

# 352
  • София
  • Мнения: 2 662
Браво, че споделяте мнение. Масово се трият негативните отзиви по групите във фейсбук, пък като се свържеш с няколко човека и разбираш бързо какви са нещата. Hands Clap

# 353
  • Мнения: 1 102
Здравейте, включвам се да следя темата. Много ми се иска догодина да си направя ринопластика в Турция. Носът ми е с лека гърбица, а върхът е малко топчест него нз дали искам да го пипам + дежурната изкривена преграда. Според вас реалистично ли е да си подготвя 5000€ дали биха стигнали?

# 354
  • Мнения: 1 597
Ще стигнат, зависи при кой лекар, естествено.

# 355
  • Мнения: 505
Здравейте, момичета. Не можах да си запазя дата при доктор Caglar, тъй като не ми отговаря вече 20 дни... видео консултацията ми беше дори през март.
Насочих се към доктор Celebi, иска ми 1000Е отгоре, но не това е проблемът. Не прави видео клнсултация и някак бързо от днес за утре вече имам дата... На другата крайност. Имаше свободни дати дори ноември, а Caglar чак януари. Чета, че прави дълги носове, а моят вече е много дълъг... Чета, че и на други така е бил прибързан и припрян и резултатът оттам незадоволителен.
Искам при Caglar, но не мога 2 месеца да си запазя дата.
С кой друг доктор по ревизии да се свържа, нямам Инстаграм и не следвам никого. Göde вече взима по 19 000Е.....

Пак му писах на Чаляр и асистентката взе, че отговори. Даде ми дата, която ме устройва, даже ден преди датата на Челеби. Дадоха ми информация къде какво да пращам като депозит, а аз трябва да взема най-голямото решение в живота ми.....

Последна редакция: чт, 19 май 2022, 11:51 от Velma125

# 356
  • Мнения: 1 102
Попаднах в Инстаграм на някакъв бг профил на клиниката на д-р Емре Илхан, от темата разбрах че при него е доста скъпо. Гледам обаче има и други доктори  там, които също постигат мн добри резултати и много се зарибих, при тях също ли цената е такава? Има ли шанс да е по-ниска?

# 357
  • София
  • Мнения: 1 311
Пишете на асистентката, тя ще Ви информира за цените при другите доктори.

# 358
  • Мнения: 66
Здравейте! Имам изкривена носна преграда и с всяка изминала година дишането ми става все по трудно , а носа все повече изкривен. Интересувам се дали има някъде в гр.Пловдив където интервенцията да се направи по здравна каса и въобще можели по здравна каса да бъде или всичко е платено. На този етап не мога да си позволя да заплатя сумата,а вече става неотложно заради дишането.

# 359
  • Мнения: 1 517
Здравейте! Имам изкривена носна преграда и с всяка изминала година дишането ми става все по трудно , а носа все повече изкривен. Интересувам се дали има някъде в гр.Пловдив където интервенцията да се направи по здравна каса и въобще можели по здравна каса да бъде или всичко е платено. На този етап не мога да си позволя да заплатя сумата,а вече става неотложно заради дишането.
здравейте, моля че Джамбазов все още прави по здравна каса. И кулов е правил , но вече мисля че не
цената по здравна каса е около 900 лв. Някакви такива спомени имам.

Общи условия

Активация на акаунт