Нашите цветя - обща тема 8

  • 29 612
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 915
Момичета, страхотни цветя показвате Simple Smile, и на мен ми останаха очите в цветенцата на Флоксчето, разкошни са!
Преместих сакъзите на парапета, че станаха огромни

. Тези изкараха цяла зима на остъклената тераса и изглеждат страхотно на живо. Които начупих са най мижави и рехави, затова живот и здраве тази зима си ги прибирам така.

# 706
  • Мнения: 3 785
Natt
Това са едни от малкото красиви Сакъзи сигурно които виждам!
Все едни кльощави, рехави, с бедни цветове са.... не ги харесвам по тази причина.
Колкото до кършенето, ЧУВАЛА СЪМ, че не е хубаво да се кършат. Стават кльощави. За разлика от мушкатото!

Мин еден разреждам ирисите, че бяха стснали като великански гнезда и тг няма много цвят. Но ето двама Simple Smile като пауни са наежени тези цветя!





Намерих време снощи да подхвана и аранжировките. Ще ви ги покажа пак след месец Simple Smile



# 707
  • Карлово
  • Мнения: 4 664
Този от къде е купуван? Питам за една приятелка.

# 708
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
Този от къде е купуван? Питам за една приятелка.
август ми напомни ще ти дам, че се е разрастнал много моя

# 709
  • Карлово
  • Мнения: 4 664
Чак на такъв късмет не съм се и надявала.
Sparkling Heart

# 710
  • In transit
  • Мнения: 11 870
Онзи ден се сдобих с няколко висящи сакъзчета, сложих ги в една голяма висяща саксия, но ми се струва, че май им е голяма? Как мислите, дали да добавя още едно сакъзче или не?












# 711
  • София
  • Мнения: 3 030
Mikkey,според мен остави така,не добавяй нищо.Нали ще порастнат още.Евентуално малко по-натам ако в центъра на саксията празно можеш да сложиш една бордюрна петуния.

# 712
  • In transit
  • Мнения: 11 870
Натуся, благодаря ти. Да те са мънички сакъзчетата. По един корен с листа и няколко цвята.

# 713
  • Карлово
  • Мнения: 4 664
А достатъчно дълбока ли е саксията, да не им отеснее на корените?

# 714
  • In transit
  • Мнения: 11 870
Дама Трефа, така мисля.. доста им е широко в момента. Саксията е около 20см дълбока, диаметъра и е между 25-30см.
Само искам да я тунинговам тия дни, че не ми харесва как се окача.

# 715
  • Мнения: 3 785
Дама,
Не е купуван. Една жена Пт селото ми ги даде преди години. Тази година купих един черен, но ще е да догодина да цъфти вероятно

# 716
  • Мнения: 232
Аз пък идвам да се похваля с моите каладиуми:smile:,като малко дете им се радвам.Засях ги в съндъче,като си мислех,че нищо няма да изникне.

# 717
  • Мнения: 2 915
Наина, разкошни са, голяма красота, от грудки ли ги гледаш или готови растения? От къде ги купи ?

# 718
  • Мнения: 232
Natt***,тези в съндъчето са от грудки,а в двете малки съксии са готови растения,но нещо им опадаха листата.Купих грудките от една група от фейсбук.
Ако проявяваш интерес мога да дам линкове.

# 719
  • Мнения: 331
Момичета, виждам че едното ми цветенце има като паяжинли по него, чела съм че са акари това.
Как да го спася от тях?
За сега не наблюдавам по другите ми цветя да има , само на него.

Общи условия

Активация на акаунт