За пиърсинга, татуировките и още нещо - 22

  • 22 823
  • 383
  •   1
Отговори
# 300
  • Anywhere
  • Мнения: 1 105
Отидете на дерматолог, щом мажете и няма ефект. Една инфекция на пъпа не е шега!

# 301
  • Мнения: 31
Отидете на дерматолог, щом мажете и няма ефект. Една инфекция на пъпа не е шега!
Благодаря за съвета, да предприех мерки да отида при личната ми лекарката при което тя отказа да ми съдейства с думите нищо ти няма и така става като си слагате глупости 😂 но аз си запазих час вече при дерматолог за частен преглед.

# 302
  • Мнения: 90
Здравейте,моля за мнение за пиърсинг на носа.
Имам много голям мерак да си слагам но ме е страх моля момичета които вече си имат обеци на носа да споделите.
Боля ли ви при поставяне?
С какво ви дупчиха носа?
Какви са ползите страничните ефекти примерно крие ли някакви опасности?
Много ще се радвам на мнения ❤

# 303
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Какви ползи очакваш да има от пиърсинг на носа?
На мен ми харесва как стои, но не си представям на моя нос, имам хронична хрема, вечно съм с кърпичката на носа, само обеца ми трябва.

# 304
  • Мнения: 996
Крие опасности като всеки друг пиърсинг. При неправилна грижа за инфекции, ествестно редките усложнения с келоиди. Аз за всичките си имам само един - на ухото, на носа три пъти дупчен, нищо.

Дупчи се с игла, задължително. В чисто студио с добри професионалисти. Не препоръчвам халка за първи пиърсинг, те дори самите пиърсъри не го правят, така че си е червен флаг, ако са окей с това.

# 305
  • Мнения: 1
Някой знае ли дали у нас някъде се предлагат процедури за премахване на белези от пиърсинг?
Пробивах си пъпа два пъти, но тялото ми винаги отхвърляше обицата на 6-8 месец. Искам да пробвам за последно с floating navel piercing, но кожата над пъпа ми е в окаяно състояние Joy Подложих се няколко пъти на процедура с лазер за премахване на белези/стрии, но особен ефект нямаше и цената не си заслужаваше да се правят последващи опити. На първо търсене в Интернет подобно нещо се предлага като естетична услуга в някои места, уви явно не е дошло още при нас
https://youtu.be/ONmYArCRknQ

# 306
  • Мнения: 174
Здравейте имам алергия към боя за коса ,дали мога да си направя татуировка ,дали съставките на бойте са еднакви. Има ли някой с подобна алергия  са си е правил  татуировка

# 307
  • Мнения: 1 820
Здравейте,моля за мнение за пиърсинг на носа.
Имам много голям мерак да си слагам но ме е страх моля момичета които вече си имат обеци на носа да споделите.
Боля ли ви при поставяне?
С какво ви дупчиха носа?
Какви са ползите страничните ефекти примерно крие ли някакви опасности?
Много ще се радвам на мнения ❤
Имам обеца на носа от повече от 10 години...от всички обеци които имам 9 на ушите и една на езика ,на носа най бавно ми заздравя,но не съм имала проблеми...
Дупчиха ме в студио с пистолет,но беше по различен от тези за ушите...от самото пробиване нищо не усетих..после около 10 дни имах като болезнено топченце...после не съм имала никакви проблеми

# 308
  • Мнения: 90
Благодаря ви много!

# 309
  • Мнения: 408
След 20 годишна пауза ми дойде вдъхновение!
Да се похваля, от вчера е.

# 310
  • Мнения: 1 376
Как вървят цените на пиърсинг в София? Последният ми е от преди 5 години и сега искам септум. Горе-долу какви пари да си приготвя за реномирано студио.
Благодаря.

# 311
  • Мнения: 440
Здравейте, искам да си направя една татуировка, за която ми оферират цена от 100-150лв., като зависело от големината и. Аз искам да е малка и няколко пъти го казах. Според Вас О.к ли е цената. Ето това:

# 312
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Съвсем ок ми се вижда на мен с тези много и различни светлосенки.

Една репортерка с пиърсинг на носа, изглежда вече е напълно нормализирано.

# 313
  • Мнения: 440
OnDiNe_-Thank you Simple Smile

# 314
  • Стара Загора
  • Мнения: 30
Здравейте, имам 1 татуировка, събота ще си правя втората,която ще обхваща от гърдата до средата на бедрото, към интимна и седалището. Чудя се дали ще издържа да ми я направят наведнъж. С какво ще е най-добре да я мажа? За първата ползвах вазелин.
Това ще е татуировката.

Общи условия

Активация на акаунт