Пазарът на недвижими имоти в България, какво се случва реално? -Тема 54

  • 49 851
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 260
Mitkomitashki, не мисля,че си прав за конкретната сграда. Там си продаваха на 3000 евро още на разрешение за строеж. Преди време някой пускаше тук голямо ЕПК  в блок на БОДК в Изток за 400+к евро-старо,за изриване. Може би то ще е повече по Вашия вкус,ако разполагате с бюджета.

# 751
  • Мнения: 46 508
Моля, пуснете нова тема.

# 752
  • София
  • Мнения: 156
Ние ходихме да гледаме SoHome до зоопарка - затворения комплекс. Част от сградите са готови - огледахме някакви апартаменти тристайни, които са останали. Неочаквано, но ми хареса, приемлив е комплекса. Цените са си височки, но не са космически. Единственият ми проблем е, че не съм сигурен че ми се живее в затоверен комплекс. Искам нещо по-простичко...
130-140 за едноспален на бетон и 190-200 за 2 спален пак на бетон, ако не е космическо не знам.

3 стаен нормален е около 1600-1700 евро с ДДС на квадрат и са почти готови. Скъпо е ама миналата седмица ми дадоха цена 1800 на квадрат в Хладилника без да има дупка! С много по-лоши схеми на плащане. Отделно, че тия на sohome вече може да им видиш строежа, слагат термопомпа, някакви скъпи дограми и т.н. Но вярно, малко е в страни от Лозенец, където цените са пак толкова, но на жилища за ремонт...

# 753
  • Мнения: X
Може ли някой да каже кое му е хубавото на Банишора, че е така скъпо?
А колко евтино трябва да е според вас?
За този район около 1000 евро е нормална цена.

# 754
  • София
  • Мнения: 2 390
Постройте и продавайте по 1000 евро.

Едно и също през две страници.

1000 евро е цена в краен квартал. Банишора е близо до центъра. Това е достатъчно, за да не е евтино.

# 755

Общи условия

Активация на акаунт