Коликите свършват вече, весело е ЮЛСКОТО човече

  • 9 441
  • 317
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 277
Здравейте!
какво става, защо има само усмивки от асинка?
аз да ви се оплача Ева е болна от вчера - сополи, червено гърло Weary smile3518 smile3511 добре че докито дойде до нас иначе как щях да я водя до поликлиниката в този дъжд нямам идея...та даде лекарства за сега се разминавамес антибиотиците...панадолче и витаминки..и май за цялата работа е виновно тъпото парно...уж пускахме конвектора, но все пак...той колко топли...а там дето си спим е студено, та сега сме изнесли цялата покъщнина заедно с матрака в кухнята...
 И ДА МИ Е ЖИВА И ЗДРАВА КОМШИЙКАТА ИЗИ... миличката вчера натовари Кабчо на количката и в дъжда ходи да ни вземе лекарствата...как да не го обича човек това същество...толкова съм благодарна на този форум, че ни срещна!
иначе ева в момента обяснява нещо на играчките сополите като че ли поспряха, но и този месец няма да можем да сложим поне първата ваксина...а съм купила и трите...нали нищо няма да им стане ако стоят три месеца в хладилника?

# 316
  • Мнения: 1 298
Кети бързо оздравяване на малката  Hug

Още сме нямали сополки но вече започнах да пускам климатика на 22 градуса.Като го къпем в стаята е 23-24.
С хавлиено шезлонгче сме и е много практично понеже от скоро започнах да го слагам и по корем на него.Понеже е меко става.Ako бях взела пластмасово  Naughty

Абе да  Thinking защо само усмивки имаме от Асето  newsm78

# 317
  • Мнения: 1 866
Айде в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт