Коликите свършват вече, весело е ЮЛСКОТО човече

  • 9 438
  • 317
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 401
ЧРД и на нашия тати! С него пък си пожелавам да сме по-задружни около отглеждането на Каби и да не обръщаме внимание на дребностите и вредностите! И да ме обича, обича, обича...  newsm03

# 46
  • Мнения: 1 298
Да го оставям на друг да го гледа бебока  Naughty
Нямам доверие на никои.Ако искам да си свърша работа някъква го оставям на мъжо  Whistling

daniela77 ех че случай е вашият  Thinking Сега не трябва да даваш кърма,така ли?

Ч.Р.Д. на Кети ! newsm67

# 47
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честит рожден ден на Кети! Бъди здрава, щастлива и обичана! Нека твоите желания бъдат мои пожелния!  bouquet nbirthday
Честит рожден ден и на съпруга на Пърли! Да ти е жив и здрав, да се обичате и разбирате и да се радвате на малкия Каби! baloni newsm67
И аз не бих оставила Алекс на никой да ми го гледа   Crossing Arms, то свекито не иска едно пране да изглади, пък да ми гледа детето Whistling
Даниела77 нали вече всичко се е оправило, радвай се на малкият бебок и на АМ да е пак ще порастне Hug
Рени, беше питала за нослето и кърмата- при Алекс не тече кърма от нослето! baby_neutral
Все се сещам да попитам нещо и все забравям, хайде ако се сетя ще пиша пак ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 341
ЧРД КЕТИ,много здраве и късмет,а малката Ева мнооого да те радва   bouquet
Пърли,да ти е жив и здрав рожденника,и много,много да те обича,обича,обича   bouquet
daniela77,много неприятно,и на мен ми е чудно,сега изобщо ли не даваш кърма?
Единствения човек на който бих поверила Ема е майка ми,имам й безрезервно доверие много ме слушка.Но е много далеч  smile3518 ,и за това се гледаме сами,оставям я и на мъжа ми!
jorjito,ще дохранваш ли,нали ти се беше увеличила кърмата?Каквото и мляко да избереш,дано нямате никакви проблеми  newsm17
Ема се събуди в 8:30,и след малко излизаме,че като гледам времето и днес не е лошо.

# 49
  • Мнения: 187
Здравейте и от нас!Не съм писала няколко дни, че бях болна,после татито , ама той се залежа горкия и се наложи да го гледам и него Rolling Eyes Та имах две бебета тия дни.
От няколко вечери Марти се събужда с рев Thinking До сега никога не го е првил-дали е глад.Той от раждането си яде на 3 часа и денем и нощем-да ми е жив и здрав. baby_neutral
jorjito ,около мен всички мами дават Аптамил1-казват че е най-доброто АМ.На нас вече всичко ни е малко,че трябва да сменям напълно гардеробчето на бебо,а и малко зимни дрешки да купя.
Относно гледачка, ще си наема, но като тръгна на работа-още не го давам на НИКОЙ Crossing Arms
Лек ден от нас Peace

# 50
  • Мнения: 105
Добро утро и от мен.
 newsm59  на Кети![smilie=smile3525.gif]
Аз пак забравих да пиша, но ме заринаха със задачи на работа, а гледам да свърша в рамките на половин ден и да тичам в къщи при бебока.
Да се похваля, че вече не се будим нощем и си спинкаме сладко от 9 до 6 сутринта smile3524. Голям зор видях, докато го отуча от нощтното хранене.
АМ ни е Фризолак, но се запича от него и давам сокчета, за да регулираме акането поне веднъж на 2 дни. Пробвах и Аптамил, но го повръщаше на фонтан... не знам защо newsm78.
Момичета, дайте ми съвет какво да правя. Със зълва ми уж сме в добри отношения, но бебчо скоро ще стане на 3 месеца, а тя още не е дошла да го види. Вярно, че е на 120км от София , но баба му и дядо му идваха 2 пъти с кола( те живеят заедно) и можеше и тя да дойде, а и си има собствена кола  и автобуси и влакове... само мерак да има човек. Измисля ми едни глупави оправдания- че племеника ми ходел на градина, да не зарази бебето с нещо, а тя без него неможела да дойде #Crazy ;имала работа; мъжа и кихал... и какво ли още не се оправда. Мислех че поне като дойде свекърва ми да гледа бебето, ще дойде заради майка си... ама не Rolling Eyes. Не знам какво да правя - да се карам ли с нея  fightда помоля свекито да я притисне... с добро ли с лошо ли? Не че на мен много ми пука, но ми е гадно заради мъжа ми. Само да отбележа , че ние винаги сме ходили на рождените дни на нейното дете и на изписването му от болницата и сме носили подараци и там всичко както му е реда.
Вие какво бихте направили на мое място?
Бебчо много ми липсва newsm45. Отивам да се обадя в къщи да му чуя гласчето.
Хубав ден и целувки на малките сладури.
Хубав ден на вас и целувки на малките сладури

# 51
  • София
  • Мнения: 277
хей, благодаря ви мнооого чакайте сега да ви черпя
 beer beer3 Drunk  party023 newsm38  а бебоците с  Misc Baby Bottle ама във вариант на цица
направо не мога да повярвам, че не сте ме забравили..аз чета, чета, ама все не смогвам да ви изчета и затова не се намесвам с мнение, че...да не е ни в клин, ни в ръкав...днес ще ходим на ортопед с Пърлито...ако на някой му трябват координати на д-р Драганов до Медицинска академия да свирка! взимате си направление и...готово днес след прегледа ще гледам да пиша отзиви, ако не Пърлитка  Simple Smile ще го направи...
желая ви един прекраааааааасен ден!

# 52
  • София
  • Мнения: 277
ох...за малко да забравя! nbirthday
честит рожден ден и на астралният ми близнак - на пърли мъжото! да е жив и здрав и мнооого да я слушка, че да е в добро настроение и да мога само аз да си я ядосвам!

# 53
  • Мнения: 150
Кети, ЧРД, много щастие с малкото съкровище Ева и само усмивки!  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 653
ЧРД на мамата на Ева и на таткото на Калоян!Да се радват много на малките съкровища и на ссвоите половинки!
АМ ни е Фризолак, но се запича от него и давам сокчета, за да регулираме акането поне веднъж на 2 дни.
Вълшебница, за разхлабване опитай да даваш веднъж на ден по-топло мляко на бебока.При на действа.Или цедената кърма също(ако събера повечко)
Жоржито, ние сме на АПтамил 1.Започнахме с Нан1 и имаше ужасни колики и запек и беше много нервна от цялата ситуация.След това по съвет на педито взех НанХА-защото било по-щадящо за коремчето  , обаче пак има много колики.И сега сме на Аптамил от днес и ве още не мога да споделя отзиви за него.Аз се цедя и давам и по малко кърма.Но НЕ ги смесвам.Давам първо кърмата от едно шише , а после и ам.А чух че една жена ги обърква заедно-според мен това не е правилно, но не знам Thinking

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 11:59 от fiona

# 55
  • Мнения: 502
newsm51 baloni smile3510 bdbaloni baloni
Честит Рожден Ден, мила Кети!
Желая ти много здраве и усмивки и много щастие с малата Ева!


Честит рожден ден и на мъжа на pearly! Само да я обича, подкрепя и помага!

valshebnica, а каква е според теб истинската причина да не ви посещава? Аз на твое място изобщо нямаше да се ядосвам. Който иска да идва е добре дошъл, който не иска - много му здраве. Нека мъжа ти предприеме нещо, ако му е гадно от ситуацията. Ти само се радвай на детето си.

Стискам палци на всички мами с проблеми за бързо разрешаване!

Ние след вчерашния ужасен ден сме спокойни. Дано да няма повече от 1 такъв ревлив ден в седмицата, че ще лудна.

Чета тук за запек и разхлабване си говорите. А има ли други като нас дето да акат по 4-5 пъти на ден?  #Crazy

Лек ден на всички!

# 56
  • ES
  • Мнения: 2 172
Hug здравейте моми4ета
и аз да се разпиШа
Първо 4естит Рожден ден на КетиК, да е жива  здрава и много много Штастлива мама, съпруга и т.н.

При нас вси4ко се нормализира след тая ста4ка, бързо мина  ooooh! но с акането сме пак на 3-4 дена, гледам да не се тревожа и да мисля 4е е нормално. Споделих с една позната, тя ми вика ами така е като не даваШ вода. Казах и, 4е давам, но само като 4ай4е. Тя едва не ми се накара, ти си вика луда, ами то Ште го обезводниШ това дете, а и за това е запе4ен. Казах и, 4е не е запе4ен, а само ака по-рядко. И 4е 4ета и се образовам от нета. Това съШто било много греШно според нея, тя 2 деца била изгледала, да съм и имала доверие. За това не ги търся за компания такива "приятелки"  Close Казавам и 4е ве4е има нов поглед варху на4ина за гледане на деца, а тя, то организма на 4овек не се е променил, 4е да се променя и на4ина за гледане на дете. А тя пуШи по 1 кутия цигари в присъствие на детето си и заШто все болно, било със слаба имунна система. Ами не яде въобШте плодове и зелен4уци, добре 4е поне не ги тъп4е с Шоколади и газирано. Аааа и най-което ме ядоса. Ти вика след 4ия месец Ште трябва да по4неШ с дохранване, тяма да му стига само кърмата. Опитах се да поспоря, но тя се има за голям капацитет в отглеждането на деца, так 4е някои редки ..... по-добре да ги заобиколиШ отколкото да минаваШ през тях.

valshebnica какво се притесняваШ, 4е зълва ти не идва да ви посети, ако иска. Да се разбира мъжът ти с нея. Те са си кръв да си се разберат. От ли4ен опит ти казвам, в такива роднински връзки избягвай да се месиШ. И все пак ти си знаеШ отноШенията с нея, Штом толкова те тревожи факта 4е не идва...
 Ние съШто сме с влажни и студени ръ4и4ки, само ве4ер след баня са топли4ки и меки.
 За сега двамата се гледкаме с бебко, не мисля да викаме баби и дядовци, оШте пове4е 4е сме на кърма, за по-нататък Ште го смятаме.
Рени как разбираШ 4е има кърма в нослето. И аз съм забелязала, 4е предимно на ноШтните кърмения 4увам хрипове в нослето и малко в гърди4ките. Даже и аз като Ели Штях да ходя на педиатър, но после сама се разубедих и май излязох права.
В последно време като си говорим с майка ми, тя все ми казва, 4е много съм разглезила това дете, 4е ми е все на ръцете. Оставай го казва мъни4ко сам, Ште пореве, пореве и Ште спре. Ама на мен сърцето ми се къса като го оставям сам да пла4е, ама ако пък така се нау4и като по-голям зор Ште виждам. Ама той таткото ни е малко виновен, 4е като се разпла4е малкия или го взима или ми казва, не го ли 4ува6 как се дере това дете. Ами все сме на ръ4и4ки и навън, преди поне в коли4ката му харесваШе, сега като усети, 4е му се приспива и иска да го взема да заспи в мен и после бам в коли4ката. Ама си е цяло мъ4ение за мен.
Ами това е за сега,
Лек ден на вси4ки

# 57
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 newsm59 nbirthday  ura  ura  ura
    newsm51 newsm51Кети, Честит рожден ден,миличкаааааа!!!
   Бъди здрава и много,много усмихната! Иваш достатъчно поводи за това!!! Ако не ти стигат, скоро ще намина да те усмихна ! Laughing Laughing Laughing Laughing

   Пърли,честит рожденник и на теб! Зарадвай го това момче с нещо, де!  hahaha Бъдете здрави и се радвайте един на друг! И много се обичайте!
  valshebnica , не си го слагай на сърце много. На мъжа ти наистина сигурно му е неприятно, но не коментирайте много темата. А тя когато иска да идва. Кофти е,ама не е толкова страшно! Така че,радвай се на мъжлето си и на детето си! А зълвата- да пасе  smile3513
  И аз отивам на разходка с моя любим! 1stroller  loveuuu  loveuuu Имам си радост- повече от месец ще е в отпуск и ще сме си двамката с дечицата мммммммм!!! Хайде, оставям ви! bye bye

# 58
  • Мнения: 105
Зрасти пак.
Прави сте за зълвата... няма да се меся.
Fiona, бебчо се запече още като го кърмех и дохранвах със АМ. Пробвала съм всички методи - масаж, чай против запичане, вода, подладена вода, захар в млякото... нищо не помогна  Sad. Направо се бях побъркала, защото беше почнал да ака през три дни и то само след като съм му бъркала в дупето с термометър. Накрая трябваше да изпирам между разхлабващи медикаменти или сокчета и реших, че сокчетата определено са по-добрия вариант.
Чао и мерси за съветите Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 193
 newsm59Кети , бъди жива, здрава и много щастлива !  nbirthdayи на половинката на Пърли!
Аз от един месец давам на беба Аптамил 1, само сутрин в 8 ч пие замразена кърма. Ние сме на четири хранения по 200мл- нямаме никакви проблеми. Тя сама мина на този режим. Пийва по- малко сокче към 14.30 или няколко лъжички плодови пюренца.От два дни слагам по 1с.л. зеленчуково пюре в шишето с обедното мляко. Аз не съм от майките с късно захранване, мисля, че всеки сам преценява.
Nadejda.ние сме от акащите по 3-4 пъти е не всеки ден Mr. Greenдобре, че са измислили памперсите.

Общи условия

Активация на акаунт