Коликите свършват вече, весело е ЮЛСКОТО човече

  • 9 445
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 082
Първо да поздравя рождениците -  newsm59 на Ketik и на таткото на Калоян!  newsm67
/напомням, че ние все още си искаме Кабчо за зет,така че моля, не си правете оглушки/
  People No GoodМомичета, да ви питам има ли някой наблюдения върху тези противогрипните ваксини,дето ги тръбят по тв-то? Наистина ли е добре да се слагат и смята ли някой да слага на бебока? А,какво ще кажете? newsm78
И друго-това Аптамил-а,дето е 800 гр,за колко хранения стига? За колко време ви стига? Питам ей така,информативно,не че съм се засилила да давам...поне за сега.
Аз от доста време давам всякакви сокчета,а от 4-5 дни и плодови пюренца. Много ги обича,завалията,по 1/2 пюре си яде наведнъж Shocked А аз не мисля да я ограничавам,като виждам,че ги хапва като топъл хляб и няма никакви проблеми /чук чук/,от рода на колики или проблеми с изхождането. Акаме си по 5-6 пъти на ден...
Днес ми препоръчаха едни памперси-Кам Бейби /незнам дали е Come Baby/,били същите като Памперс /едва ли са баш същите де/, а били с 10 ст по-евтини Shocked Абе много хубави били,една майка на близнаци ги препоръча. Някой чувал ли е за тях? Сега поръчах на майка ми да вземе 5 бр. да ги пробваме,ако наистина са добри,минаваме на тях.

# 61
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 082
Абе аз малко ви излъгах,че нямаме проблеми с изхождането Blush Случи се само веднъж,ама то аз съм си виновна. Хем писахте тук,че моркова действа запичащо,а аз пак й дадох пюре само от морков. smile3538 Едно,че не го хареса,друго,че 12 часа не ака. Викам си,ааа не е добре тая работа и бум термометъра. Веднага се изходи,много,твърдо и как миришешее Mr. Green Казвам това последното,защото йога казва,че нормалното изпражнение на човек,непрестояло в дебелото черво, НЕ МИРИШЕ! Аз много се интересувам от йогата като философия и като начин на живот и имам разни книжки.  Е,в упражненията хич ме няма де Embarassed Та вместо да се чудите дали бебето има запек или няма,кое е нормално и кое не,просто вижте дали акитата миришат /като на голям човек/. Ако е така,значи бебчо не се изхожда редовно и изпражненията престояват в червото...което пък до какви неща водии....не ми се мисли. Така че наистина е по-добре сокче от грозде,круши или сливи,отколкото замърсено дебело черво. Ако някой се интересува,мога да цитирам какво точно пише в книгата.
За инфо да кажа,че Дая когато ака след всяко хранене,акитата не  миришат,или поне не на това,което на всички ни е познато...Сигурно и вие сте го забелязали Hug

# 62
  • Мнения: 306
ЧЕСТИТКИ за КетиК и мъжо на Пърли  bouquet
да са им здрави дечковците и на двамата и да ги радват

Наде, и ние акаме по 4-5 пъти на ден Blush
особено ни е кеф да го правим на чистичък, току-що сменен памперс hahaha
мнооого сме вътре с пампите, ама няма как Laughing

по въпроса за зълви и всякакви други роднини, мен ако питат, аз предпочитам хич да не ми се вясват Wink ей на, идват коледи и нови години, тогава ще си се нагледаме колкото си искаме Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 326
Честит Рожден Ден на КетиК и на мъжлето на Пърли!

Относно Аптамил 1 искам и аз да изкажа мнение. Ние преди дохранвахме с Аптамил1, т.като от всички други АМ имахме страшни "колики", които после се оказаха друго. Но когато ходихме при алерголога каза, че Аптамил е най-лошото мляко за бебенца, защото съдържа нишесте. Ако може да се избягва.
Рени не давам изобщо кърма, защото от нея го боли много коремчето и плаче непрестанно (случвало се е да плаче постоянно над 3ч.). Опитвах 2-3 пъти при спокойно бебе да дам кърма и само след няколко часа се връщаха всички симптоми.

Относно запека и ние имаме от както сме на соево мляко, но от вчера давам чайче на Хип с успокояващо и разхлабващо действие и съм страшно доволна. Само след 2ч се изходи и след това пак, а и детето е много весело и спокойно.

# 64
  • Мнения: 187
NAN, Кан Бейби 4-9 кг  Peace От месец ги купувам и съм доволна.Преди това бяхме на П Simple Smileамперс.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Здравейте мами!
Да се отчета - ходихме на консултация. Тотко е наддал само 370 гр. за един м. и в момента е 5330 гр. Лекарката каза - Проблем, толкова малко не може. И като разбра, че едва изпива 110 гр. прати ни на изследвания и отказа да ни сложи ваксината. И сега съм много притеснена. Таткото взе да ми се кара, че само съм повтаряла, че малко яде, а не съм направила нищо по въпроса. Аз се чувствам достатъчно притеснена и той като ми пили на главата, съвсем се притеснявам.
Стискайте ни палци всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig

# 66
  • Мнения: 5 401
Много ви благодаря за поздравите! Ще му дам да си ги прочете  newsm53 и да се надяваме да си ги изпълнява!

С Кети останахме супер доволни от прегледа при Драганов (каква ли му беше титлата?!), много се смяхме, някои си пореваха, но няма да ги посочваме сега.  Stop Бебоците ни са добре, получихме съвети за близкото бъдеще и препоръка като започнат да ходят, да отидем пак на един преглед.

Сега се стягам да правя пържолаци на "милото", а относното изненадите, Наталче, не сме за майтап, а за живо оплакване!  smile3511

Целувки!   bouquet

# 67
  • Мнения: 1 298
Ух,татковците при всеки проблем вместо да се замислят защо и как и какво може да се направи те... #Cussing out
Все решават да омърморят света и да изкарат майките виновни.Толкова им е акълеца на тях  Crossing Arms

Наде не се притеснявай и на нас ни се случват такива ревливи дни/колкото и добро бебенце да ми е Галко/.Явно си имат и те моменти децата  Heart Eyes
Ака по 4-5 пъти на ден  Peace

Гери също нощем му хърка носът Sad  Ама гърдите не  Thinking Знам че  е от кърмата защото пред деня не му хърка и ако се случи,то е непорседствено след като е цокал.Не го знам как яде малечко  Joy

Вълшебница не си го слагай толкова.Че не искам да ти обясня обратният вариант-всеки уикенд да са у вас ...

# 68
  • Мнения: 1 298
Нан я дай цитати че нещо не вдявам  newsm78
Аз съм чела че акитата не миришат когато бебето папа от мама.Когато се захрани вече  #Crazy
Убедих се в това онзиден когато имах на гости едно бебче на 4 м. ядящо всевъзможни пюрета малиииии  Tired

# 69
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 082
И ние се връщаме сега от консултация-Дая е наддала само 400 гр. Cry Сега всички ще ме изкарат мен виновна,че не дохранвам. Ми толкова си иска детето,кво. Май ще спирам пюретата и зачестявам кърменията-на 2 часа...ще неще... А педито каза,че си е много добре-хубавичка,живичка Heart Eyes Е за тва се радвам,че избрахме нея-не изпада  в крайности относно храненето и други неща,абе на едно мнение сме по всички въпроси. Сега най-малко имаме нужда от доктори,които ни вкарват в излишни притеснения Naughty Stop
Венка,мерси за уточнението Hug Наш тати пак не е дочул hahaha А колко струват? И като заговорихме за памперси, някой ползвал ли е Молфикс?
Рени, ама и аз едни обяснения праскам ooooh! А щом не си усетила миризма, значи Галко си ака редовно. А цитати - по-късно Sunglasses

# 70
  • Мнения: 1 298
Май ще спирам пюретата и зачестявам кърменията-на 2 часа...ще неще... А педито каза,че си е много добре-хубавичка,живичка Heart Eyes

 newsm10

# 71
  • Мнения: 2 481
Честит рожден ден Кети!  bouquet
Честит рожден ден и на мъжа на Пърли!  bouquet
Ние днес пък имаме годишнина от запознаването-7 години!
И като не сме женени си празнуваме това !!!
Купила съм му едно вино червено сухо запечатано с восък и довечера ще пием,пък после ще видим както подейства! Crazy

Нан и аз давам сокчета,но от морков на нас ни действа до 1 час сме го изакали,не ни запича!Пие всичко и то по много до 75 мл изпива!
 Това е от нас !Сега ставам че ревем за нещо!
Бай!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Здравейте пак. 
Честит Рожден Ден на КетиК и на мъжлето на Пърли!  bouquet
Честит празник и на Елито и съпругът и.  bouquet


# 73
  • Мнения: 3 926
 Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 00:05 от Assinka

# 74
  • София
  • Мнения: 277
хей, пак ви благодаря за пожеланията!
а относно реването, дето спомена пърли се чувствам длъжна да поясня...ЕВА РЕВА...тя като надуши докторски кабинет и изпада в истерия...и преди от зор насираше всичко наоколо, но сега нали акаме по веднъж на два - три дена, та...зе задоволихме само с истеричното й врещене...при което докторът видя удобен случай да обясни на Каби, че трябва да свиква от малък, че така са жените...  Joy
ох мани...ама наистина си го биваше този доктор...на излизане ни отваря вратата и минаваме с количката покрай него и той: "чао лошотийо...  Joy "
а ева направи най-якия подарък на майка си - препълнен памперс без термометри и глупости...явно детето просто си усвоявало цялата кърмичка...и повече няма да издевателствам над нея с тоя проклет термометър...
хубава вечер на вас! и пак ви благодаря... Ели, честито и на вас! приятно празнуване!

Общи условия

Активация на акаунт