Едрички сега сме всички, но през НОЕМВРИ - с бебета в ръчички!

  • 12 610
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 249
добро утрооооо мили мамчета(ей да няма и още някое бебче от през нощта Party)

днес май съм по-добре-тва ще да е щот вчера си направих бишкотена торта,уж заради сестра ми дет ми е на гости и почти си я изядох сама-лекува настинки-ша знаете Mr. Green
ronja,не знам какви пухени чувалчета имаш предвид-ако можеш да покажеш на снимка от някъде-защото тук с някои мами ходихме до един склад на ТЦМ,но имаше само чувалчета дето се слагат на количките-ако е такова-мога да ти купя Hug-беше нещо ефтино-другите да кажат цената,че мен не ме интересуваше и не запомних newsm78
GORIS искаме да ти видим произведенията-даааааа-сега ще стискам палци за изпита във вторник-пък след тва -да снимаш и да показваш Laughing
това от мен на кратко-сега отивам в банята и после ще водя мъжа на масаж(изненадаааа Mr. Green)

# 256
  • Мнения: X
Честит син Виктор на Тали! Да е здрав и умен, да радва мама и тати!
На Тали - бързо възстановяване !

Обичам хубави новини!

# 257
  • Мнения: 2 274
   newsm59 Роси, честит рожден ден  newsm59! Да си жива и здрава, много обичана и уважавана от всички newsm51! И една малка бебка - пухкавелка да ви зарадва през ноември! newsm51  
   Мерелин, ако бишкотената торта я правиш като майка ми със солидна доза ром в крема - разбирам, защо си по-добре  Joy!
   Да не казвам голяма дума, но и аз май - съм по-добре! Но вчера толкова чай излочих и драженцата си взех, та сигурно при мен е от това!
   Хайде, мацки, чакаме Иремка да се похвали с бебче и Тали да се завърне и да разказва   Hug!
    Лек ден и много целувки от мен   bouquet!
         Днес май ще става за разходка!

# 258
  • Мнения: 815
ЧЕСТИТ БЕБОК НА МАМА ТАЛИ!!! ДА Й Е ЖИВ И ЗДРАВ И САМО ДА Я РАДВА! И скоро да се прибира в къщи с малкия и да ни пусне снимки да видим поне едно ноемврийче Simple Smile

РОСИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН- ЛЕКО ДО КРАЯ И МНОГО ЗДРАВЕ!!!

Да разкажа и за моите вчерашни преживявания- както си седях вечерта без никакви предизвестия започнаха болки- като преди цикъл, които за половин час станаха почти нетърпими- пих магнезии- нищо- болките продължиха- започна да ми се стяга сериозно корема и толкова се усилиха, че цялото ми тяло започна да трепери от болката- чак зъбите ми тракаха... пих още един магнезий- нищо! и вече се обадих на доктора- той веднага ме прати в Шейново да запишат тоновете на бебка и да ме прегледат- по пътя поне треперенето отмина, но болезнените контракции бяха на 2-3 минути. Така показа и апарата- прегледаха ме - имах разкритие 2 см- чудеха се дали да не ме оставят в болницата- обаче заедно с моя доктор решихме да глътна още 2 магнезия и да се прибера в къщи- рано й е да излиза на беба- нали ми е мъничка.. контракциите се успокоиха, но половината нощ ме боля (като пред цикъл) сега нещата се укротиха и мирувам, но май е време да си стегна багажа за болницата...

# 259
  • Мнения: 1 064
Да е жив и здрав Виктор на мама TALI1! Много да слушка, да папка и да пълни памперсите, а на мама - бързо възстановяване!  ylinfant newsm44 baloni baloni baloni

Честит рожден ден, Роси74! Нека живота ти бъде изпълнен с радост, положителни емоции и обич от всички около теб, на които държиш и които обичаш! И разбира се нека гушнеш сладко бебе през ноември! Весел празник! bdbaloni

Ееее, момичета, днес малко ми просветна. Снощи успях да поспя  sleepuu, хремата почти не ме е мъчила yu5 и се надявам да съм я пресякла. Въпреки това днес пак ще пазя леглото, че иначе кофти работа.
benighted, накъде сте се разбързали с бебо?!? Mr. Green То и аз от край време си мисля, че няма да дочакаме ноември, а и доки каза това, ама аз все повече се надявам да "устискам". Иначе и моя бебо се е смъкнал надолу и главата му вече е неподвижна, но пък за сметка на това продължава да расте и вече на моменти чак болка изпитвам от това негово протягане.
iviche, mina77, да са ви честити  1stroller
evita_fr, стискам палци всичко да е наред и скоро твоето щъркелче да ни "донесе" добрата новина! Praynig

Хубав ден, бременелки! Аз ще взема да си ошетам малко къщата, че с тази хрема два дни нищо не съм пипнала! newsm79 wash hang 1ironing  food002

# 260
  • София
  • Мнения: 549
Роси,  честит рожден ден !!! newsm59 bdbaloni baloni baloni
Желая ти много любов, щастие и едно сладко и послушно бебче през ноември!!!

# 261
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
 newsm59, Роси 74! Много здраве, сбъднати желания и мечти, само усмивки и още едно прекрасно детенце следващия месец!
Цвети, дано и при теб всичко да мине добре, стискам палци да се оправиш, наистина си почивай повече!
И тези с настинките също да се оправят! И мамите от София да сме на линия  до една за срещата утре Peace!
Мамите от Варна, бихте ли написали какво казват и на вашите лекции? Лично мен много ме интересува пренаталното възпитание, но и другото - да имаме база за сравнение със софийските лекции. Благодаря!
Хубав слънчев ден!

# 262
  • Мнения: 258
         Честита рожбичка на мама Тали!Да е жив и здрав,и много щастлив малкия Виктор!На Тали бързо възстановяване!
        Честит рожден ден на Роси 74!Леко раждане и здраво бебче през ноември!Весел празник!зстановяване!
   bouquet         
            Момичета,вчера моя приятелка от октомврийките роди момиченце в Шейново!Искам да ви кажа,че поне четири пъти и казаха,че чака момче при ехографиите,бяха му измислили име,купиха много неща в синьо,дори комплект за изписване!Дано нашите са с правилно определен пол,защото малко или много вече имаме някаква нагласа.
          Цвети,почивай повече,за да стане бебка малко по-голяма.И аз съм в отбора с вируса,синът ми също/най-вероятно ми го донесе от училище/.Лекуваме се с чай,лимони и мед.
          Днес влизам в девети месец и след малко отивам до един манастир,близо до града,за да ми прочетат монахините някаква молитва за леко раждане.Лятото ме видяха с коремчето,водих едни приятели и ме поканиха малко преди раждането да отида.Стискайте ми палци да издържа още една седмица в Търново,след 22 съм вече в София и беба е вече добре дошла и без това е около 3 500гр.
 

# 263
  • Мнения: 3 034
Роси74, Честит рожден ден ! bdbaloni Да си жива и здрава и много щастлива с твоето семейство ! Да родиш леко и безпроблемно една малка принцеса ! babydust7

Цвети, стискам палци момичката да почака още малко и да се роди по-близо до термина. И не се преуморявай покрай Ран, почивай си. Peace

 Момичетата с грипчета, настинки и други болежки - пожелавам ви бързо възстановяване.  Kissing Heart

# 264
  • София
  • Мнения: 2 437
Тали ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ТЕ РАДВА!!!?  bouquet

Роси честит рожден ден! Само хубави емоции ти пожелавам!!!

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 12:15 от sdsm-moni

# 265
  • Мнения: 198
Честит рожден ден Роси ! Много щастие и любов !

Цвети дръж фронта още малко  Hug
На всички лек и слънчев ден  Sunglasses , а на болните мами бързо оздравяване !

# 266
  • София
  • Мнения: 352
 nbirthday Роси74!Да си жива,здрава,много обичана и ноември да се радваш на здраво и послушно бебче!!!                                                                                                                                Приятен слънчев ден на всички!  Hug

# 267
  • Мнения: 88
Ихаа какви хубави новини, супер!
Честито бебе на TALI1, да е здраво и послушно, а на щастливата мама бързо възстановяване!
Честит рожден ден Роси, а на болните мами бързо бързо да оздравяват!!!!

# 268
  • Мнения: 256
Да е жив и здрав малкия юнак на мама Тали
 txtlovesБързичко да се прибират у дома и да се радват един на друг  Two Hearts

Честит рожден ден на Роси 74 newsm59.Само хубави емоции, здраве и много щастие с новото бебче.

Цвети, и аз изкарах кофти нощ  Sick. Зверските киселини ги преодолях с малко сода, но тези болки, подобни на менструалните не ме оставиха да спя цялата нощ. Сега съм като парцал...а бебката е толкова активна- тя направо превърна нощтта в ден.Излиза и се май вече. Иначе багажа съм си го приготвила, откакто излязох от болницата. Утре ще ходим при доктора да видим какво е положението.

Днес имах намерение да пера дрешки, но няма вода. А денят е прекрасен.
Ей болните - дръжте се!!!

Слънчев ден на всички от мен   bouquet

# 269
  • Мнения: 2 249
аууу уж влизах сутринта а не съм забелязала нашта рожденничка ooooh!
-РОСИ,ЧЕСТИТ ДА ТИ Е РОЖДЕННИЯ ДЕН-БЪДИ МНОГО ОБИЧАНА И ГЛЕЗЕНА-НЕ САМО ДНЕС А ВИНАГИ! И СКОРО-НАЙ-ГОТИНИЯ ПОДАРЪК newsm30 nbirthday  ura

Общи условия

Активация на акаунт