🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 6 /20.04. - 11.05.2021/

  • 25 993
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 309
Включвам се аз с един глас за Рифи. Може да го ощетяват от журито, но публиката го харесва. А къде е по-важно публиката да те харесва, отколкото някакво шоу
Уж го харесва, пък не гласува за него.


А, ние откъде  сме сигурни как гласува публиката ? Аз не им вярвам.

# 61
  • Мнения: 16 876
И аз не им вярвам. Харесвам Рафи, но няма да седна да цъкам смс-и

# 62
  • София
  • Мнения: 4 884
Проблемът е точно в смс-ите. Масово хората симпатизират на един или друг участник, но малцина са тези, които ще пускат смс-и до безкрайност.

# 63
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз не харесвам Мария Илиева, нито лиготиите и, нито песните и, нито лезенето и панаирите и  с различните момченца напред-назад в различните формати, но     това трая докато не  я гледах в Капките. Всичко ме изненада.  И как дисциплинирано се подготвяше, и с уважението си  към колегите от другите жанрове, и с чувство за хумор на моменти и с много приятни имитации. .И ... някак си,  дори да е било с цел PR изявата и там,  вече не я следя с неприязън . Ей така ми се получи и с Криско. Тотален шок беше, когато в някакъв момент дори му стисках палци да  му дадат повече гласове.

Та тия двете  недолюбвани  от нас Поли и Михаела , можеха да използват сцената да станат по-приятни за  нас.

Но....  засега може само да се каже,  че са двете най-големи губещи от тази им изява.

И продуцентът Маги  не е от печелившите в момента. Натам върви да си самопрецака един любим формат за нас, зрителите. . Просто имаше шанс в пандемията , хората да са в домовете си и нямат кой знае какво разнообразие за развлечение и от там висок рейтинг.
Успешно шоу за мен е,  когато шоуто  забавлява и е радост за цялата аудитория, а не е само за натрапване на няколко набедени за хитови певици, бабите им и спонсорите им.

# 64
  • Мнения: 32 206
Прецака го я.
Нито Рачков го няма. Със Зуека бяха невероятен тандем. Геро въобще не ми допада.
Едно време Зуека и Рачков също имитираха всеки сезон. И това много радваше зрителите.
Също имаше и гост имитатор.

# 65
  • Мнения: 22 867
Аз не харесвам Мария Илиева,
Скрит текст:
нито лиготиите и, нито песните и, нито лезенето и панаирите и  с различните момченца напред-назад в различните формати, но     това трая докато не  я гледах в Капките. Всичко ме изненада.  И как дисциплинирано се подготвяше, и с уважението си  към колегите от другите жанрове, и с чувство за хумор на моменти и с много приятни имитации. .И ... някак си,  дори да е било с цел PR изявата и там,  вече не я следя с неприязън . Ей така ми се получи и с Криско. Тотален шок беше, когато в някакъв момент дори му стисках палци да  му дадат повече гласове.

Та тия двете  недолюбвани  от нас Поли и Михаела , можеха да използват сцената да станат по-приятни за  нас.

Но....  засега може само да се каже,  че са двете най-големи губещи от тази им изява.

И продуцентът Маги  не е от печелившите в момента. Натам върви да си самопрецака един любим формат за нас, зрителите. . Просто имаше шанс в пандемията , хората да са в домовете си и нямат кой знае какво разнообразие за развлечение и от там висок рейтинг.
Успешно шоу за мен е,  когато шоуто  забавлява и е радост за цялата аудитория, а не е само за натрапване на няколко набедени за хитови певици, бабите им и спонсорите им.

Все едно аз съм го писала. Simple Smile Същото беше и при мен с Мария Илиева. В тоя формат пък се получи с Фики и Рафи. Първият с музика, която не слушам, вторият само го бях чувала като име, по някаква случайност не съм го гледала и слушала. С Михаела и Поли не стана. Дори Къци захаресвах, верно, че само изпълненията му, като заговори, малко ми идва вповече, но му се получават имитациите. За Милица съм на кантар, харесвам я, може би очаквах.......и аз не знам какво, но ми се струва, че не се показа в най-добрата си светлина. В никакъв случай зле, разбира се, ама ми се искаше да е още по-добра.
Ама то е лесно - да си седиш в креслото, да искаш повече и акъли да ръсиш! Joy Но пък нали за публиката го правят!

# 66
  • Мнения: 16 876
Милица понякога ми идва в повече, в желанието си да направи смешка.
Харесвам имитациите й, но поведението при интервюто или Етиен не винаги ми допада.

# 67
  • Мнения: 10
Сякаш предаването загуби малко чара си, дали заради това, че Рачков го няма и смешките по оста Рачков - Маги се преместиха в друго предаване. Хора се изтръкаха много, изморен съм да гледам едни и същи физиономии на ефир, имам чуството, че работят на договор в Нова ... всички знаем кои са, няма нужда да ги изброявам. Дайте нови лица да видим. Преди схемата беше Биг Брадър > Черешката на тортата > Капките, а сега вместо ББ имаме Рачков шоу и минават един и същи гости и участници.

# 68
  • Мнения: 838
Някой по горе,правилно написа! В тази пандемия,в тази изолация,когато повече хора гледат тв,можеше да разнообразят предаването, повече развлечение,а не скандали и не побутвания на определени хора. Маги изпусна златен шанс.Че се и полакоми още едно шоу да прави....Дръпна Рачков и съвсем затъна.

# 69
  • София
  • Мнения: 7 957
Всяка телевизия си има артисти с които работи и затова ползва в повечето случаи само тях. Чат пат тези артисти след време сменят телевизията и отиват в друга.

# 70
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 541
Тази година определено не беше време за Ол старс сезон. Трябваше да си подберат нови лица, да гледаме нови образи.

# 71
  • Мнения: 545
Според мен Тони и Фики Стораро пеят една гръцка песен и са я побългарили
хич не ми харесва така ще се прави имитация на имитацията Simple Smile
Няма такова нещо, едното е кавър версия, другото е имитация.

# 72
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
И ново жури. И нови песни. Grin

# 73
  • София
  • Мнения: 23 069
Тази година определено не беше време за Ол старс сезон. Трябваше да си подберат нови лица, да гледаме нови образи.
Пък и голяма част от известните личности точно в момента нямат ангажименти.

# 74
  • Мнения: 48 052
Трябваше Милица да замести Рачков

Общи условия

Активация на акаунт