Всичко за всички марки гел лакове - 36

  • 27 680
  • 783
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 166
Есмералда, от къде са тези очила, които са в шкафа? Аз също искам за защита на очите. На ръцете слагам ръкавица от Практис за градинска работа, но за очите нямам.

# 61
  • Мнения: 7 565
От кварталния магазин за строителни материали Joy Аз рядко ги ползвам, защото съм с диоптрични очила, но за човек, който не носи диоптрични, при работа с ел.пила са незаменими.

# 62
  • Мнения: 13 929
Есмералда още една от розовите кошници не можеш ли да сложиш върху другата?

# 63
  • Мнения: 7 565
Зависи колко са пълни Joy за момента мога, но скоро ще ги напълня добре и няма да стане. Не шкаф, а цял гардероб трябва за моите маникюрни пособия. Kissing Heart
Накой случайно да е пробвал гел в бутилка на Фокс? Изкуших се и поръчах от мейкъп.

# 64
  • Мнения: 1 311
Ох тоя Make up си е болестно състояние при мен Satisfied Инсталирах си го на телефона и само гледам, разглеждам..вече трета седмица подред поръчвам по 5-6 лака, такова изкушение са ми и на мен. Не мога да се спра. Добре че поне поръчките идват по-бавно, че куриера на Спиди ще си каже, че не съм добре Smiley ако през 2 дни идва.

# 65
  • Мнения: 1 797
Аз пък много трудно се ориентирам за цветовете, слагат една малка точка до бутилката и върви разбери червено ли е розово ли е Joy . Пък може и от приложението да е Rolling Eyes , от компютър по добре ли се виждат цветовете?

# 66
  • Мнения: 7 565
Аз хич не съм фен на Мейкъп като сайт и къстъмър сървис, но истината е, че имат добри предложения и марки, които не се намират на други места, преди време и една случка с кофти продукт бях решила да ги отрежа, но за жалост нямат алтернатива при нас.
Цветовете иначе аз ги гледам отделно в Гугъл, защото тези на сайта са много подвеждащи и не веднъж съм изгаряла.

# 67
  • Мнения: 214
Какво ви е мнението за базата с копринени протеини  6 в 1 на neonail, намалени са им продуктите в makeup Stuck Out Tongue Winking Eye

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Леле, колко лакове и приспособления имате. Истински профита!

С толкова лакове само за себе си ли ги ползвате или правите и приятелки и дами от семейството?

# 69
  • Мнения: 13 929
Моите си ги ползвам само аз, около 50 гел лака и малко повече обикновени. Обещала съм на дъщеря ми, на 5 г.че това лято ще я намажа 😀

# 70
  • Мнения: 1 797
Правя мен, сестра ми и една нейна приятелка Blush имам и две три други мераклийки ,но нещо ме помързява напоследък Joy

# 71
  • Мнения: 1 044
Tickles не бих поръчала коди от Майнейлс.По добре от фейсбук страницата или направо от Украина.Във фейсбук имаме група за общи поръчки.Пиши ми на лично.
много благодаря, ще пиша на лично Blush

Само маникюри ли правите момичета, покажете някой педикюр.
Много ми е мерак и там да пробвам, но с 8 месечен корем е мисията невъзможна Grinning

# 72
  • Мнения: 7 565
Защо да не поръча от Майнейлс? Те са официалният вносител на Коди в България, продуктите са напълно оригинални. А от поръчките от Украйна има смисъл, когато човек иска да купи повече неща, за 1-2-3 не си струва разправията според мен. Да не говорим, че първият и единствен път, когато поръчвах, пратката се бави месец и 20 дни, отделно мацката ме "плъзна" с допълнителна цена за доставката, но не ми се занимаваше да се разправям. Ако пък плащаш и Еконт, излиза почти като да си вземеш продукта от тук. Аз лично повече с общи поръчки - никога. По-скоро сама ще си поръчам директно за мен от Украйна, когато имам нужда от повече неща.

Decuto, аз лакирам само себе си и майка ми. Предлагала съм на приятелка, тя отказа, предпочита да си дава 30 лв на "професионалист".

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Моите си ги ползвам само аз, около 50 гел лака и малко повече обикновени. Обещала съм на дъщеря ми, на 5 г.че това лято ще я намажа 😀

И моята в събота прави 5г, но за сега детски водни лакове  от Лили ползва 🤣 но обожава да ми ги подрежда и да играе с тях.
И аз имам към 30 лака, над 20 фолиа, стикери, камъни, брокати 😅 Голямо удоволствие ми е да се правя, а имам и бебе и ходенето по салони е мираж.

# 74
  • Мнения: 1 797
Защо да не поръча от Майнейлс? Те са официалният вносител на Коди в България, продуктите са напълно оригинални. А от поръчките от Украйна има смисъл, когато човек иска да купи повече неща, за 1-2-3 не си струва разправията според мен. Да не говорим, че първият и единствен път, когато поръчвах, пратката се бави месец и 20 дни, отделно мацката ме "плъзна" с допълнителна цена за доставката, но не ми се занимаваше да се разправям. Ако пък плащаш и Еконт, излиза почти като да си вземеш продукта от тук. Аз лично повече с общи поръчки - никога. По-скоро сама ще си поръчам директно за мен от Украйна, когато имам нужда от повече неща.

Decuto, аз лакирам само себе си и майка ми. Предлагала съм на приятелка, тя отказа, предпочита да си дава 30 лв на "професионалист".
Те пък сега едни професионалисти.......

Общи условия

Активация на акаунт