Всичко за всички марки гел лакове - 36

  • 27 161
  • 783
  •   1
Отговори
# 780
  • Бургас
  • Мнения: 909
Мацки, защо се отлепва така нокътя и сега какво да правя. Възможно ли е от прегравяне.Знам, че трябва да го изчакам да израстне, но за в бъдеще какво да правя за да не става така отново.
Писано е назад в темата знам, но незнам точно къде, а си мислех , че на мен няма да ми се случи.

Ей така като стане.... Гъбички, глупости. Това си е чисто отлепване на нокътната плочка от често и неправилно  сваляне на гел лак. Вероятно са ти толкова тънки, че се огъват като хартия 😜

# 781
  • Мнения: 567
Момичета моя гел лак го правя с каучуковата база на клареса нанасям два слоя , Толкова съм доволна ..гел лака ми издържа 3 седмици и ще издържи и повече .. аз не мога да повярвам като ходих на маникюр псотоянно ми се чупиха и ходих да ми ги лепят изграждат .. а сега си го правя сама и издържа толкова време ( може би има значение че не мия чинии ..) Ноктите ми са твърди и няма чупене за пръв път имам толкова дълги нокти Simple Smile) Като цяло маникюра ми не мърда, но това че го отлепям май не е добре защото се чаха и горния слой на нокътя който така или иначе се раздвоява и ноктите ми са тънки като лист..

# 782
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Нова тема някой? 💅

# 783

Общи условия

Активация на акаунт