Всичко за всички марки гел лакове - 36

  • 27 710
  • 783
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 179
Да похваля този ремувър - не очаквах да ми хареса повече от този на CND  
Скрит текст:

И базата на Клареса- прекрасна и лесна работа! Цвета е страхотен самостоятелно, но аз си добавих и малка рисунка (не съм я снимала още)
Скрит текст:

# 736
  • Мнения: 1 311
Уауу наистина е страхотен цвета на базата на Клареса, Много нежни нокти имаш Обичах

# 737
  • Мнения: 711
Момичета, на каква степен/скорост работите с ел пилата? Аз я включвам на много ниска скорост, че ми се струва на високата ще ми откърти нокътя. Фрезата ви е керамична, уж от по леките, по финна

# 738
  • Мнения: 1 311
Моята пила е до 15000 оборота и работя на макс. Ползвам керамична фреза и ми е добре за сега така.

# 739
  • Мнения: 7 569
Зависи, с каква пила си? На Маратон/Стронг работя на около 20-23 хил.оборота за сваляне на гел лак, на друга по-слаба работя на макс, който при нея е 30 хил.оборота. Именно при ниските обороти е по-вероятно да се нарани нокътната плочка и да препилиш, защото несъзнателно задържаш или натискаш повече.

# 740
  • Мнения: 711
Зависи, с каква пила си? На Маратон/Стронг работя на около 20-23 хил.оборота за сваляне на гел лак, на друга по-слаба работя на макс, който при нея е 30 хил.оборота. Именно при ниските обороти е по-вероятно да се нарани нокътната плочка и да препилиш, защото несъзнателно задържаш или натискаш повече.

Ето такава е моята пила. Явно трябва да се престраша да опитам на макс. Аз се чудя, защо, като се опитвам да отнема от дължината все една захапва нокътя

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Днес практикувах Baby boomer на стария ми маникюр, който ще сменям, но се виждат резките от четката.
Пробвах с гъбичка, но става на балончета.
Този го правих с омбре четка и отдалеч не е лошо, но отблизо се вижда че не красиво прелято.


Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 17:10 от decuto

# 742
  • Мнения: 7 569
С тази пила трябва на макс мощност, да, или съвсем на една идея по-наприд от макс мощност, да не вземе да изгори при продължително ползване. Тази пила е с мощност 15 вата само.

# 743
  • Мнения: 13 934
Да питам и аз, може ли да се сложи крем, напр.за отстраняване на кутикули и така да се пили? Или трябва на сухо?

# 744
  • Мнения: 1 797
Само на сухо се пили!
Със същата пила съм и аз, свалям на максимална скорост с червена керамична фреза, загрява но нищо фрапиращо

# 745
  • Мнения: 2 069
Каква е разликата между омбре и бейби бумър? 🙄

# 746
  • Мнения: 7 569
Бейби бумърът е само розово и бяло, омбрето може да е във всякакви цветове. На мен ми е интересно каква е разликата между омбре и градиент.

# 747
  • Мнения: 726
Мацки, защо се отлепва така нокътя и сега какво да правя. Възможно ли е от прегравяне.Знам, че трябва да го изчакам да израстне, но за в бъдеще какво да правя за да не става така отново.
Писано е назад в темата знам, но незнам точно къде, а си мислех , че на мен няма да ми се случи.

# 748
  • Мнения: X
Най-вероятно е гъбички.

# 749
  • Мнения: 2 179
Може да е онихолиза…не всичко по ноктите е = гъбички

Общи условия

Активация на акаунт