Всичко за всички марки гел лакове - 36

  • 27 832
  • 783
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 538
Не беше лепкаво.
Случвало ми се е да ми се набръчка лак, когато прекаля с наслояването, тогава не се изпича и топа. Притеснявам се дали всичко е ок.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 631
Pandora, тествай върху стреч фолио. Намажи слой база, изпечи 1 Мин. и виж дали е полимеризиран.

# 722
  • Мнения: 1 538
На фолиото засъхва, така ли ?

# 723
  • Мнения: 7 587
А защо напластяваш? Изравняване ли правиш с базата? Ако да, първо се нанася тънък слой база, изпича се и със следващия слой база се прави изравняване.

# 724
  • Мнения: 1 538
Не, с цвета се е случвало да се набръчка. База винаги по един тънък слой нанасям.

# 725
  • Мнения: 7 587
Значи цветът не  добре полимеризиран. Нанасяй на много тънки слоеве и печи повече. Особено силно пигментираните цветове имат нужда от повече печене.

# 726
  • Мнения: 2
Здравейте Simple Smile Ще съм ви много благодарна, ако ми препоръчате място, където да занеса моята лампа за гел лак на поправка. За гр. Варна става въпрос.  Днес спря да работи и се чудя какво да я правя. Марката и е Sun x5 plus.

# 727
  • Мнения: 100
Здравейте Simple Smile Ще съм ви много благодарна, ако ми препоръчате място, където да занеса моята лампа за гел лак на поправка. За гр. Варна става въпрос.  Днес спря да работи и се чудя какво да я правя. Марката и е Sun x5 plus.
Ако имате някоя позната с подобна, да вземете само кабела, да пробвате дали той не се е повредил. Обикновено това им се разваля. В някой сервиз за малки електроуреди, също биха могли да проверят.

# 728
  • Мнения: 2
Даде на късо нещо, кабела е наред. Трябва да се види по платката.. може би при електричар в квартала, но не знам дали се занимават с такива уреди. 🤔 Ще опитам 🙂

# 729
  • Мнения: 48
Скрит текст:

Най-накрая ми пристигна четката за омбре от али и побързах да я пробвам. Отблизо се виждат малко черти, но ми харесва. Пробвах и млечната база на бютилукс, искаше ми се да е малко по-пигментирана, но свърши работа.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008
Скрит текст:
Най-накрая успях да се лакирам Simple Smile С нещо свежо.

# 731
  • бургас
  • Мнения: 739
Откъде взехте млечната база на бютилукс

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 13 529


Пудрите как ги поставяте, преди топа ли?

# 733
  • Мнения: 48
Откъде взехте млечната база на бютилукс

От тук https://a.aliexpress.com/_m0AU9RB , цвят 01

# 734
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
Пудрите/ пигменти върху топ без лепкав. Търкаш докато стане удовлетворително. Слагаш отгоре топ. Ако не искаш да ти се забелва пигмента по свободния край- слагаш база по своб. край върху пигмента, печеш, после топ- печеш.

Общи условия

Активация на акаунт