Всичко за всички марки гел лакове - 36

  • 27 706
  • 783
  •   1
Отговори
# 750
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
И при мен се е получавало такова отлепване на един нокът. Покрих го с обикновен лак за да не се вижда и когато израстна се оправи.

# 751
  • Мнения: 726
Не е заболяване със сигурност, защото те настъпват постепенно се отдръпва нокътната плоча и започва от единият край навътре. Имала съм доста упорити гъбички на краката, знам. А това от днес за утре и беше отлепен нокътя.

# 752
  • Мнения: 2 276
Днес практикувах Baby boomer на стария ми маникюр, който ще сменям, но се виждат резките от четката.
Пробвах с гъбичка, но става на балончета.
Този го правих с омбре четка и отдалеч не е лошо, но отблизо се вижда че не красиво прелято.

Скрит текст:


[/spoiler]

Гледах една рускиня в Инста, след като работи с четката пуска едно малко сешоарче, което разлива и скрива разликите. Заприлича ми на тези малките джаджи за чистене на компютър!
И както винаги по закона на Мърфи, моето точно го изхвърлих, че за компа не вършеше нищо.

# 753
  • Мнения: 7 569
La gitana, онихолиза е, най-често се получава от механично нараняване. Изрежи до дъно и изчакай да израстне.

# 754
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
И аз не мисля, че е гъбички. Споделям мнението на Есмералда, изрязваш до дъно и чакаш да се оправят. Няма страшно, на много мацки от темата им се е случвало, включително и на мен. От удар, да. Някой път човек не забелязва. Например ако чистиш здраво или си по- нервнa. Забелязваш като свалиш лака. Търпение трябва, до 4 седмици ще се оправят. И мажи с олио, топи в лимон, може и витамини. Никога не са излишни.Hug

# 755
  • Мнения: 726
Благодаря ви момичета. Мисля, че май се ударих наистина някъде по-силно, но проблемът е, че го има леко и на другите нокти на другата ръка, ама много лекичко. Значи лак няма да може да се ползва поне два месеца?
А изрязването може ли да се избегне, защото отдолу е много нежна част, ще ми убива, ще ми пречи?
Може ли зехтин с етерични масла например лимон, лавандула?

# 756
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз отрязах нокътя до където мога без да е болезнено, но с нищо не съм се мазала.

# 757
  • Мнения: 576
Здравейте момичета , вчера пристигна пратката ми от Алиекспрес йеее , всичко си е наред , човека от пощата идва да я носи до нас Simple Smile Много удобно, защото съм с бебе даже се качи до горе ххихи ( тъй като преди винаги са ми звъняли от пощата и съм ходила на място да си взимам нещата които съм си поръчвала от алито… Че така де ето ги лаковете ,остава и да са качествени и ще е супер . Пристигнаха за месец и малко Simple Smile)

# 758
  • Варна
  • Мнения: 631
La Gitana, аз слагам лак като имам такова отлепване. При мен често  се случва. Последния път стана при сваляне на отлепяща база. Почивам 2-3 дни без лак, мажа с масла и това е.

# 759
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Ла Гитана, изрязваш да са къси, както биха били къси без отлепването, и да ти е удобно. Не чак до месото и да е болезнено.

# 760
  • Мнения: 14 790
Момичета,нахълтвам с въпрос. Спешно ми трябва база,но не каква да е.. На моите нокти нищо не седи повече от 3 дни,освен каучуковата на Michey,която обаче ми свърши.Пробвах редица други,похвалени от приятелки,но не и не. На втори-трети ден се люпи. Поръчах си пак на Michey,но дойде съвсем различна,на вода,която пак не ми държи. Понеже не ви следях известно време,се питам дали има някаква сносна подобна база,която да си поръчам от Бг сайт? Или ако ще има поръчка от Коди,може ли да ми пишете на лс,да си поръчам едничка или да поръчвам от майнайлс?

# 761
  • Мнения: 13 933
Не бих рискувала с поръчка от Коди - Украйна точно сега, когато има промени за доставките от трети страни.

# 762
  • Мнения: 14 790
O,да,съвсем забравих за това. Smirk
Значи си остават бг сайтовете.
Макар,че 25 лв за база с доставката са ми множко,но какво да се прави...
Все пак чета темата назад,ако открия нещо прилично,на добра цена.

# 763
  • Мнения: 2 179
Пробвайте Клареса - това е първата база,която ми се запъва при сваляне и държи бетон.

# 764
  • Мнения: 7 569
Пробвай каучуковата база на Клареса, по 11 лв са в Бютимол. И си вземи и техния бондер. Двете заедно + доставка ще ти излязат към 20 лв. Номер 11 е прозрачната, другите са с цвят.
И аз не бих рискувала сега, като не се знае как ще се освобождават пратките, по колко ще се плаща и какво ще е забавянето. Нека минат поне 1-2 месеца.

Иначе матираш ли добре нокътната плочка, слагаш ли обезмаслител и ултрабонд?

Общи условия

Активация на акаунт