Всичко за всички марки гел лакове - 36

  • 27 709
  • 783
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 14 791
Да,да,прави си всичко,но просто ноктите са ми калпави.
Сега ще видя тези,които ми препоръчвате.
Че мернах и лоши мнения за Коди,та не държа да е тя.
Благодаря!

# 766
  • Мнения: 1 105
И аз имам подобен проблем на единия нокът. Мисля , че го препилих отстрани, че плочката ми е по-широка. Уж изрязах с клещи, но проблема си остана.

# 767
  • Sofia
  • Мнения: 4 022
При мен се получи когато бях млада и начинаеща (неопитна) в маникюра с гел лак. Тогава имах некачествена лампа т.е трябваше да се пече дълго, за да изсушава добре + свалях гел с ацетон от Джъмбо (друга грешка) и ползвах гадните китайски лакове Веналиса. Като махнах и 3-те фактора няма проблем т.е трябва ти добра лампа, добри лакове и бази, например Коди, както и да не сваляте лака с ацетон, ако може сваляйте с пила. Това е моя опит, зная, че други хора няма да са съгласни.

# 768
  • Мнения: 13 934
И аз съм получавала отлепване от препиляване. Напоследък пиля повечко кутикули и прочее. Смея да твърдя, че лаковете ми са хубави с едно-две изключения.

# 769
  • Мнения: 100
Аз пък ползвам Джеси и Веналиса, но не съм имала проблем. Вярно, че се лакирам от скоро, но с Джесито изкарах месец. Сега от 10 дни съм с белеща база на Веналиса. Обаче правя и каре отдолу с 5 в 1 на Перфект.

# 770
  • Мнения: 14 791
Точно Веналиса последния път ми изкара 3 дни. Да загубя час и половина и да ми изкара 3 дни,няма начин. Пак казвам,че моите нокти са си гадни. И на Елит99 преди години купих,тогава много хора бяха доволни,аз не. Слагам и праймер,и ултрабонд,и каре... Сега ще видим тази как ще е. Simple Smile

# 771
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Аз имах отлепяне веднъж след като реших да пробвам само 1 слой база ( индиго). Реших, че може и да има връзка, и от тогава правя винаги 2 слоя база. 1- ви тънък, 2-ри- малко по- дебеличък. И аз свалям само с течност напоследък, и на педикюра включително. Никакви лакочистители и т.н. за сваляне на гел лак. И с пила не свалям.

# 772
  • Варна
  • Мнения: 631
Мога да споделя какво при мен работи за издръжливост:
Не слагайте каре.
Буферирайте леко плочката.
Обезмаслете добре.
Ултрабонд на точки по плочката и плътно по свободен край.
Отгоре база и цвят.

Няма начин да не държи!
Но базата трябва да в хубава, ако е някоя китайска,  ще се свали с голям зор по този начин нанесена.

@Мелина, печеш и двата слоя база предполагам?

# 773
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Да, всеки слой пека по минута в сън 7.

# 774
  • Мнения: 7 569
Anyyone, пробвай да не правиш каре. При мен с каре лакът не държеше никак добре. Без каре нямам никакви проблеми с издържливостта.

# 775
  • Мнения: 2 069
Каре правих веднъж и падна на следващият ден всичко. Моите нокти попринцип също не държат много. Пробвала съм и с праймър, много зле. Само с ултрабонд на цял нокът и каучуковата на Коди успявам да си докарам до около 2 седмици маникюра без белеене на цяла люспа.
Сега лятото нямам много време и реших, че ще ходя на маникюр. Вече три пъти ходя и маникюрът ми държи по 3-4 седмици. Сега маникюристката ми ползва някаква друга база, едно време и при маникюристката ми държеше по 3-5 дни и затова бях спряла да ходя.

# 776
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Моите нокти започваха да се белят от свободния край, т.е. да се надигат, още на 10 ден. След като си взех ултрабонда на Коди ноктите стоят по 2 седмици без да мръднат, но не чакам да станат 3 седмици.

# 777
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Моите вече 3 седмици и не са мръднали. Но са по- късички в момента. При мен основен враг е Jiff за печка, а аз чистя без ръкавици. Нищо друго не ми скапва лака освен този препарат, и издържа по 3 седмици спокойно иначе, ако не чистя печката. Сега не чистя печка.Grinning

# 778
  • София
  • Мнения: 1 781
И на мен макса ми е 10-12 дни, но определено накрая не изглежда добре, липсващи ъгълчета или паднал гел на люспа. От едно известно време слагам гел под цвета, не слагам каре и до 10 ден задържам без поражения. Днес за първи път тествам база на The Black bottle, нямам надежди за повече от 10 дни ще видим… Ръбърите база и топ на Коди при мен се държат доста кофти. Свалям с ел.пила цвят и накисвам с течност. След 15 минути едвам е чуло 😕🤨. Ще си взема чист ацетон, че ми писна да вися по половин час.
Заминавам за море, като се върна ще пробвам полигел, получих 10 цвята от Али 😂.
Това е морския ми маникюр

# 779
  • Мнения: 524
Здравейте! 😊
Имам същия проблем, гел лака издържа 10 дни макс, след което започва да се бели. Имам вертикални линии и смятам, че проблемът идва от там.
 След всяко пилене или полиране не изглеждат добре, появяват се червени петна.
Била съм при две маникюристки, използваха продукти на SNB за основа, топ.., и гел лакове Bluesky и CND. Мисля, че спазваха всички стъпки в поставянето. Препоръчайте ми по-издръжливи гел лакове, маникюристки, или друго.
Опитах и с гел - същият резултат.
Използвах заздравители на SNB, ноктите ми започват да се цепят от тях. 🤔

Общи условия

Активация на акаунт