Всичко за всички марки гел лакове - 36

  • 27 685
  • 783
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 4 305
Срам-несрам с въпрос. Как се гел лак, съчетан с builder gel? Само с електрическа пила ли или има и друг начин? Иска ми се да опитам, но нямам електрическа пила.
Добавка: няма да правя дължина, само бих искала да го ползвам като начин да заздравя ноктите.

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 19:54 от Harpalike

# 241
  • Мнения: 7 565
Ако гелът е soak off, може да го свалиш с накисване.
Само да кажа, че гелът на Silcare, който показах преди няколко страници, е МЪКА за сваляне. Бях го изпилила супер тъничко с ел. пилата и накиснах остатъка, ами 20 минути стоях и едвам помръдна, накрая го поизпилих и изчоплих. Така че него не ти препоръчвам, щом нямаш ел.пила.

# 242
  • София
  • Мнения: 4 305
С база ли го ползва отдолу esmeralda? Жалко, ако е мъкотия, че е на добра цена и изглежда сгоден за нанасяне. Благодаря за инфото. Ще търся друг тогава.

# 243
  • Мнения: 767
esmeralda, страхотен маникюр (както винаги) 🌹 Можеш ли да споделиш технологията на поставянето на ваденките?  Директно върху последния слой лак ли се слагат? Печеш ли след като ги поставиш и преди топ-а?
Flowers Cherry Blossom

# 244
  • Мнения: 40
Здравейте момичета, искам да попитам, ако се наложи да изтриете лак преди да сте го изпекли как процедирате? С какво триете?
Благодаря предварително!

# 245
  • София
  • Мнения: 4 305
С ацетон пада съвсем ок неизпечения лак.

# 246
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Или с течност за сваляне на гел лак, или обикновен лакочистител.

# 247
  • Мнения: 2 179
Със спирт.
Скрит текст:
Откривам лятото с GD Coco 805 и 810

# 248
  • Мнения: 7 565
esmeralda, страхотен маникюр (както винаги) 🌹 Можеш ли да споделиш технологията на поставянето на ваденките?  Директно върху последния слой лак ли се слагат? Печеш ли след като ги поставиш и преди топ-а?
Flowers Cherry Blossom
Благодаря ти Hug Технологията при мен е много проста, слагам ваденката върху цвета и покривам с топ, малко по-плътен слой. Пека топа 2 мин.

# 249
  • Мнения: 2 645
Със спирт.
Скрит текст:
Откривам лятото с GD Coco 805 и 810

Обичах,  Ваденка ли е? И ако не, как го постигаш да го рисуваш толкова професионално? Аз дори с дясната ръка не бих се справила. За лявата да не говоря.

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Обичах, страхотен маникюр изключително професионално изглежда!

Как да търся "изравнявяне с база" на английски или руски в ютуб?

# 251
# 252
  • Мнения: 2 179
Благодаря, рисувано е - просто ползвам тънка четка, боя на Коди (не бих я похвалила) и тренирана ръка…всичко е в практиката Simple Smile

# 253
  • Мнения: 13 929
Неизпечения лак свалям с клензър.

# 254
  • Мнения: 1 107
Нещо подобно на това някой срещал ли е:

Общи условия

Активация на акаунт