Яйца „Багрянка“ за Великден, защото не всички яйца са еднакви

  • 6 120
  • 358
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 142
Не съм пробвала яйца "Багрянка". 3-4 пъти в седмицата ядем яйца в чист вид - обикновено на тиган. В други ястия - може би почти всеки ден.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Не съм пробвала яйца "Багрянка". Консумираме 1-2 пъти седмично яйца. Най-често пържени или варени. Отделно се ползват в баници, кексове, мъфини, запеканки......

# 47
  • Варна
  • Мнения: 226
Напоследък ползваме само яйца "Багрянка". Почти всеки ден се ползват яйца във всякакви варианти - варени, на очи, обожаваме омлети, заливки, сладки и т,н,

# 48
  • Мнения: 1 262
Не съм пробвала яйца "Багрянка", не съм ги виждала в магазинната мрежа.
На месец изразходваме два картона яйца, поръчвам си от една колежка домашни яйца.
Най ги харесваме пържени с кисело мляко, варени, и яйца с пресен лук и спанак.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 895
Споделете с нас дали сте пробвали яйца "Багрянка"!
Да, пробвали сме ги и определено са с високо качество
Колко често консумирате яйца през седмицата и как предпочитате да ги приготвяте?
Детето закусва поне 1-2 пъти седмично - яйца на очи, с бекон (типична английска закуска), а възрастните се опитваме да хапваме по едно-две седмично. Яйцата за кексове и баница, не ги броим Simple Smile

# 50
  • Мнения: 10 698
Ако в магазина има налични яйца "Багрянка", винаги взимам от тях! Много ми харесват , защото ми напомнят на домашните.
Консумираме много често яйца - от обикновени пържени - бъркани, на очи, омлет, в палачинки, баница, пържени филийки и т.н.

# 51
  • Мнения: 1 359
Да, пробвали сме яйца "Багрянка". Чудесни са.
Най-често яйца използвам при приготвянето на филийки за закуска - с кайма или сирене, но също така много обичаме варени яйца, яйца на очи и по панагюрски. Често приготвям целувки и сладкиши.

# 52
  • Мнения: 10
Пробвала съм  яйца"Багрянка" и съм купувала много пъти от тях!
Почти всеки ден консумираме яйца под различна форма - самостоятелно, за сладки и солени ястия!
Много обичам рохко сварени  яйца!

# 53
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Консумирали сме яйца "Багрянка" и много ги харесваме. Всички от семейството сме големи любители на яйцата. Консумираме ги пържени, варени и вложени в различни печива, запеканки, сладкиши и др.

# 54
  • Мнения: 886
Пробвали сме яйца "Багрянка".
Седмично в нашето семейство се консумират около 10-15 яйца.
Обичаме бъркани яйца и яйца на очи, принцеси с яйце и сирене, баница, варени яйца Simple Smile)))))))

# 55
  • Мнения: 1 153
Да, пробвали сме яйца "Багрянка". Хапваме ги под всякаква форма - варени, на омлет, на очи, по панагюрски, бъркани, за заливка на мусака, в гювечета и за приготване на тестени изделия и сладкиши.

# 56
  • Мнения: 3 020
Специално на тази марка не съм пробвала яйца. Яйца консумираме почти всеки ден - пържени, варени, добавени в основни ястия или десерти.

# 57
  • Мнения: 670
Пробвала съм яйца "Багрянка",трудно ги намирам, харесвам ги иначе всекидневно използвам яйца.Било за десерт,ястие, омлет,закуска.

# 58
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Не сме опитвали яйца "Багрянка".  Консумираме 2-3 пъти седмично яйца. Най - често приготвям яйца в доматен сос, омлет или на очи. Използвам яйца и за домашните сладкиши, които приготвям, козунак, крем-карамел и др.

# 59
  • Мнения: 5 435
Споделете с нас дали сте пробвали яйца "Багрянка"! Колко често консумирате яйца през седмицата и как предпочитате да ги приготвяте? За съжаление не сме пробвали тези яйца, би ми било интересно да ги опитам и намеря разлика в сравнение с други яйца. Иначе консумираме често яйца,  обичаме ги под формата на омлет /с кашкавал и разни зелении/, разбира се варени, приготвям и разядки с тях. Ааа и разбира се любимият вкъщи крем карамел.

Общи условия

Активация на акаунт