Бебешката количка - цяла наука за второ висше №47

  • 72 123
  • 833
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 730
Supermama, забелязах, че и по другите сайтове цените на Сайбекс са вдигнати (Вис Виталис). Нашето чувалче е от Вис Виталис и беше 200лв. Много добра покупка беше за нас. Между другото на сайта им не беше качено, но звъннах директно в магазина в Пловдив и имаха налични и ми го изпратиха.

# 586
  • Мнения: 499
Здравейте, пазарували ли сте от този сайт
https://dino.sklep.pl/ ?

# 587
  • Мнения: 1 751
Здравейте. Някой с gb Maris може ли да ми каже дали кошчето IDAN се монтира с адаптери на шасито, или не (и ако може да ми ги снима). По сайтовете чета, че уж няма нужда от адаптери, но като опитах, не видях начин да се закачи съвсем без нищо. Количката не е при мен сега, складирала съм я в празен апартамент да си чака бременност. Гледах едно клипче (влогър Джейми някой си), определено сложи някакви адаптери, но не ги показва какви са. А стандартните на gb, които виждам на снимки са с облият елемент, който кошчето има и не виждам как ще стане с такива. Те вероятно са само за различни марки от Idan? Ще бъда благодарна, да знам какво да търся.

# 588
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Здравейте, пазарували ли сте от този сайт
https://dino.sklep.pl/ ?

Полските сайтове не доставят до БГ. Има и по-добри от този по принцип, например Bobo wozki

Обаче в ebay.co.uk има доста полски продавачи, който изпращат колички до адрес в БГ

# 589
  • Мнения: 72
Здравейте,имате ли впечатления от количките i candy i egg и само онлайн ли са или ги има във физически магазин,виждам,че се обсъждат няколко марки основно,но аз не си харесах от тях и започвам да си мисля,че моята количка не са в произвели 😆

# 590
  • Мнения: 2
Здравейте, търся си количка с два коша (кош за новородено и летен кош) до 500-600 лева. Имам  две изисквания да има амортисьори и летния кош да има пълно легнало положение, а не да онази чупка. Може ли да ми препоръчате нещо? Благодаря предварително!

# 591
  • Мнения: 776
Аз бях поръчала от Рая тойс новата чувалче на cybex snoogа. Не ми го пратиха, не бил налечен още, уж ме записаха в списък, но така и не го пратиха. Взех чувалче на Kaiser и към много доволна, пасва добре на cybex melio лятната, пък и на balios също.

# 592
  • Мнения: 1 355
Здравейте, търся си количка с два коша (кош за новородено и летен кош) до 500-600 лева. Имам  две изисквания да има амортисьори и летния кош да има пълно легнало положение, а не да онази чупка. Може ли да ми препоръчате нещо? Благодаря предварително!
Лорели Римини

# 593
  • Мнения: 2
Здравейте, търся си количка с два коша (кош за новородено и летен кош) до 500-600 лева. Имам  две изисквания да има амортисьори и летния кош да има пълно легнало положение, а не да онази чупка. Може ли да ми препоръчате нещо? Благодаря предварително!
Лорели Римини
Ползвали ли сте я и може ли да ми кажете колко килограма е с единия и другия кош?

# 594
  • Мнения: 261
Дарина, погледни Kikka Boo Madrid. Мислех да я вземам като беше намалена на около 550 лв - 3в1. Доста лека и маневрена ми се стори като я пробвах в магазина.

# 595
  • Мнения: 1 355
Дарина, ползвам я, преди няколко страници даже писах за нея, виж малко по-назад. За тегло не знам, може би е около 9 кг, но на мен не ми се е налагало да я влача по стълби. Амортисьорите са добри. Кика Бу Мадрид няма същите и продадох предишното Кика Бу, защото беше ужасна тръскачка.

# 596
  • Мнения: 63
Здравейте, кой магазин на Рая Тойс е най-голям от тези в София? И в кой има най-много изложени модели - в Лозенец, Банишора или на Шипченски проход? Или са долу-горе идентични като големина. Благодаря.

# 597
  • Мнения: 24
Скрит текст:
Здравейте, кой магазин на Рая Тойс е най-голям от тези в София? И в кой има най-много изложени модели - в Лозенец, Банишора или на Шипченски проход? Или са долу-горе идентични като големина. Благодаря.


Проверете в електронния им магазин къде има наличност на моделите, които сте набелязали предварително. Тези, които аз търсих, бяха разпръснати из мрежата им. Бонус съвет - дори и да пише, че ги има в един магазин, звънете да ви потвърдят в самия магазин.

# 598
  • София
  • Мнения: 771
Здравейте,
опитвам се за първи път да пазарувам от babymarkt.de, но така и не успявам да осъществя плащане.
Скрит текст:
Опитах всички варианти, коментирани в последните две години във форума, но резултата е все този.
Ще съм много благодарна, ако някой пазарувал скоро ми даде съвет как е успял да плати.
(Нямам кредитна карта, и когато магазините не приемат BG дебитна, плащам с PayPal. Винаги изпращам до офис на превозвач)
Благодаря предварително

# 599
  • Мнения: 68
Винаги съм плащала с paypal и не е имало проблем с този сайт. Проверете дали няма някакъв проблем с вашия пейпал акаунт, който да предотвратява плащането.

Общи условия

Активация на акаунт