Шумен (21 век) :) 21 тема - АПРИЛ 2021 г.

  • 25 846
  • 67
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 346
Здравейте, дали някой знае работещ гастроентеролог утре в града, че е спешно? Тези дни търсихме, но за жалост заради празниците разбираемо повечето не работят.. Благодаря предварително!

# 2
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Няма как да знам дали рабоят, но може да звъннеш на д-р Йоанна Енчева и да попиташ.
ул. „Цар Иван Александър“ 75 · 088 842 9304, и

д-р Емилия Василева - КОЦ - 054/800 747.

# 3
  • Мнения: 40
Препоръчайте добър зъболекар в Шумен (може и Варна) за бондинг и избелване на зъби след сваляне на брекети. Благодаря

# 4
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
bibka_26, потърси мнения за Варна.
Тук намирам тема, а може и да те препратят към друга, като пишеш за какво ти е нужен стоматолог.
https://www.bg-mamma.com/?topic=4923.2445

# 5
  • Мнения: 40
Благодаря за темата D&A, ще разгледам. А за Шумен някой може ли да препоръча?

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 316
И аз търся добър зъболекар в Шумен, но за вадене на зъб. Имам лоши спомени от последния път и затова сега искам да намеря специалист конкретно в тази дейност.

От младия д-р Великов имате ли впечатление?

# 7
  • Мнения: 35
Здравейте! Може би е обсъждано преди, но не успявам да намеря мнения за раждане в Шумен. Ако има някоя  наскоро раждала майка да сподели мнение?

# 8
  • Мнения: 90
Здравейте дами имам детенце на три годинки което разбира речта общува с жестове но изобщо не говори моля някой ако има инфо да сподели за логопед в Шумен добър то не че има някакъв избор но все пак ако има майка с трудно проговарящо дете нека сподели къде го води и дали е доволна има ли резултат.Моля помагайте в безизходица сме не търсим нищо държавно общинско имаме си финансова възможност да си го водим и по 7 пъти в седмицата.Блгадоря за отделенето внимание.

# 9
  • Мнения: 52
Здравейте дами имам детенце на три годинки което разбира речта общува с жестове но изобщо не говори моля някой ако има инфо да сподели за логопед в Шумен добър то не че има някакъв избор но все пак ако има майка с трудно проговарящо дете нека сподели къде го води и дали е доволна има ли резултат.Моля помагайте в безизходица сме не търсим нищо държавно общинско имаме си финансова възможност да си го водим и по 7 пъти в седмицата.Блгадоря за отделенето внимание.
За друг проблем свързан с дете сме ползвали логопедът Соня Георгиева и сме доволни от нея. Работеше тогава  към ресурсния център, който се намира в помощното училище към басейна, в детска градина в квартал Тракия и един ден от седмицата в сградата на Социално подпомагане в квартал Тракия.

# 10
  • Мнения: 90
Блягодаря сърдечно имат ли частни кабинети къде трябва да го заведа

# 11
  • Мнения: 52
Блягодаря сърдечно имат ли частни кабинети къде трябва да го заведа
Не знам за частен кабинет. Попитай те в клона на Социално подпомагане в квартал Тракия.

# 12
  • Мнения: 515
Здравейте, мами !
Средата на септември планирам почивка в Шумен и ще се радвам за препоръки за закусвални Cookie, заведения за хранене с обедни менюта Spaghetti, пицарии Pizza, сладкарница Cake, кафе-градина Coffee в приатни кътчета или паркове.
За нощуване съм се спяра на МitrA Luxury Apartments за около 3-4 нощувки.
Смятаме да пообиколим и Плиска, Преслав, Провадия - крепост Овеч.
Чудя се да ходим ли до Разград и Търговище.
Ще съм благодарна за отзиви от  неща който си заслужава да въдат видени Innocent !

# 13
  • Мнения: 52
Трябва ми зала под наем за събитие за събота вечер. Залата трябва да е за около 20 човека и място за танци. Ако някой има информация моля да ми помогне.

# 14
  • Мнения: 207
Привет!
В градската градина ще откриете чудесни кафенета, ресторант и заведение за сладолед, където предлагат сладоледена лазаня, сладоледени спагети, мелби и прочие. Ресторанта е до него, нов е и кухнята е чудесна.
За пицарии ви препоръчвам Виенска градина и Отто пица. Друго заведение за вечеря - Примо, отново добра кухня. Вместо Търговище /Разград бих ви посъветвала да посетите село Мадара (Мадарския конник), в Шумен Паметник 1300г България и Стария Град.
Здравейте, мами !
Средата на септември планирам почивка в Шумен и ще се радвам за препоръки за закусвални Cookie, заведения за хранене с обедни менюта Spaghetti, пицарии Pizza, сладкарница Cake, кафе-градина Coffee в приатни кътчета или паркове.
За нощуване съм се спяра на МitrA Luxury Apartments за около 3-4 нощувки.
Смятаме да пообиколим и Плиска, Преслав, Провадия - крепост Овеч.
Чудя се да ходим ли до Разград и Търговище.
Ще съм благодарна за отзиви от  неща който си заслужава да въдат видени Innocent !

Общи условия

Активация на акаунт