бебешки дрешки преди раждането

  • 5 310
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 401
Купих си всичко необходимо в края на 8-ми, началото на 9-ти месец, понеже не ми оставаше време от работа. Никога не съм вярвала на суеверия, не ги съм спазвала и не им давам ухо. Когато се роди Каби не съм и замисляла за нещата, които не трябвало да се правят докато детето не стане на 40 дена. Бря!

# 46
  • Мнения: 1 104
И аз съм го чувала, но си купувам дрешки и разни други неща още от сега. Искам да имам всички необходими неща като тръгна за болницата и да не се притеснявам, че няма да успеят да купят нещо моите близки или пък че на мен нещо от това, което те са купили няма да ми хареса. Не вярвай много на подобни неща.За мен е голям кеф всеки път като кубя нещо за бебето.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
Та купуването е едно от най - приятните преживявания на цялото Очакване. Пазарувах смело, с голямо удоволствие и много ме беше яд, че някои неща не успях да си набавя, а трябваше да пращам други хора да ми ги търсят. Много е изнервящо като се прибереш от болницата да нямаш всичко необходимо. Naughty Всичко трябва да е готово - изпрано - изгладено и да чака. Grinning

# 48
  • Мнения: 1 341
Бях купила всичко преди да се роди бебка.
Не вярвам на суеверия!

# 49
  • Мнения: 4 621
Аз купих всичко необходима в началото на 9 месец. Исках сама да си избера нещата за бебчето, а и не се влияя от подобен тип суеверия Hug

# 50
  • Мнения: 5 026
Аз купих всичко необходима в началото на 9 месец. Исках сама да си избера нещата за бебчето, а и не се влияя от подобен тип суеверия Hug

  Peace

# 51
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Купих всичко преди да се роди бебо. Започнах към 6месец от бременността, купихме и кошарката, и количката, дрешките...Това е такова удоволствие  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 831
az sashto sam pochnala da si podgotviam po malko, nai-veche s dreshki, koito priatelki mi dadoha. Sega shte mi dadat i kolichka i razni drugi stolcheta i pr. Ot parvata bremennost sashto sam prigotvila kakvoto mi haresva kato za momche, zashtoto parvoto mi e momiche na 8 godini, a sega kazvat che shte e momche Wink pak shte vidim nakraia kakvo shte izleze Wink
A znaete li sluchaino kakav e spisaka s neshtata, koito triabva da si podgotvim za rodilnoto? Az smiatam da pitam i v Pravitelstvena, kadeto shte rajdam, no ako vie znaete neshto, s radost shte izpolzvam i vashia spisak!!!

# 53
  • София
  • Мнения: 3 271
Всичко си бях приготвила предварително - изпрано, изгладено, подредено в шкафа. После кога ще ходиш да купуваш и избираш - аз не разчитам много на чуждия избор, само си купих нещата.

# 54
  • Мнения: 375
Аз не съм купила нищо . Нещо  го спазвам това суеверие.И  с дъшеря ми  го спазих, после и  накупих и сама. Решила съм да дам един списък, който един много зареден магазин  в София си е направил усилието да напечата, на таткото и  той да ходи да купи от там  най- важното.А за чистене и гладене- това не ме притесява- за какво са свекървите, майките, зълвите и т.н ДА работят. Майката тряба да си почива.
Не се купува преди да се роди.Като са го казали има нещо.

А списъка  е  прекалено подробен.  

# 55
  • Мнения: 122
И двата пъти си бях купила всичко за бебето имам предвид дрешки, шишета, биберони и леглото. Количка, столчета за кола, стол за хранене, кошница- това го купувахме когато ми дотрябва. Даже си бях изпрала и изгладила всичко и само казвах на съпруга кое пликче да донесе и какво да махне от него.
Е първия път, за мой срам, бях забравила да купя памперси и мокри кърпи за вкъщи /добре че дадоха един рекламен в родилния дом/, но втория път бях купила и козметиката, която ми трябваше предварително.

# 56
  • Мнения: 1 117
Всичко си бях приготвила предварително. Имах дрешки , одеалца . Всичко беше изпрано , изгладено и подредено. Свърших това като влязох в девети месец. След това купихме само количката.
Живот и здраве и сега така ще направя.

# 57
  • Мнения: 483
Започнах да си купувам малко по малко още от 7-мия месец и повярвай ми доставя страхотно удоволствие. Купи се всичко за да си го избереш сама и да те е кеф, а не после да ти е притеснено и бабите и бащата да избират вместо теб. Успех и не се тревожи за тъпи суеверия.   bouquet

# 58
  • Мнения: 831
nishto ne kazvate za spisak za rodilnoto??? Moje i da ima niakade vav forumite, no az ne moga da go otkria oshte  Sad

# 59
  • софия
  • Мнения: 555
аз имах останали от племеника ми за първото дете и от баткото за близнаците
освен това преди да родя минахме по магазините и набелязах на един списък на мъжа ми какво от къде(с точен адрес) на каква цена. добре се справи.
за родилното - като се родиха бебетата мъжът ми донесе памперси и мокри кърпи. всичко останало нужно за мен беше приготвено предварително.

Общи условия

Активация на акаунт