бебешки дрешки преди раждането

  • 5 319
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 1 745
Купих си всичко,не само дрешки за изписването Grinning!Пазаруването за бебо е такъв кеф newsm44.Не се лишавай от удоволствието да си избереш всичко сама,е може и с татито,но с който и да е най-добре е сама да направиш избора,кое да и кое не.След като родиш няма много-много да ти е до обиколки по магазините,а сега докато чакаш бебчо давай смело напред Mr. Green.Само се подготви с финанси и  smile3508...

# 61
  • Мнения: 14 133
Чували сте че не трябва да се купуват преди да се е родило бебето?
 newsm78Вие как сте постъпили? Simple Smile Hug
Да, но не им обърнах никакво внимание.  Исках сама да избера всичко за малкото човече по мой вкус.

# 62
  • Мнения: 6 446
И аз съм чувала,че не трябва да се купуват дрешки от по-рано,но не мисля да го спазвам.Решола съм след като вляза в седмия да започвам да оборудвам бебчо...Просто нямам търпение и седмия да дойде Hug

# 63
  • Мнения: 5 103
И аз съм чувала, че не трябва даа се купува, но аз купих,изпрах и изгадих всичко предварително Peace

# 64
  • Мнения: 2 950
Гардеробът беше пълен с дрехи още в 6-ия месец от бременността ми. Според мен здравето на детето не зависи от дрешките. Ние си бяхме купили и леглото, и сестра ми ми беше дала сумати неща от нейните деца. На мен лично всичкото това пазаруване и подреждане на бебешките неща ми донесе само положителни емоции, които несъмнено са се отразили добре на бебето. По-добре, отколкото да си харесаш нещо в магазина и само да мислиш: "Я да не го купувам, че да не му стане нещо лошо на бебето!" Кофти работа. Купувай си и си мисли само хубави неща! newsm10

# 65
  • Мнения: 382
Избрах си в магазина всичко за бебо и го капарирах.Чак след като родих мъжа ми ги взе,изпра,изглади и т.н. Grinning Grinning Така хем си успокойх 'бремения' мозък от суеверия,хем си напазарувах Grinning

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 893
Нищо не бях купила аз освен нещата които трябват за родилното..

# 67
  • Мнения: 3 478
Чувала съм Mr. Green, имах всичко много преди да се роди беба. Не бих могла да се въздържа.

# 68
  • София, център
  • Мнения: 687
ОООООО пазарувай...Laughing
Не съм изпитвала такова удоволствие при пазаруването за мен, както от купуването на бебешките неща! Няма по-голям кеф....
От седми месец почнах ... ВСИЧКО си купих, няма основни... неосновни неща...
Имам си един списък и по него си отмятах! Аз съм си с идея за цвят, марка, модел, никой не може така да ми улучи вкуса и въобще не разчитам на друг!

    Само да ти дам нещо над което да мислиш... за количката само- до като избереш от всички налични магазини (съответно обиколиш ) размер на колелата, размер на количката, килограми, цвят, лятна или комбинирана, начин на сгъване ( влиза ли в асансьора, колата ), върви ли към нея кош за кола, чанта към нея, чадър ( ако има нужда- според сезона ), поставка за чаша (шише) ,цена.... и вече един месец отлетя!!! И така... Hug Успех!

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 23:17 от adiland

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Пазарувай!Така ще си купиш нещата, които на теб ти харесват.
Аз купих всички основни неща+количката.Дрешки бях купила малко, но след това наваксах.

# 70
  • Мнения: 503
купила съм вече всичко,за да няма изненади

# 71
  • Мнения: 4 629
Имахме почти всичко преди да се роди бебето. Нямахме само ваничка  Crazy и си я купихме като ни изписаха

# 72
  • Мнения: 260
Купувай смело.Така после ще тие по-лесно Peace

# 73
  • Мнения: 390
Точно вчера донапазарувах всичко което ми трябва. LaughingАми и аз не обичам да разчитам друг да ми купува нещата-каприз съм и все не ми харесва вкуса на друг.Ще се ядосвам след това че не съм си го купила сама.А не изчаках още,защото първо бебчо е зимен(дълбоко зимен-декември),в тоя студ няма да ми се обикаля,а и с големият корем тепърва няма да ми е по-удобно.
Това са си чисти суеверия и предпочитам да ми е готово всичко.

# 74
  • Мнения: 3 326
Нищо по приятно няма от това да си пазаруваш бебешки работи. И без това умът ти е само там. Тези неща ще ги ползваш за твоята рожба, никой не може да избере по-хубави, по удобни неща (казвам го от опит - тази работа не мога да я поверя дори на мъжът ми!). Така ще почувстваш реално своето детенце, и ще станеш още по близка с него.
Лошите неща се случват независимо от това дали си или не пазарувала.

Общи условия

Активация на акаунт